Инвестор Гриша

@investorgrisha خوش می آید 0

Не занимаюсь ставками, лотереями, опционами и прочей хуйней. Обычный будущий пенсионер, цель -- через 5 лет достичь капитала в $5 млн. Не занимаюсь дей-трейдингом.
Для связи negative@protonmail.ch
ژئو و زبان کانال
مشخص نشده است, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
مشخص نشده است
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
14.07.2019 14:07
28 Aug 2019, 16:28 (284 روز پیش)
آمار انتشار #16:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 28 Aug
+72
72
Thu, 29 Aug
+21
93
Fri, 30 Aug
+10
103
Sat, 31 Aug
+9
112
Sun, 1 Sep
+2
114
Mon, 2 Sep
+6
120
Tue, 3 Sep
+6
126
Wed, 4 Sep
+4
130
Thu, 5 Sep
+2
132
Fri, 6 Sep
+2
134
Sat, 7 Sep
+2
136
Sun, 8 Sep
0
136
Mon, 9 Sep
+5
141
Tue, 10 Sep
+1
142
Wed, 11 Sep
+3
145
Thu, 12 Sep
+4
149
Fri, 13 Sep
+2
151
Sat, 14 Sep
+4
155
Sun, 15 Sep
+2
157
Mon, 16 Sep
+4
161
Tue, 17 Sep
+3
164
Wed, 18 Sep
+2
166
Thu, 19 Sep
+2
168
Fri, 20 Sep
+3
171
Sat, 21 Sep
+1
172
Sun, 22 Sep
0
172
Mon, 23 Sep
+1
173
Tue, 24 Sep
+5
178
Wed, 25 Sep
+2
180
Sun, 7 Jun
0
180