Science Ukraine


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Твій симбіоз з популярною наукою

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Супутник зафіксував атмосферну гравітаційну хвилю над Австралією - Редакція

Поки гравітаційні хвилі, що ширяться космічним простором, вдається зафіксувати лише лазерними інтерферометричними обсерваторіями, схоже явище іноді можна спостерігати в атмосфері Землі завдяки метеорологічним супутникам.








Хакатон Space Apps Challenge 2019: як команди працювали над глобальними проблемами від NASA - Редакція

Хакатон Space Apps 2019 у Львові. З 19 по 20 жовтня у Львові та Києві пройшли локальні сесії наймасштабнішого космічного хакатону NASA Space Apps Challenge. Тисячі студентів, дослідників, інженерів та просто шанувальників космосу у всьому світі зібралися у команди, щоби вчергове постати перед обличчям захопливих практичних завдань від американського аерокосмічного агентства.


Новий погляд на Гігею: астероїд може бути найменшою карликовою планетою Сонячної системи - Валентин Солонечний

Четвертий найбільший об’єкт поясу астероїдів після Церери, Вести та Паллади, врешті-решт, розкрив астрономам усі ознаки карликової планети. Нові спостереження на Дуже великому телескопі показали, що Гігея має цілком сферичну форму і заслуговує на корону найменшої карликової планети, яку нині носить Церера.




У печері первісних людей знайдено снеки, віком 400 тис. років - Каталіна Маркуш

Що робили люди часів раннього палеоліту з впольованою здобиччю? Вважалося, що вони її одразу з’їдали. Крім того, їм доводилося витримувати тривалі періоди голоду – все ж полювання є справою нелегкою і далеко не щоразу успішною. Однак знахідка науковців з Ізраїлю свідчить про те, що доісторичні люди в цей час, можливо, «морили хробака» снеками власного приготування…




Габбл спостерігав першу міжзоряну комету, відкриту астрономом з України - Валентин Солонечний

Ми давно спостерігаємо за астероїдами та кометами Сонячної системи, проте в останні роки дослідники почали фіксувати об’єкти, які, за усіма своїми характеристиками, мають міжзоряне походження. На додачу до неймовірного астероїда Оумуамуа, цей перелік поповнився першою міжзоряною кометою 2I/Borisov, яка потрапила в об’єктив кримського астронома Геннадія Борисова.




Неймовірні: ТОП-20 фіналістів конкурсу мікрофотографії Nikon’s Small World - Редакція

Nikon вчергове опублікував результати конкурсу мікрофотографії Nikon’s Small World (Маленький Світ), в якому щороку беруть участь озброєні мікроскопом дослідники та фотографи з усього світу.




Просто додай води: дослідники експериментують з органічними напівпровідниками - Олександр Бурлака

Напівпровідники – це матеріали, які, на відміну від провідників та ізоляторів не виявляють постійних електричних властивостей. У певних умовах вони поводять себе як провідники, а в інших – як ізолятори. Попри те, що вже у 60-ті роки людство вивчило ці матеріали настільки добре, що почало використовувати їх у промисловості, усі ці речовини являли собою сполуки…




Нобелівська премія з фізики 2019 дісталась Джеймсу Піблсу, Мішелю Майору та Дід’є К’єло - Редакція

Шведська королівська академія наук щойно відзначила Джеймса Піблса за його “теоретичні відкриття у фізичній космології”, Мішеля Майора та Дід’є К’єло за “відкриття екзопланети на орбіті сонцеподібної зорі”. Джеймск Піблс за майже два десятиліття розробив теоретичну базу, яка створила фундамент для нашого сучасного розуміння історії Всесвіту, від Великого Вибуху до сьогодні. Ця “картина” охоплює ранні роки…




1 млн гривень на наукові проєкти - Редакція

Якщо ти сповнений наукових ідей, які зможуть зробити світ більш екологічним і ресурсозберігальним, – долучайся! З 26 серпня 2019 року розпочато прийом заявок на всеукраїнський конкурс наукових проєктів Science Battle від компанії Carlsberg Ukraine. Запрошуємо до участі українських науковців, винахідників та ентузіастів, що опікуються темами охорони довкілля.




Нобелівськими лауреатами з фізіології або медицини стали Вільям Каелін, сер Пітер Реткліфф, Грегг Семенца - Редакція

Нобелівський комітет щойно оголосив імена науковців, які цьогоріч розділили Нобелівську премію у секції “Фізіологія або медицина”. Вільям Каелін, Пітер Реткліфф, Грегг Семенса отримали відзнаку за “їхні відкриття клітинного механізму визначення та адаптації до рівнів кисню”. Тварини потребують кисень для трансформації спожитої їжі в корисну енергію. Важливість цього елементу для життя була відома століттями, однак те,…

Показано 20 последних публикаций.

124

подписчиков
Статистика канала