Evil Martians

@evilmartians خوش می آید 1
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Канал Злых марсиан (https://evilmartians.com), неофициальный. Твиттер: https://twitter.com/evilmartians_ru
Стартапы, веб-разработка, интернет-бизнес, UI дизайн, бэкенд (#ruby #rails #golang #rust), фронтенд (#javascript), #ios, #devops (#kubernetes)
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
فناوری
اضافه شده به شاخص
16.10.2017 20:18
19 Apr 2018, 21:45 (1380 روز پیش)
آمار انتشار #490:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
2260
Tue, 24 Jul
0
2260
Wed, 25 Jul
0
2260
Thu, 26 Jul
0
2260
Fri, 27 Jul
0
2260
Sat, 28 Jul
0
2260
Sun, 29 Jul
0
2260
Mon, 30 Jul
0
2260
Tue, 31 Jul
0
2260
Wed, 1 Aug
0
2260
Thu, 2 Aug
0
2260
Fri, 3 Aug
0
2260
Sat, 4 Aug
0
2260
Sun, 5 Aug
0
2260
Mon, 6 Aug
0
2260
Tue, 7 Aug
0
2260
Wed, 8 Aug
0
2260
Fri, 28 Jan
0
2260