‼️‼️Octopus Channel‼️‼️

@TeamOctopusChannel خوش می آید 2
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Виденье рынка и профессиональный анализ от нашей команды. Только ОДИН канал официальный !
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
ارزهای رمزنگاری شده
اضافه شده به شاخص
02.02.2018 00:57
29 Sep 2020, 16:31 (475 روز پیش)
آمار انتشار #4816:
2.6k
1h
3.5k
3h
4.3k
8h
5.3k
24h
5.7k
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 29 Sep
+4321
4321
17:31
+1h
+2585
2585
18:31
+2h
+549
3134
19:31
+3h
+370
3504
20:31
+4h
+282
3786
21:31
+5h
+199
3985
22:31
+6h
+167
4152
23:31
+7h
+108
4260
Wed, 30 Sep
+1204
5525
00:31
+8h
+75
4335
01:31
+9h
+52
4387
02:31
+10h
+35
4422
03:31
+11h
+26
4448
04:31
+12h
+23
4471
05:31
+13h
+22
4493
06:31
+14h
+32
4525
07:31
+15h
+53
4578
08:31
+16h
+64
4642
09:31
+17h
+70
4712
10:31
+18h
+78
4790
11:31
+19h
+188
4978
12:31
+20h
+123
5101
13:31
+21h
+57
5158
14:31
+22h
+76
5234
15:31
+23h
+42
5276
16:31
+24h
+32
5308
17:31
+18
5326
18:31
+13
5339
19:31
+38
5377
20:31
+44
5421
21:31
+40
5461
22:31
+26
5487
23:31
+22
5509
Thu, 1 Oct
+208
5733
00:31
+16
5525
01:31
+24
5549
02:31
+9
5558
03:31
+5
5563
04:31
+2
5565
05:31
+8
5573
06:31
+10
5583
07:31
+12
5595
08:31
+8
5603
12:31
+47
5650
13:31
+8
5658
14:31
+6
5664
15:31
+6
5670
16:31
+3
5673
17:31
+5
5678
18:31
+9
5687
19:31
+8
5695
20:31
+9
5704
21:31
+8
5712
22:31
+9
5721
23:31
+7
5728
Fri, 2 Oct
+96
5829
00:31
+5
5733
01:31
+2
5735
02:31
+2
5737
03:31
+4
5741
04:31
+1
5742
05:31
+1
5743
06:31
+1
5744
07:31
+3
5747
08:31
+3
5750
09:31
+5
5755
10:31
+4
5759
11:31
+4
5763
12:31
+3
5766
13:31
+3
5769
14:31
+4
5773
15:31
+5
5778
16:31
+5
5783
17:31
+8
5791
18:31
+4
5795
19:31
+7
5802
20:31
+7
5809
21:31
+8
5817
22:31
+5
5822
23:31
+1
5823
Sat, 3 Oct
+194
6023
00:31
+6
5829
01:31
+3
5832
02:31
0
5832
03:31
+2
5834
04:31
+1
5835
05:31
0
5835
06:31
+2
5837
07:31
+3
5840
08:31
+4
5844
09:31
+4
5848
10:31
+8
5856
11:31
+3
5859
12:31
+20
5879
13:31
+31
5910
14:31
+16
5926
15:31
+18
5944
16:31
+13
5957
17:31
+8
5965
18:31
+8
5973
19:31
+9
5982
20:31
+7
5989
21:31
+6
5995
22:31
+8
6003
23:31
+13
6016
Sun, 4 Oct
+149
6172
00:31
+7
6023
04:31
+10
6033
07:31
+3
6036
12:31
+23
6059
13:31
+3
6062
14:31
+8
6070
15:31
+6
6076
16:31
+25
6101
17:31
+12
6113
18:31
+9
6122
19:31
+5
6127
20:31
+7
6134
21:31
+10
6144
22:31
+11
6155
23:31
+11
6166
Mon, 5 Oct
+66
6238
00:31
+6
6172
01:31
+3
6175
02:31
+1
6176
03:31
0
6176
04:31
0
6176
05:31
+1
6177
06:31
+1
6178
07:31
+2
6180
08:31
+5
6185
09:31
+4
6189
10:31
+6
6195
11:31
+5
6200
12:31
+5
6205
13:31
0
6205
14:31
+2
6207
15:31
+4
6211
16:31
+4
6215
17:31
+6
6221
18:31
+3
6224
19:31
+2
6226
20:31
+2
6228
21:31
+1
6229
22:31
+2
6231
23:31
+3
6234
Tue, 6 Oct
+50
6288
00:31
+4
6238
01:31
+1
6239
02:31
0
6239
03:31
+1
6240
04:31
+1
6241
05:31
0
6241
06:31
0
6241
07:31
0
6241
08:31
0
6241
09:31
+3
6244
10:31
+4
6248
11:31
+3
6251
12:31
+4
6255
13:31
+3
6258
14:31
+3
6261
15:31
+3
6264
16:31
0
6264
17:31
+2
6266
18:31
+3
6269
19:31
+3
6272
20:31
+2
6274
21:31
+2
6276
22:31
+7
6283
23:31
+2
6285
Wed, 7 Oct
+54
6342
00:31
+3
6288
01:31
0
6288
02:31
+3
6291
03:31
+1
6292
04:31
+4
6296
05:31
+1
6297
06:31
+2
6299
07:31
+3
6302
08:31
+2
6304
09:31
+5
6309
10:31
+2
6311
11:31
+1
6312
12:31
0
6312
13:31
+4
6316
14:31
+3
6319
15:31
+2
6321
16:31
+4
6325
17:31
+1
6326
18:31
+3
6329
19:31
+2
6331
20:31
+4
6335
21:31
+2
6337
22:31
+3
6340
23:31
+2
6342
Thu, 8 Oct
+39
6381
00:31
0
6342
01:31
+1
6343
02:31
0
6343
03:31
0
6343
04:31
0
6343
05:31
0
6343
06:31
0
6343
07:31
0
6343
08:31
0
6343
09:31
+3
6346
10:31
+1
6347
11:31
+2
6349
12:31
+3
6352
13:31
+1
6353
14:31
+1
6354
15:31
+2
6356
16:31
+1
6357
17:31
+1
6358
18:31
+4
6362
19:31
+6
6368
20:31
+1
6369
21:31
+3
6372
22:31
+1
6373
23:31
+4
6377
Fri, 9 Oct
+41
6422
00:31
+4
6381
01:31
+2
6383
02:31
+3
6386
03:31
+1
6387
04:31
0
6387
05:31
0
6387
06:31
0
6387
07:31
+1
6388
08:31
+3
6391
09:31
0
6391
10:31
+2
6393
11:31
+3
6396
12:31
+2
6398
13:31
+2
6400
14:31
+2
6402
15:31
+3
6405
16:31
+2
6407
17:31
+2
6409
18:31
+1
6410
19:31
0
6410
20:31
+2
6412
21:31
+1
6413
22:31
+2
6415
23:31
+4
6419
Sat, 10 Oct
+31
6453
00:31
+3
6422
01:31
+1
6423
02:31
+2
6425
03:31
0
6425
04:31
+1
6426
05:31
+1
6427
06:31
+1
6428
07:31
+1
6429
08:31
+2
6431
09:31
0
6431
10:31
+1
6432
11:31
+2
6434
12:31
0
6434
13:31
+4
6438
14:31
+3
6441
15:31
+2
6443
16:31
+1
6444
17:31
+2
6446
18:31
+1
6447
19:31
+3
6450
20:31
+1
6451
21:31
0
6451
22:31
+1
6452
23:31
+1
6453
Sun, 11 Oct
+38
6491
00:31
0
6453
01:31
+1
6454
02:31
0
6454
03:31
0
6454
04:31
0
6454
05:31
+1
6455
06:31
+1
6456
07:31
0
6456
08:31
+1
6457
09:31
+2
6459
10:31
0
6459
11:31
+4
6463
12:31
0
6463
13:31
+2
6465
14:31
+3
6468
15:31
+3
6471
16:31
0
6471
17:31
+5
6476
18:31
0
6476
19:31
+2
6478
20:31
+1
6479
21:31
+2
6481
22:31
+2
6483
23:31
+5
6488
Mon, 12 Oct
+42
6533
00:31
+3
6491
01:31
+2
6493
02:31
+2
6495
03:31
0
6495
04:31
0
6495
05:31
0
6495
06:31
+1
6496
07:31
+2
6498
08:31
+1
6499
09:31
+1
6500
10:31
+4
6504
11:31
+5
6509
12:31
+3
6512
13:31
+1
6513
14:31
+3
6516
15:31
+2
6518
16:31
+3
6521
17:31
+2
6523
18:31
+3
6526
19:31
+1
6527
20:31
0
6527
21:31
+1
6528
22:31
+2
6530
23:31
+2
6532
Tue, 13 Oct
+27
6560
00:31
+1
6533
01:31
+1
6534
02:31
+1
6535
03:31
0
6535
04:31
+1
6536
05:31
0
6536
06:31
0
6536
07:31
0
6536
08:31
0
6536
09:31
+3
6539
10:31
+2
6541
11:31
+1
6542
12:31
+3
6545
13:31
+1
6546
14:31
0
6546
15:31
+1
6547
16:31
0
6547
17:31
+2
6549
18:31
+4
6553
19:31
+1
6554
20:31
+2
6556
21:31
+1
6557
22:31
+2
6559
23:31
0
6559
Wed, 14 Oct
+31
6591
00:31
+1
6560
01:31
+2
6562
02:31
0
6562
03:31
0
6562
04:31
+1
6563
05:31
0
6563
06:31
0
6563
07:31
0
6563
08:31
+1
6564
09:31
0
6564
10:31
+2
6566
11:31
+2
6568
12:31
+5
6573
13:31
+1
6574
14:31
0
6574
15:31
0
6574
16:31
0
6574
17:31
+2
6576
18:31
+3
6579
19:31
+1
6580
20:31
+1
6581
21:31
+4
6585
22:31
+2
6587
23:31
+3
6590
Thu, 15 Oct
+25
6616
00:31
+1
6591
01:31
+2
6593
02:31
0
6593
03:31
0
6593
04:31
0
6593
05:31
0
6593
06:31
0
6593
07:31
0
6593
08:31
+2
6595
09:31
+1
6596
10:31
0
6596
11:31
+2
6598
12:31
+2
6600
13:31
+2
6602
14:31
+2
6604
15:31
+1
6605
16:31
0
6605
17:31
0
6605
18:31
+3
6608
19:31
+1
6609
20:31
+2
6611
21:31
+1
6612
22:31
+2
6614
23:31
0
6614
Fri, 16 Oct
+29
6645
00:31
+2
6616
01:31
+2
6618
02:31
0
6618
03:31
0
6618
04:31
+2
6620
05:31
0
6620
06:31
0
6620
07:31
+1
6621
08:31
0
6621
09:31
0
6621
10:31
+3
6624
11:31
+1
6625
12:31
+1
6626
13:31
+1
6627
14:31
+1
6628
15:31
+3
6631
16:31
0
6631
17:31
+3
6634
18:31
0
6634
19:31
+3
6637
20:31
+1
6638
21:31
+1
6639
22:31
+2
6641
23:31
+3
6644
Sat, 17 Oct
+63
6708
00:31
+1
6645
01:31
+1
6646
02:31
0
6646
03:31
0
6646
04:31
0
6646
05:31
0
6646
06:31
0
6646
07:31
0
6646
08:31
+1
6647
09:31
0
6647
10:31
+2
6649
11:31
+1
6650
12:31
+1
6651
13:31
+17
6668
14:31
+8
6676
15:31
+4
6680
16:31
+4
6684
17:31
+5
6689
18:31
+3
6692
19:31
+5
6697
20:31
+4
6701
21:31
+1
6702
22:31
+3
6705
23:31
+2
6707
Sun, 18 Oct
+41
6749
00:31
+1
6708
01:31
+2
6710
02:31
0
6710
03:31
+2
6712
04:31
+1
6713
05:31
+1
6714
06:31
+1
6715
07:31
0
6715
08:31
+2
6717
09:31
+1
6718
10:31
+1
6719
11:31
+2
6721
12:31
+1
6722
13:31
0
6722
14:31
+7
6729
15:31
+1
6730
16:31
+2
6732
17:31
+1
6733
18:31
+2
6735
19:31
+2
6737
20:31
+2
6739
21:31
+2
6741
22:31
+4
6745
23:31
+1
6746
Mon, 19 Oct
+46
6795
00:31
+3
6749
01:31
+1
6750
02:31
+1
6751
03:31
+1
6752
04:31
+1
6753
05:31
0
6753
06:31
0
6753
07:31
0
6753
08:31
+1
6754
09:31
+2
6756
10:31
+3
6759
11:31
+2
6761
12:31
+1
6762
13:31
+2
6764
14:31
+2
6766
15:31
+3
6769
16:31
+6
6775
17:31
+2
6777
18:31
+4
6781
19:31
0
6781
20:31
+4
6785
21:31
+1
6786
22:31
+3
6789
23:31
+4
6793
Tue, 20 Oct
+64
6859
00:31
+2
6795
01:31
+2
6797
02:31
0
6797
03:31
+6
6803
04:31
+4
6807
05:31
+3
6810
06:31
+1
6811
07:31
+4
6815
08:31
+1
6816
09:31
+3
6819
10:31
+3
6822
11:31
+5
6827
12:31
+6
6833
13:31
+4
6837
14:31
+1
6838
15:31
+1
6839
16:31
+3
6842
17:31
+1
6843
18:31
+1
6844
19:31
+3
6847
20:31
+4
6851
21:31
0
6851
22:31
+4
6855
23:31
+1
6856
Wed, 21 Oct
+68
6927
00:31
+3
6859
01:31
+1
6860
02:31
+1
6861
03:31
0
6861
04:31
+1
6862
05:31
0
6862
06:31
0
6862
07:31
+2
6864
08:31
+1
6865
09:31
0
6865
10:31
+2
6867
11:31
0
6867
12:31
0
6867
13:31
+5
6872
14:31
+2
6874
15:31
0
6874
16:31
+1
6875
17:31
+1
6876
18:31
+2
6878
19:31
+2
6880
20:31
+21
6901
21:31
+13
6914
22:31
+9
6923
23:31
+1
6924
Thu, 22 Oct
+36
6963
00:31
+3
6927
01:31
+1
6928
02:31
+2
6930
03:31
0
6930
04:31
+1
6931
05:31
+1
6932
06:31
0
6932
07:31
+1
6933
08:31
+1
6934
09:31
+4
6938
10:31
+1
6939
11:31
+2
6941
12:31
0
6941
13:31
+1
6942
14:31
+7
6949
15:31
+4
6953
16:31
+1
6954
17:31
+1
6955
18:31
+2
6957
19:31
0
6957
20:31
0
6957
21:31
+2
6959
22:31
+4
6963
23:31
0
6963
Fri, 23 Oct
+20
6983
00:31
0
6963
01:31
0
6963
02:31
0
6963
03:31
0
6963
04:31
+1
6964
05:31
0
6964
06:31
0
6964
07:31
+1
6965
08:31
0
6965
09:31
+1
6966
10:31
+1
6967
11:31
0
6967
12:31
+1
6968
13:31
+1
6969
14:31
+2
6971
15:31
+3
6974
16:31
+1
6975
17:31
+2
6977
18:31
+1
6978
19:31
+1
6979
20:31
+1
6980
21:31
+1
6981
22:31
+2
6983
23:31
0
6983
Sat, 24 Oct
+19
7002
00:31
0
6983
01:31
+1
6984
02:31
+1
6985
03:31
+1
6986
04:31
0
6986
05:31
+1
6987
06:31
0
6987
07:31
0
6987
08:31
0
6987
09:31
+1
6988
10:31
0
6988
11:31
+1
6989
12:31
+1
6990
13:31
+2
6992
14:31
+1
6993
15:31
+1
6994
16:31
+2
6996
17:31
+2
6998
18:31
+2
7000
19:31
0
7000
20:31
0
7000
21:31
0
7000
22:31
+1
7001
23:31
0
7001
Sun, 25 Oct
+14
7016
00:31
+1
7002
01:31
+1
7003
02:31
+1
7004
03:31
+1
7005
04:31
0
7005
05:31
0
7005
06:31
0
7005
07:31
0
7005
08:31
0
7005
09:31
0
7005
10:31
0
7005
11:31
+1
7006
12:31
+1
7007
13:31
+2
7009
14:31
+1
7010
15:31
+1
7011
16:31
+1
7012
17:31
0
7012
18:31
0
7012
19:31
0
7012
20:31
+2
7014
21:31
+1
7015
22:31
0
7015
23:31
+1
7016
Mon, 26 Oct
+22
7038
00:31
0
7016
01:31
+1
7017
02:31
0
7017
03:31
0
7017
04:31
+1
7018
05:31
+1
7019
06:31
0
7019
07:31
+1
7020
08:31
0
7020
09:31
0
7020
10:31
+1
7021
11:31
+3
7024
12:31
+2
7026
13:31
+1
7027
14:31
+2
7029
15:31
+1
7030
16:31
+2
7032
17:31
+1
7033
18:31
0
7033
19:31
+1
7034
20:31
0
7034
21:31
+1
7035
22:31
+1
7036
23:31
0
7036
Tue, 27 Oct
+17
7055
00:31
+2
7038
01:31
+1
7039
02:31
0
7039
03:31
0
7039
04:31
0
7039
05:31
+1
7040
06:31
0
7040
07:31
+1
7041
08:31
0
7041
09:31
0
7041
10:31
0
7041
11:31
+2
7043
12:31
0
7043
13:31
0
7043
14:31
0
7043
15:31
0
7043
16:31
+1
7044
17:31
0
7044
18:31
+3
7047
19:31
0
7047
20:31
0
7047
21:31
+1
7048
22:31
+1
7049
23:31
+3
7052
Wed, 28 Oct
+15
7070
00:31
+3
7055
01:31
0
7055
02:31
+1
7056
03:31
0
7056
04:31
0
7056
05:31
0
7056
06:31
+1
7057
07:31
+1
7058
08:31
+1
7059
09:31
+1
7060
10:31
0
7060
11:31
0
7060
12:31
0
7060
13:31
0
7060
14:31
+1
7061
15:31
0
7061
16:31
0
7061
17:31
0
7061
18:31
+3
7064
19:31
0
7064
20:31
+3
7067
21:31
+2
7069
22:31
+1
7070
23:31
0
7070
Thu, 29 Oct
+15
7085
00:31
0
7070
01:31
+1
7071
02:31
0
7071
03:31
0
7071
04:31
0
7071
05:31
0
7071
06:31
0
7071
07:31
+1
7072
08:31
0
7072
09:31
0
7072
10:31
+1
7073
11:31
0
7073
12:31
+1
7074
13:31
+1
7075
14:31
+3
7078
15:31
0
7078
16:31
0
7078
Fri, 30 Oct
+14
7099
00:31
+7
7085
Sat, 31 Oct
+14
7113
00:31
+14
7099
Sun, 1 Nov
+21
7134
00:31
+14
7113
Mon, 2 Nov
+10
7144
00:31
+21
7134
Tue, 3 Nov
+16
7160
00:31
+10
7144
Wed, 4 Nov
+12
7172
00:31
+16
7160
Thu, 5 Nov
+19
7191
00:31
+12
7172
Fri, 6 Nov
+15
7206
00:31
+19
7191
Sat, 7 Nov
+11
7217
00:31
+15
7206
Sun, 8 Nov
+12
7229
00:31
+11
7217
Mon, 9 Nov
+17
7246
00:31
+12
7229
Tue, 10 Nov
+19
7265
00:31
+17
7246
Wed, 11 Nov
+13
7278
00:31
+19
7265
Thu, 12 Nov
+17
7295
00:31
+13
7278
Fri, 13 Nov
+10
7305
00:31
+17
7295
Sat, 14 Nov
+15
7320
00:31
+10
7305
Sun, 15 Nov
+10
7330
00:31
+15
7320
Mon, 16 Nov
+17
7347
00:31
+10
7330
Tue, 17 Nov
+23
7370
00:31
+17
7347
Wed, 18 Nov
+25
7395
00:31
+23
7370
Thu, 19 Nov
+11
7406
00:31
+25
7395
Fri, 20 Nov
+39
7445
00:31
+11
7406
Sat, 21 Nov
+24
7469
00:31
+39
7445
Sun, 22 Nov
+80
7549
00:31
+24
7469
Mon, 23 Nov
+73
7622
00:31
+80
7549
Tue, 24 Nov
+36
7658
00:31
+73
7622
Wed, 25 Nov
+18
7676
00:31
+36
7658
Thu, 26 Nov
+15
7691
00:31
+18
7676
Fri, 27 Nov
+47
7738
00:31
+15
7691
Sat, 28 Nov
+12
7750