各區突發狀況 & 良心小店資訊站

@taisindonteatteargas خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

大家都只係得一個目標🤘🏻
#居民自發
#自己社區自己救
#五大訴求缺一不可
#沒有暴徒只有暴政
Fight for Freedom
Stand with Hong Kong
本channel不會為各活動負任何法律責任 請大家自行決定自己去向
本channel只就現場情況作客觀描述 並非鼓吹任何暴力行為
所有post都有大量個人感情 絕非中立
因為admin係人有個人感覺
#自己責任自己負
投稿 / 報哨 / 報料: @kongpigpigclub_bot
公海谷link: t.me/wts810
ژئو و زبان کانال
China, Chinese
رسته
سیاست


ژئو کانال
China
زبان کانال
Chinese
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
06.08.2019 19:31
14 Jan 2020, 06:14 (651 روز پیش)
آمار انتشار #14088:
Репост из: 國難五金
6.6k
1h
8.2k
3h
10.1k
8h
12.2k
24h
13.7k
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 14 Jan
+11763
11763
07:14
+1h
+6571
6571
08:14
+2h
+952
7523
09:14
+3h
+713
8236
10:14
+4h
+489
8725
11:14
+5h
+392
9117
12:14
+6h
+345
9462
13:14
+7h
+324
9786
14:14
+8h
+317
10103
15:14
+9h
+265
10368
16:14
+10h
+290
10658
17:14
+11h
+248
10906
18:14
+12h
+244
11150
19:14
+13h
+211
11361
20:14
+14h
+183
11544
21:14
+15h
+121
11665
22:14
+16h
+47
11712
23:14
+17h
+31
11743
Wed, 15 Jan
+1729
13492
00:14
+18h
+23
11766
01:14
+19h
+23
11789
02:14
+20h
+32
11821
03:14
+21h
+81
11902
04:14
+22h
+81
11983
05:14
+23h
+100
12083
06:14
+24h
+76
12159
07:14
+72
12231
08:14
+87
12318
09:14
+103
12421
10:14
+101
12522
11:14
+74
12596
12:14
+76
12672
13:14
+64
12736
14:14
+94
12830
15:14
+76
12906
16:14
+79
12985
17:14
+106
13091
18:14
+94
13185
19:14
+89
13274
20:14
+93
13367
21:14
+54
13421
22:14
+30
13451
23:14
+21
13472
Thu, 16 Jan
+1037
14529
00:14
+20
13492
01:14
+9
13501
02:14
+18
13519
03:14
+26
13545
04:14
+51
13596
05:14
+63
13659
06:14
+53
13712
07:14
+52
13764
08:14
+45
13809
09:14
+55
13864
10:14
+74
13938
11:14
+55
13993
12:14
+50
14043
13:14
+58
14101
14:14
+53
14154
15:14
+52
14206
16:14
+49
14255
17:14
+61
14316
18:14
+70
14386
19:14
+89
14475
20:14
+54
14529
Fri, 17 Jan
0
14529
Sat, 18 Jan
0
14529
Sun, 19 Jan
0
14529
Mon, 20 Jan
0
14529
Tue, 21 Jan
0
14529
Wed, 22 Jan
0
14529
Thu, 23 Jan
0
14529
Fri, 24 Jan
0
14529
Sat, 25 Jan
0
14529
Sun, 26 Jan
0
14529
Mon, 27 Jan
0
14529
Tue, 28 Jan
0
14529
Wed, 29 Jan
0
14529
Thu, 30 Jan
0
14529
Fri, 31 Jan
0
14529
Sat, 1 Feb
0
14529
Sun, 2 Feb
0
14529
Mon, 3 Feb
0
14529
Tue, 4 Feb
0
14529
Wed, 5 Feb
0
14529
Thu, 6 Feb
0
14529
Fri, 7 Feb
0
14529
Sat, 8 Feb
0
14529
Sun, 9 Feb
0
14529
Mon, 10 Feb
0
14529
Tue, 11 Feb
0
14529
Wed, 12 Feb
0
14529
Thu, 13 Feb
0
14529
Fri, 14 Feb
0
14529
Sat, 15 Feb
0
14529
Sun, 16 Feb
0
14529
Mon, 17 Feb
0
14529
Tue, 18 Feb
0
14529
Wed, 19 Feb
0
14529
Thu, 20 Feb
0
14529
Fri, 21 Feb
0
14529
Sat, 22 Feb
0
14529
Sun, 23 Feb
0
14529
Mon, 24 Feb
0
14529
Tue, 25 Feb
0
14529
Wed, 26 Feb
0
14529
Thu, 27 Feb
0
14529
Fri, 28 Feb
0
14529
Sat, 29 Feb
0
14529
Sun, 1 Mar
0
14529
Mon, 2 Mar
0
14529
Tue, 3 Mar
0
14529
Wed, 4 Mar
0
14529
Thu, 5 Mar
0
14529
Fri, 6 Mar
0
14529
Sat, 7 Mar
0
14529
Sun, 8 Mar
0
14529
Mon, 9 Mar
0
14529
Tue, 10 Mar
0
14529
Wed, 11 Mar
0
14529
Thu, 12 Mar
0
14529
Fri, 13 Mar
0
14529
Sat, 14 Mar
0
14529
Sun, 15 Mar
0
14529
Mon, 16 Mar
0
14529
Tue, 17 Mar
0
14529
Wed, 18 Mar
0
14529
Thu, 19 Mar
0
14529
Fri, 20 Mar
0
14529
Sat, 21 Mar
0
14529
Sun, 22 Mar
0
14529
Mon, 23 Mar
0
14529
Tue, 24 Mar
0
14529
Wed, 25 Mar
0
14529
Thu, 26 Mar
0
14529
Fri, 27 Mar
0
14529
Sat, 28 Mar
0
14529
Sun, 29 Mar
0
14529
Mon, 30 Mar
0
14529