SubSub


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Похожие каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


🔥 Скільки 1 Shorts відео заробило на 35 млн. англомовних переглядах за 1 день?

За умовно місяць до 1-го лютого цей Shorts на каналі одного з наших партнерів заробив $10.45.

Так, якщо ви не знали, деякі Shorts канали/відео заробляли ще до 1-го лютого за допомогою не лише YouTube Shorts Fund, але й на монетизації, як і звичайні довгі. Просто малувато 🤨🤨🤨

Порахуємо кількість переглядів без 1-го лютого = 35,215,909 - 970,229 = 34,245,680 переглядів.

RPM за умовно місяць (дохід за 1 тис. переглядів) = ($26.74 - $16.22) / 34,245,680 * 1000 = $0.00030719, тобто 3 десятитисячних долара.

RPM за 1 день 1-го лютого = $16.22 / 970,229 * 1000 = 0.0167177, тобто майже 2 центи.

Хтось скаже, що 2 центи за майже мільйон англомовних переглядів - це типу малувато 🙂 Ми в SubSub скажемо, що це в 54 р. більше, ніж за попередній умовний місяць. І це лише за 1 відео. І це лише за 1 день. І це лише початок 😱

Цифри не брешуть. Робіть Shorts, добрі люди. Якщо не знаєте як, спитайте нас. ⚡️

creators@subsub.cc


Ну що ж, прийшов час ділитися інсайдами.

Для успішного просування відео вам потрібні 3 складові: цікаве відео, якісна обкладинка та чіпляюча назва. Теги, хештеги, опис, таймкоди, інтерактивні картки тощо - усе це другорядні речі і другорядні вони настільки, що не становлять більше 10% від загальної долі чинників, що впливають на просування.

Першочергово - зробіть цікавий контент. Якщо глядач обрав ваше відео і не вимкнув його після перших 30ти секунд, то алгоритми Ютубу починають розуміти, що воно цікаве і пропонують ще комусь. Довший час перегляду = більше рекомендацій. Саме тому успішні ютубери роблять динамічний початок, нарізають найцікавіше та усіляко підштовхують глядача продовжувати перегляд.

Далі вам потрібно зробити обкладинку, яка буде catchy, тобто помітною. У цьому відео містер Біст розповідає, як він разом з друзями брейнштормив кожну обкладинку. Він стверджує, що обкладинка має викликати неконтрольовану цікавість. Глядач, за його словами, повинен біситися дивлячись на обкладинку вашого відео, вигукуючи щось типу: "ЩО Ж ТАКОГО У ЦЬОМУ КЛЯТОМУ ВІДЕО?! Я МАЮ ЦЕ ПОБАЧИТИ!".

Ну і назва, друзі, куди ж без неї. Як то кажуть: "Як корабель назвеш, так він і попливе". Кажуть правду, бо опис майже ніхто не читає, але на назву увагу ой як звертають. Вона теж має зацікавити, заохотити до перегляду. Зверніть увагу на заголовки новин - часто вони надто гучні, виривають фрази з контексту і... І це працює. Звісно ж, глядачів потрібно поважати і не перекручувати факти, але називати корабель відео треба влучно.


🎥📹 YouTube Shorts Monetization: нова ера контенту настала! 🔥

До уваги всіх творців контенту та поціновувачів відео. Чи чули ви, що від сьогодні, 1 лютого, YouTube Shorts тепер монетизуються?!

YouTube Shorts — це YouTube відповідь на успіх TikTok.
Створюйте віральні ролики до 1хв, отримуйте перегляди і заробляйте.

Перш ніж почати створювати свій наступний вірусний хіт, важливо знати технічні вимоги нового формату. Ось що вам потрібно знати:

1. Тривалість відео: до 60 секунд або менше.
2. Співвідношення сторін: 9:16
3. Якість відео: мінімум 720p.

Отже, як створити YouTube Short, який обов’язково стане вірусним? Кілька порад:
1. Будьте креативним: це ваш шанс продемонструвати свій унікальний стиль і голос. Спробуйте нові ідеї та досліджуйте різні теми.

2. Будьте коротким та позитивним: 60с може здатися замалим проміжком часу. Але цього достатньо, щоб привернути увагу аудиторії. Відразу переходьте до суті та чітко сформулюйте свій посил.

3. Використовуйте привабливий візуал: яскраві кольори, сміливу графіку та креативні ракурси камери, щоб ваш ролик виділявся.

4. Використовуйте звук на повну: додайте фонову музику або звукові ефекти, щоб оживити ваші Shorts.

Приготуйтеся вивести свій контент на новий рівень із YouTube Shorts. Вдалих зйомок!🎬

Чим надихнутися:
1. Mr. Clabik
2. NicsNite
3. MrBeast 2


Як прокинутись мільйонером?

Для цього варто зняти коротке відео про те, як ти їдеш на лонгборді, попиваючи сік.

Мова йде про американця Нейтана, більш відомого, як DoggFace. Цей чоловік працював вантажником на картопляному складі і жив у трейлері. Одного ранку він їхав на роботу, машина зламалася і Нейтан вирішив закінчити свій шлях на лонгборді. Отож він їхав, попиваючи журавлино-малиновий сік прямо з пляшки і фільмував себе на телефон.

Далі, за його ж словами "По-приколу залив відео у ТікТок". Вуаля - відео віруситься, набирає 88 мільйонів переглядів, сік згрібають з полиць. Нейтану телефонують рекламодавці, він знімається зі Снуп Догом, дає інтерв'ю тощо. Загалом, носити мішки з картоплею йому більше не треба.

До речі, у нього також є канал на Ютубі, куди він залив те легендарне відео.

21 століття дарує небувалі до сьогодні можливості, якими потрібно користуватися. Хоча б спробувати. Ютуб, у свою чергу, робить усе для того, щоб автори могли заробляти, навіть без 88 мільйонів переглядів. Тож не зволікайте, заливайте шортс і лягайте спати👌


А ви граєтесь з шрифтами?🤔
Це, звісно, дуже цікаво, але інколи може привести до непередбачуваних наслідків. Наприклад, ніхто не зрозуміє що написано. 🤷
Рекомендуємо обирати прості шрифти без викрутасів. А щоб було цікавіше, їх можна зробити яскравими кольорами, додати тінь або підсвітку, нахил, обводку або текстуру.

Декілька вдалих 🔥 шрифтів, які можна знайти у вільному доступі: Helvetiсa, Open Sans, Futura, Gilroy, Montserrat

А також, чудовим рішенням буде шрифт Mariupol
Тому що українське - найкраще❣️


Розвиваючи тему про короткі відео - хотіли би поділитися з вами яскравим прикладом того, як саме в 🇺🇦 YouTube просувати свій контент за допомогою #shorts.

Привіт, я Настя - канал з короткими відео, що починався як експеримент для основного каналу. На нашу думку експеримент виявився вдалим, адже на момент написання посту, маючи 26к підписників, найпопулярніше відео на каналі вже має понад ❗️1 мільйон переглядів - результат дійсно надихає.

Ми раді бачити, що українського контенту стає все більше, і зростає його різноманіття😌
Долучайтеся і ви - якби це не було дивно, зараз найкращий час, щоб почати!


🚂 - цей поїзд везе бажаючих заробити на коротких відео і ще залишився шанс застрибнути в останній вагон.

Якщо фанатієте від Ютубу, як і ми, то знаєте, що з першого лютого розпочнеться монетизація shorts. Зі сторони платформи уже все готово (уявіть набиті доларами чемодани), а креатори завмерли в напруженому очікуванні.

Подумайте, який масив ТікТокерів перекочує на Ютуб! Ну хто не захоче отримувати дохід за свою творчість? Хто не спробує? Це буде новою ерою, коли навіть підлітки зможуть отримувати дохід за шортс.

І не тільки вони. Ютуб невпинно розширює інструментарій для створення відеороликів короткого формату, постійно оновлює додаток, закуповує музику і т.д. Робить усе можливе, щоб навіть найбільш ліниві могли знімати шортс. Уявіть, як шалено зростатиме конкуренція вже з початку наступного місяця.

Рекомендуємо не чекати конкурентів і застрибувати на поїзд вже😃


YouTube почав “душити” матюкливих блогерів🤬

В нещодавньому оновленні Правил щодо контенту, який можна монетизувати зазначено, що присутність ненормативної лексики у перших 8-15 секундах відео може бути причиною обмеження або заборони монетизації відео.
❗️Що найцікавіше - таке оновлення стосується всіх раніше завантажених відео. Матюкнувся на початку свого відео десь у далекому 2015 - рахуй залишився без грошей🥲

Такі оновлення вже викликали достатньо бурхливу реакцію креаторів, наприклад таку. Після чого представники платформи пообіцяли прислухатись і зробити певні коригування у даній політиці.

Ну що ж, будемо чекати. А поки можна прочитати довідку YouTube і вивчити парочку українських лайливих слів, які можна (мабуть) вживати у відео😎


Продовжимо про колір 🌕

Колір - чи не найважливіший інструмент передачі настрою. Якщо ви думаєте, що без різниці якого кольору буде ваше оформлення каналу, то ризикуєте припуститись помилки. Наглядним прикладом буде відео, в якому по черзі змінюються кольори, ви можете ввімкнути на весь екран, вимкнути світло та відчути на собі різницю. Можливо це надихне вас підібрати “той самий” 😍 колір для вашого каналу.

А на додачу, ще один сайт з нескінченною підбіркою кольоривих палітр, це просто естетичний рай. Хоча, якщо вам зручніше користуватись Pinterest, то тут теж чимало палітр і натхнення. 🍇

Інколи може здаватись, що оформлення та дизайн - справа кропітка та часозатратна, але в ній стільки задоволення, що ви не пошкодуєте, приділивши цьому увагу⭐️


🤔Іноді здається, що тематика твого каналу вже не актуальна як для глядачів, так і для тебе особисто. Але спробувати щось нове боязко – вихід із зони комфорту, неприйняття від фанбази, відписки, падіння активу.

Справді, поміняти вектор важко, але це гарна можливість для зростання та пошуку себе👆

Відмінний приклад такого експерименту - канал українського мембоя➡️ slidan

Після повномасштабного вторгнення він перетворився з автора смішних відео про ігри та монтаж на справжнього розслідувача, що знищує російську пропаганду😈 Посилаючись на факти та міжнародні документи, але не забуваючи про фірмовий гумор, він препарує вигадані наративи Кр💩мля.

Наша особиста рекомендація, влаштуйте собі лікбез на вихідних👌


Вже наша постійна рубрика - мотивація від SubSub😎

Сім років тому, юнак із США створив Ютуб канал post 10. Туди він почав заливати відеоролики про акваріум, сліди тварин на снігу, готування картоплі фрі та інші, нічим не пов'язані тематики, отримуючи по декілька десятків переглядів.

Хлопця низький трафік не зупиняв, бо зйомки контенту були його хобі, тому він продовжував. І от одного разу, за невідомих нам причин, він пройшов курси по гідрології і зацікавився темою. Почав розчищати зливні каналізації та водовідведення доріг.

Звісно ж, паралельно, знімаючи свою діяльність.

І що б ви думали? В мережі знайшлися мільйони людей, які готові спостерігати за тим, як чергове засмічення розчищено, рівень води спадає, а задоволений post 10 знімає усе це на звичайний телефон. Обов'язково зацініть парочку відео - вони дуже залипальні.

Зараз на каналі сумарно 275 мільйонів переглядів та 670 тисяч підписників. У автора з’явився власний мерч, патреон і армія лояльних підписників.

Ми це до чого - можливо те, чим ви зараз займаєтесь, вже комусь цікаво?


5 причин, чому вам потрібно додати субтитри 📝 до своїх відео

1. Покращують доступність.
Субтитри полегшують розуміння відео для людей із вадами слуху🦻. А такжо для глядачів, що дивляться відео без звуку в транспорті🔕 або щоб не розбудити домашніх вночі. Субтитри також корисні, коли відео переглядають в шумному📢 чи громадському місці, де важко розібрати мову.

2. Покращують розуміння. Субтитри допомагають глядачам, коли автор має сильний акцент або використовує технічні терміни🧐

3. Охоплюють ширшу аудиторію. Субтитри полегшують людям перегляд, навіть якщо вони не говорять мовою👅 автора. Це збільшує охоплення відео, кількість глядачів та переглядів. Завдяки субтитрам вашими відео можуть насолоджуватись люди, які не володіють українською.

4. Поліпшують SEO. Субтитри 💬 надають пошуковим алгоритмам YouTube додаткові метадані. Це допомагає платформі краще зрозуміти контекст відео і пропонувати ваші відео відповідній аудиторії через систему рекомендацій чи пошук🔎

5. Створювати субтитри легко! YouTube студія має вбудований інструмент створення автоматичних субтитрів. Вам треба тільки відредагувати їх. Самотужки або за допомогою фрілансерів🏄‍♂️

Субтитри недооціють, вважаючи їх необов’язковими та зайвими.
І даремно. Це потужний інструмент для росту та розвитку вашого каналу.
Вперед, до Срібної кнопки!


🍿🤩
“Хліба та видовищ” - формула успіху на YouTube. Але сьогодні лише про обкладинки.

Наші глядачі досить вибагливі створіння і знімати хороший контент не достатньо, важливо його правильно подати. Нехай “хлібом” буде влучний текст, а “видовищами” - візуал, що чіпляє. Важливо пам’ятати, що тексту потрібно якомога меньше, для обкладинки достаньо однієї влучної фрази. З приводу візуалу поглянемо детальніше.

3 характеристики хорошого “видовища”:
▪️◼️ Розмір. Чим більше - тим краще. Людина має швидко зчитувати ваш посил, тому варто зробити акцент на головних елементах.

😱 Емоція. Нам всім хочеться мати ідеальні посмішки і фото тільки з робочої сторони, але більше приваблюють щирі емоції, які не завжди виглядають ідеально.

👻 Правий нижній кут. YouTube виділив це місце для плашки з тривалістю відео, тому текст у цьому місці ризикує бути перекритим.

Ми бажаємо вам давати глядачеві те, чого він потребує, а у відповідь мати достатню кількість переглядів, лайків та достойну монетизацію🤑


Як вистрелити на Ютубі?

Треба дати глядачам щось унікальне, цікаве, те чого не дають інші, захопити та вразити. Але як же знайти цю золоту жилку, незайняту нішу, золоте руно?

Мацайте і намацаєте👌

На Ютубі є безліч прикладів, коли креатори не набирали бажаних переглядів, аж поки не намацували підходящу тематику. Як тільки це траплялося - підписники, перегляди та дохід примагнічувалися з неймовірною швидкістю.

До прикладу, є такий блогер Bobby`s Perspective. Його розмовному блогу на Ютубі вже декілька років. Боббі робив одне відео раз на тиждень, яке набирало 10-15 тисяч переглядів. Відео були про харчування, веганів, спорт, психоделічний досвід тощо.

Боббі постійно пробував нові теми і одного дня він вирішив розповісти про те, як він прочитав Коран, будучи християнином. Відео одразу вистрелило, набравши сотні тисяч переглядів. Боббі швиденько зорієнтувався і почав продукувати відповідний контент.

Його дохід зріс у десятки разів, тепер він публікує відео щодня і вони набирають сотні тисяч переглядів. Боббі намацав нішу.

Мацайте і ви👌


Новина! 🗣
Adobe запустила безкоштовний сервіс Enhance Speech.
Використовуючи ШІ-алгоритм🧠, він очищає запис від шуму та покращує якість звучання🎤
Сервіс допоможе вам перетворити посередні записи мови на студійні🎙
Доступний для використання всім, хто хоче вилучити шум у своїх подкастах🎧, відео 🎬 та інших записах.

Спробуйте сервіс зараз за посиланням: https://podcast.adobe.com/enhance


Сьогодні 3 день 2023 року, дуже символічна дата, щоб зробити те, що планувалось на «після Нового Року»😎🍊
Якщо у цей список входило освіжити візуал вашого каналу, то маємо для вас трохи натхнення!

Приблизно місяць тому інститут кольору Pantone оголосив колір року. Ви запитаєте, хто цей Pantone і чому він диктує нам кольори?🤔

Насправді, це величезний інститут, який робить низку досліджень тенденцій, настроїв та наших переваг і з них робить припущення, який колір буде найактуальнішим, скажімо так, по вайбу. Тому, це ми йому диктуємо, а він нам офіційно підсумовує😉

Що ж до кольору, він називається Viva Magenta, за офіційними заявами, це поєднання теплого і холодного, натхненне природніми мотивами. Також до нього є «Magentaverse», які ідеально грають як разом, так і окремо.

Особисто ми б не рекомендували просто пофарбувати все у один колір, але додати деякі елементи - однозначно хороша ідея!✨

А трохи більше про колір та де крім Pantone його шукати, ми розкажемо пізніше, тож слідкуйте за оновленнями✌️


Так, аж не віриться що 2022 рік добігає кінця🤪 Хтось підбиває підсумки року, хтось починає планувати наступний.

Ми ж в свою чергу, хотіли би поділитись з вами нашими спостереженнями про цьогорічний розвиток українського YouTube. Незважаючи ні на що, ми в реальному часі бачимо, як з’являються нові обличчя, створюються нові сміливі проєкти, що надихають☺️

⭐️Один з таких - УкрЮтюбПроєкт від Євгена Синельникова та Муса.

Це не просто шоу про подорожі. Це історії про унікальних українців - їх життя, бізнес, побут. Емоційний літопис нашої спільної сучасності, в Україні та за кордоном.

Якщо ви в пошуках натхнення, любите цікаво проводити час і не знайомі з УкрЮтюбПроєкт - ловіть нашу новорічну рекомендацію😉


Рубрика #трендило

Що буде в трендах нового року? Який формат обрати? Де брати нових підписників?
Для вас 4️⃣ тренди 2023:

1. Додайте субтитри📝
Вони роблять ваш контент більш доступним. Часто глядачі дивляться відео в шумних місцях: транспорті, на вулиці, в кафе. Субтитри допомагають зрозуміти, що ви говорите.

2. Додайте дії🎬
Люди дивляться YouTube для розваги. Зробіть перші 8 секунд вашого відео захопливими! Залиште “вітаю на каналі” наостанок або виріжте. Тримайте темп в кожній сцені.

3. Робіть контент для покоління Z (народжені з 1997 по 2012)
Згідно зі звітом YouTube про культуру та тренди 2022, покоління Z шукає:
*Релевантний контент. Який має відношення до їхнього особистого життя;
*Заспокійливий контент🧘‍♂️. 83% використовують YouTube, щоб розслабитися;
*Ностальгію. 82% шукають контент з минулого;
*Фендом. Кіно, музика, ігри🎮. 61% є фанатами спільноти або персони.

4. Робіть вдвічі більше YouTube Shorts
У 2022 році YouTube Shorts стали великою подією. Новий формат досяг 1,5 мільярди💥🤯 переглядів щомісяця!

Не знаєте з чого почати? Найкращі Shorts об’єднують три речі:
*Гачок, що привертає увагу;
*Лаконічна історія без провисання;
*Емоції, розваги чи цікаві факти.
Для прикладу - канал Mr.Clabik

Бажаємо в 2023-му переглядів, підписників та золотих кнопок🏆🎉


З чого почати, коли хочеш знімати відео та вести свій Ютуб канал?

Почни зі зйомки відео та ведення свого Ютуб каналу. Можеш не дякувати😏

Як би парадоксально це не звучало, але якщо ти не велика компанія з ресурсами на дизайнерів, відео монтажерів, стратегів, маркетологів та професійну студію - варто просто почати.

Роби контент про те, що подобається, чим захоплюєшся. Щоразу переглядай зроблене, думай, як можна покращити ті чи інші аспекти своєї роботи. Вдосконалюйся та рости над собою. Важливо отримувати погляд зі сторони у вигляді зворотнього зв'язку від друзів та рідних, які, швидше за все, будуть змушені (тобою ж) дивитися твої відео.

Між планувати та робити - велика прірва. Не будь тією людиною, яка усе життя лише мріє та планує. Спробуй. Скоріш за все, у тебе не вийде. Тоді спробуй ще раз, ще і ще. Порівнюй кожне наступне відео з першим. Стає краще? Ти рухаєшся в потрібному напрямку. Переглянь відео Містера Біста, який записував собі послання в майбутнє, мріючи про мільйон підписників. Зараз у нього таких мільйонів 124.

Ось тобі й готова ідея для першого відео - послання самому собі у майбутнє.

І пам'ятай, що казав казав китайський мудрець Лао Цзи: «Шлях у тисячу лі починається з першого кроку».

Зроби цей крок.


Грудень - місяць підбиття підсумків року, які YouTube до 2019 робив у вигляді Rewind відео. Там з’являлись топові блогери з різних країн (Івангай, наприклад, аж на 2 сек🥸) і обігрувались знаменні події року. Але після навалу небаченої кількості дизлайків і хейту аудиторії, а потім і Ковіду, цю традицію припинили.

В цьому році ми маємо від команди YouTube цікавинку у вигляді окремої сторінки, де можна подивитись ТОП креаторів та відео по певній вибірці країн. З хорошого - туди не додали р💩сію, з поганого - України теж немає. Але хоча б так🥲

Тож, хто ще не бачив, велкам сюди👉 https://www.youtube.com/trends/2022/us/

Наша думка - це достатньо корисна інформація для натхнення, отримання нових ідей і в цілому розширення кола інтересів🤓

Показано 20 последних публикаций.

11

подписчиков
Статистика канала