Кафедра відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського


Channel's geo and language: not specified, not specified
Category: not specified


Інформаційний канал кафедри відновлюваних джерел енергії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Related channels

Channel's geo and language
not specified, not specified
Category
not specified
Statistics
Posts filter


Forward from: Студентство КПІ 🇺🇦
​​​🔵 Початок заліків

З 25 грудня до 6 cічня триватимуть заліки. Умови отримання заліку прописані в РСО з дисципліни.

Студенти/ки, які виконали всі умови допуску до заліку та мають 60 і більше балів, отримують оцінку автоматично.

Ті, хто виконали всі умови допуску до заліку, але не набрали 60 балів, а також ті, хто хочуть підвищити свою оцінку, повинні скласти залік на останньому занятті з дисципліни.

Форма заліку визначається форматом проведення дисципліни, а також рішенням катедри.

@sr_kpi


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🇺🇦 Дорогі київські політехніки!

Завершується 2023 рік. Це рік 125-річного ювілею університету. Знаменну дату київські політехніки відзначили напруженою працею і значними досягненнями.

Але це ще один рік війни, боротьби та незламності. Для київських політехніків він був сповнений трудовими здобутками й новими викликами.

Науковці, викладачі та студенти розробляли наземні й повітряні дрони, медичне обладнання, застосунки для розміновувачів на замовлення наших саперів і вибухотехніків, багато інших видів техніки для військових.

Ми вивели в космічний простір черговий дослідницький супутник. Працювали над відкриттям центру протезування і реабілітації поранених на війні. Наші наукові школи цьогоріч об’єднала спільна мета — розвиток вітчизняного ОПК. Ми прагнемо бути корисними для наших воїнів.

З перервами на повітряні тривоги ми навчалися, проводили інноваційні фестивалі й хакатони. Ми встановлювали всеукраїнські волонтерські рекорди й донатили.

За 2023 рік київські політехніки стали ще сильними та професійнішими. Ми тримаємо освітній тил. Прагнемо бути надійною підтримкою для Сил Оборони України.

На жаль, цього року наша університетська родина втратила багатьох достойних синів. У 2023-му загинули 25 політехніків. Серед них два студенти — Руслан Ширков з ФТІ та Валерій Грудєв з ФЕА — і 23 випускники минулих років. Найбільших втрат зазнав ФСП, ММІ, ІАТЕ: в кожному з цих підрозділів шість захисників Вітчизни назавжди залишилися в небесному строю. Вічна слава героям!

Та цей біль не зупиняє. Навпаки, він зобовʼязує нас боротися ще завзятіше й працювати ще наполегливіше.

Дозвольте напередодні Різдва Христового і Нового року побажати усім нам стійкості, мудрості та нових звершень. Бережіть себе й близьких. Цінуйте свій час. Хай прийдешній, 2024 рік стане роком Перемоги!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського
Михайло Згуровський


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🎄 КПІ-2023: підсумки року

Попри другий рік війни Київський політехнічний інститут не зупинявся в наукових досягненнях, відкритті нових можливостей та досягненні пріоритетів. Цьогоріч КПІ виповнилося 125.

КПІ — незмінний лідер технічної освіти в Україні. Це підтверджує першість у численних рейтингах.

Студенти й науковці здобували перемоги, представляли чергові розробки та інновації. КПІ започатковував нові спільні проєкти з європейськими університетами, розширював міжнародну співпрацю. Цього року на території університетського кампусу зʼявився новий парк і скульптури.

Київські політехніки невтомно працюють, наближаючи нашу перемогу!

🎥 Про труднощі й досягнення КПІ у 2023-му — дивіться у відео.


Forward from: ДНВР 🇺🇦
📊 Щорічне опитування стосовно якості освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського

🔸 Хочете покращити рівень освіти в університеті, вплинути на якість своєї освітньої програми? Тоді запрошуємо взяти участь у соціологічному опитуванні стосовно якості освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🔸 Опитування проводиться на головній сторінці в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Ваші відверті відповіді допоможуть удосконалити підготовку за відповідними освітніми програмами. Скористайтесь можливістю зробити свою ОП кращою!

🕓 Коли: до 31.12.2023
📍Де: доступ до опитування на головній сторінці вашого кабінету в системі Електронний кампус

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

#ДНВР #навчально_виховна_робота


Forward from: Деканат ФЕА
📯 Загальноуніверситетська студентська олімпіада з дисципліни «Теорія електричних та магнітних кіл»

🔸 Кафедра Теоретичної електротехніки запрошує студентів до участі у олімпіаді з «Теорія електричних та магнітних кіл». Олімпіаду з дисципліни буде проведено 21 грудня 2023 у дистанційному режимі.

🔸 Взяти участь можуть студенти, які вивчають дисципліну Теоретичні основи електротехніки 141 спеціальності (ФЕА, НН ІЕЕ), а також для студентів, які вивчають споріднену дисципліну (ФІОТ, НН ІТС, ФЕЛ, ІСЗЗІ).

📝 Реєстрація
🕓 Коли:
реєстрація до 16:00, 21 грудня;
• олімпіада 21 грудня (чт) о 16:00
📍 Де: онлайн, Google Meet.

💭 З організаційних питань звертайтеся до секретаря оргкомітету, доцента кафедри теоретичної електротехніки, Спінул Людмили Юріївни e-mail: spinul20@gmail.com. З інших питань пишіть боту @VORS_team_bot Відділу організаційно-виховної роботи зі студентами. Успіхів!

#ДНВР #STEAМ


Forward from: Деканат ФЕА
До уваги студентів #ФЕА⚠️

✅Стипендіальна комісія ФЕА з призначення додаткових балів до семестрового рейтингу студентів першого семестру 2023-2024 навчального року відбудеться у четвер 21.12.2023 року о 14:00.

Посилання для приєднання:
https://us02web.zoom.us/j/5551849687?pwd=eURVdXdLcjI0OEozdjJoV3o3UXdsZz09

Meeting ID: 555 184 9687
Passcode: ilovefea


Forward from: ДНВР 🇺🇦
📯 Увага! ПОДОВЖЕНО терміни проведення другого календарного контролю осіннього семестру 2023/2024!

🔸 З метою якісного проведення другого календарного контролю в осінньому семестрі 2023-2024 н. р. в умовах нестабільного мобільного зв’язку та роботи деяких інтернет провайдерів, терміни проведення та виставлення результатів другого календарного контролю (КК) осіннього семестру 2023/2024 подовжено до 23:59 20.12.2023 (розпорядження).

📌 Нагадуємо, КК виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно з рейтинговою системою оцінювання (РСО). Результати КК заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
📋 Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по КК, чи можна виправити результати КК, що таке «НВ», «А», «НА» та відповіді на інші запитання читайте тут.

🕓 Коли: 04 грудня – 20 грудня 2023
📍Де: змішаний формат

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

#ДНВР #навчально_виховна_робота


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 Підсумки тижня в КПІ

✅ Визначено переможців університетської студентської олімпіади з теорії електричних і магнітних кіл «ТЕК’2023». До участі зареєструвалося понад 40 студентів з різних факультетів КПІ, а також з Університету прикладних наук, економіки та культури Лейпцигу (Німеччина) та Університету Йорку (Велика Британія).

✅ У КПІ провели Міжнародний кваліфікаційний іспит з японської мови. Цього року політех прийняв 78 учасників з усієї країни. КПІ — єдина локація проведення JLPT в Україні.

✅ До Дня святого Миколая студрада ХТФ отримала нове приміщення. Такий дарунок для студентського самоврядування підготувала адміністрація факультету. У новому просторі студрадівці вже почали планувати свою діяльність і майбутні заходи.

✅ КПІшники послухали лекцію від представника НАЗК. Вони дізналися про передумови створення корупційних схем, їхні глибинні причини та методи покарання корупціонерів.

✅ Ректор КПІ взяв участь у міжнародній конференції «Світова культурна спадщина в умовах формування нового світопорядку».

✅ Випускник КПІ Сергій Якимов став керівником Марсіанської пустельної дослідницької станції в американському штаті Юта.

✅ У Київській політехніці відбувся шаховий турнір. Змагання присвятили 125-річчю КПІ. Символічно, що участь у ньому взяли також 125 гравців. Турнір проводився у два етапи: для аматорів і професійних шахістів.

✅ КПІшники провели квартирник — були живі виступи від учасників Музичної майстерні й екстравагантні танцювальні номери від DanceHub.

Пройшов день відкритих дверей КПІАбітFest. Усі охочі мали нагоду поставити запитання та ознайомитися з можливостями університету.

✅ Smart-електроніка для наступу й оборони. У КПІ на фіналі всеукраїнського інженерного хакатону представили новітні розробки для війська.


08.12.2023 відбулася чергова онлайн-зустріч в рамках Міжнародного Україно-шведського проєкту.

Були розглянуті можливості врахування коефіцієнтів корисної дії різних типів енергогенеруючого обладнання і викидів парникових газів при енергозабезпеченні заданого об'єкта. Також продемонстрована можливість погодинного регулювання виробітку енергії з урахуванням економічної доцільності.


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🇺🇦 З Днем Збройних Сил України!

Дорогі київські політехніки!


У цей день ми вшановуємо людей, які нині виконують найважливішу місію в нашій країні: захищають нашу землю, забезпечуючи нам можливість жити, працювати, говорити рідною мовою, виховувати дітей. Без їхньої безмежно важкої щохвилинної роботи українці не мали б власної країни, а Київська політехніка не змогла б здійснювати свою діяльність — не проводила б пари й сесії, фестивалі й хакатони, не розробляла б дрони, системи для протезування і розмінування, не брала б участі у міжнародних конкурсах і конференціях.

Ці звитяжні люди — наші відважні й героїчні Збройні Сили України. За останнє десятиріччя українська армія міцніла, ставала професійнішою і стійкішою до викликів. Це по-справжньому народна армія, в якій кожен знає, за що він воює.

Сьогодні у лавах піхоти та артилерії, авіації та сил підтримки, інженерів та розвідників є і викладачі, студенти й співробітники КПІ.

Щороку випускники військових і цивільних підрозділів КПІ доєднуються до лав ЗСУ і застосовують здобуті в університеті знання, зокрема, й від викладачів-ветеранів. Низький уклін нашим захисникам і захисницям.

Найкраще, що ми можемо робити для українського війська, — це дякувати за наше життя словом і ділом. Сумлінно вчитись, ставати висококваліфікованими фахівцями, які зможуть бути вправними, професійними військовими. Створювати розробки для нашої оборони. Донатити на потреби наших захисників і захисниць. Бути надійним, ефективним тилом.

Безмежна шана і вдячність тим, хто стоїть на захисті Батьківщини. Вічна і світла памʼять тим, хто віддав за неї своє життя. Сил і наснаги незламному українському військові.

З Днем Збройних Сил України!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського
Михайло Згуровський


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🇺🇦 З Міжнародним днем волонтера!

У КПІ дуже активна волонтерська спільнота. КПІшники збирали й передавали гуманітарну допомогу для жителів Бучі, Ірпеня й Херсона.

У Київській політехніці облаштували тимчасовий притулок для тварин, евакуйованих з Київщини.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним Силам України. В університеті діє благодійна організація й регулярно організовують заходи для зборів на допомогу нашим захисникам.

Викладачі, науковці, працівники, студенти беруть участь у численних програмах із розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.


Forward from: ДНВР 🇺🇦
🗓 Другий календарний контроль у осінньому семестрі 2023/2024

🔸 04 грудня розпочнеться другий календарний контроль осіннього семестру, який триватиме до 16 грудня. Для отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю з кожної дисципліни, які ви вивчаєте, ви маєте отримати не менше 50% від максимально можливої кількості балів на даний час. Уточніть в силабусах/РСО:
• який обсяг робіт має бути виконаний;
• які контрольні заходи мають бути пройдені;
• яку кількість балів ви повинні мати.

🔸 Якщо ви не ознайомлені чи не маєте доступу до силабусу/РСО з дисципліни, уточніть умови отримання позитивного результату календарного контролю у викладача. І напишіть нам в бот про відсутність цих документів вказавши дисципліну, викладача та вашу групу. Анонімність гарантуємо!

📌 Нагадуємо! Другий календарний контроль осіннього семестру 2023/2024 буде проведено, щоб студенти, викладачі і кафедри могли бачити повну картину щодо стану виконання індивідуальних навчальних планів.
• Якщо у вас є поважні обставини, що ускладнюють можливість виконувати навчальний план – повідомте про це куратора вашої групи.
• Врахуйте, що кафедри будуть приймати рішення щодо допуску студентів до ліквідації академічної заборгованості з урахуванням поточних результатів навчання, об'єктивних обставин та можливостей студентів щодо доступу до освітніх матеріалів і участі в освітньому процесі.

📋 Більше:
• Поточні результати з кожної дисципліни мають бути відображені у відповідному модулі в особистому кабінеті АІС «Електронний кампус КПІ». Якщо результати відсутні в Електронному кампусі напишіть нам з вказанням дисципліни, факультету/НН інституту та кафедри.
Календар графіку навчального процесу 2023-2024 н.р.
• У разі конфліктних ситуацій пишіть у бот деканату або нам (Положення про вирішення конфліктних ситуацій).

🕓 Коли: 04 грудня – 16 грудня 2023
📍Де: змішаний формат

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

#ДНВР #навчально_виховна_робота


Forward from: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🇺🇦 Протест КПІшників 10 років назад

1 грудня 2013 року о 10-й годині ранку з площі Знань КПІ майже три тисячі студентів, викладачів і співробітників університету на чолі з ректором Михайлом Згуровським вийшли на мирний протест проти жорсткого побиття молоді в центрі Києва.

30 листопада близько 4-ї ранку на майдані Незалежності «Беркут» силою розігнав мітингувальників, що виступали проти непідписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Було затримано 35 осіб.

Ректор згадував про ті події: «Я відчував, що ми стали таким собі детонатором, бо кияни бачили нас і сприймали єдиним цілим з ними. Ми показали єдність, гідність, і рішучість...

Революція гідності змінила країну. Став іншим дух народу».


Сьогодні, в перший день зими, відбулася чергова зустріч в рамках Міжнародного Україно-шведського проекту, яка була присвячена оцінці впливу відновлюваних джерел енергії в моделях Times.

На прикладі моделі міста Ґетеборг було показано структуру забезпечення тепловою та електричною енергією споживачів, детально пояснені особливості кожного джерела енергії та враховано стохастичний характер певних видів генерації та споживання. Після проведених розрахунків, наведена модель визначила сценарії розвитку системи забезпечення тепловою та електричною енергією міста Ґетеборг до 2050 року.

Учасниками зустрічі було відмічено, що аналогічна модель була б дуже корисною для розрахунку перспектив розвитку системи тепло- та електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського.

14 last posts shown.

137

subscribers
Channel statistics