香港新聞及資訊TG廣播 HKTGB

@hktgb خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

香港人嘅Telegram
格式如下:
(24小時制時間)#(地區)(地點)(發生咩事)
歡迎一手料加埋有圖
本台只陳述各大重要新聞以及轉貼其他人士嘅意見(不代表本台立場)
ژئو و زبان کانال
China, Chinese


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
اخبار و رسانه ها
اضافه شده به شاخص
27.05.2018 22:17
4 Jan 2020, 12:48 (755 روز پیش)
آمار انتشار #46296:
1.6k
1h
2.5k
3h
3.5k
8h
4.3k
24h
48h
اعلامیه ها و اشاره ها [2]:
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sat, 4 Jan
+3625
3625
13:48
+1h
+1569
1569
14:48
+2h
+578
2147
15:48
+3h
+356
2503
16:48
+4h
+294
2797
17:48
+5h
+223
3020
18:48
+6h
+229
3249
19:48
+7h
+151
3400
20:48
+8h
+123
3523
21:48
+9h
+57
3580
22:48
+10h
+22
3602
23:48
+11h
+20
3622
Sun, 5 Jan
+893
4518
00:48
+12h
+15
3637
01:48
+13h
+14
3651
02:48
+14h
+22
3673
03:48
+15h
+39
3712
04:48
+16h
+46
3758
05:48
+17h
+57
3815
06:48
+18h
+31
3846
07:48
+19h
+99
3945
08:48
+20h
+71
4016
09:48
+21h
+72
4088
10:48
+22h
+97
4185
11:48
+23h
+67
4252
12:48
+24h
+30
4282
18:48
+187
4469
21:48
+49
4518
Mon, 6 Jan
+168
4686
06:48
+119
4637
08:48
+49
4686
Tue, 7 Jan
+265
4951
Wed, 8 Jan
0
4951
03:48
+265
4951
Thu, 9 Jan
0
4951
Fri, 10 Jan
0
4951
Sat, 11 Jan
0
4951
Sun, 12 Jan
0
4951
Mon, 13 Jan
0
4951
Tue, 14 Jan
0
4951
Wed, 15 Jan
0
4951
Thu, 16 Jan
0
4951
Fri, 17 Jan
0
4951
Sat, 18 Jan
0
4951
Sun, 19 Jan
0
4951
Mon, 20 Jan
0
4951
Tue, 21 Jan
0
4951
Wed, 22 Jan
0
4951
Thu, 23 Jan
0
4951
Fri, 24 Jan
0
4951
Sat, 25 Jan
0
4951
Sun, 26 Jan
0
4951
Mon, 27 Jan
0
4951
Tue, 28 Jan
0
4951
Wed, 29 Jan
0
4951
Thu, 30 Jan
0
4951
Fri, 31 Jan
0
4951
Sat, 1 Feb
0
4951
Sun, 2 Feb
0
4951
Mon, 3 Feb
0
4951
Tue, 4 Feb
0
4951
Wed, 5 Feb
0
4951
Thu, 6 Feb
0
4951
Fri, 7 Feb
0
4951
Sat, 8 Feb
0
4951
Sun, 9 Feb
0
4951
Mon, 10 Feb
0
4951
Tue, 11 Feb
0
4951
Wed, 12 Feb
0
4951
Thu, 13 Feb
0
4951
Fri, 14 Feb
0
4951
Sat, 15 Feb
0
4951
Sun, 16 Feb
0
4951
Mon, 17 Feb
0
4951
Tue, 18 Feb
0
4951
Wed, 19 Feb
0
4951
Thu, 20 Feb
0
4951
Fri, 21 Feb
0
4951
Sat, 22 Feb
0
4951
Sun, 23 Feb
0
4951
Mon, 24 Feb
0
4951
Tue, 25 Feb
0
4951
Wed, 26 Feb
0
4951
Thu, 27 Feb
0
4951
Fri, 28 Feb
0
4951
Sat, 29 Feb
0
4951
Sun, 1 Mar
0
4951
Mon, 2 Mar
0
4951
Tue, 3 Mar
0
4951
Wed, 4 Mar
0
4951
Thu, 5 Mar
0
4951
Fri, 6 Mar
0
4951
Sat, 7 Mar
0
4951
Sun, 8 Mar
0
4951
Mon, 9 Mar
0
4951
Tue, 10 Mar
0
4951
Wed, 11 Mar
0
4951
Thu, 12 Mar
0
4951
Fri, 13 Mar
0
4951
Sat, 14 Mar
0
4951
Sun, 15 Mar
0
4951
Mon, 16 Mar
0
4951
Tue, 17 Mar
0
4951
Wed, 18 Mar
0
4951
Thu, 19 Mar
0
4951
Fri, 20 Mar
0
4951
Sat, 21 Mar
0
4951
Sun, 22 Mar
0
4951
Mon, 23 Mar
0
4951
Tue, 24 Mar
0
4951
Wed, 25 Mar
0
4951
Thu, 26 Mar
0
4951
Fri, 27 Mar
0
4951
Sat, 28 Mar
0
4951
Sun, 29 Mar
0
4951
Mon, 30 Mar
0
4951
Tue, 31 Mar
0
4951
Wed, 1 Apr
0
4951
Thu, 2 Apr
0
4951
Fri, 3 Apr
0
4951
Sat, 4 Apr
0
4951
Sun, 5 Apr
0
4951
Mon, 6 Apr
0
4951
Tue, 7 Apr
0
4951
Wed, 8 Apr
0
4951
Thu, 9 Apr
0
4951
Fri, 10 Apr
0
4951
Sat, 11 Apr
0
4951
Sun, 12 Apr
0
4951
Mon, 13 Apr
0
4951
Tue, 14 Apr
0
4951
Wed, 15 Apr
0
4951
Thu, 16 Apr
0
4951
Fri, 17 Apr
0
4951
Sat, 18 Apr
0
4951
Sun, 19 Apr
0
4951
Mon, 20 Apr
0
4951
Tue, 21 Apr
0
4951
Wed, 22 Apr
0
4951
Thu, 23 Apr
0
4951
Fri, 24 Apr
0
4951
Sat, 25 Apr
0
4951
Sun, 26 Apr
0
4951
Mon, 27 Apr
0
4951
Tue, 28 Apr
0
4951
Wed, 29 Apr
0
4951
Thu, 30 Apr
0
4951
Fri, 1 May
0
4951
Sat, 2 May
0
4951
Sun, 3 May
0
4951
Mon, 4 May
0
4951
Tue, 5 May
0
4951
Wed, 6 May
0
4951
Thu, 7 May
0
4951
Fri, 8 May
0
4951
Sat, 9 May
0
4951
Sun, 10 May
0
4951
Mon, 11 May
0
4951
Tue, 12 May
0
4951
Wed, 13 May
0
4951
Thu, 14 May
0
4951
Fri, 15 May
0
4951
Sat, 16 May
0
4951
Sun, 17 May
0
4951
Mon, 18 May
0
4951
Tue, 19 May
0
4951
Wed, 20 May
0
4951
Thu, 21 May
0
4951
Fri, 22 May
0
4951
Sat, 23 May
0
4951
Sun, 24 May
0
4951
Mon, 25 May
0
4951
Tue, 26 May
0
4951
Wed, 27 May
0
4951
Thu, 28 May
0
4951
Fri, 29 May
0
4951