Військові ЛГБТІК+


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Офіційний канал громадської організації "Українські ЛГБТ+ військові за рівні права" https://lgbtmilitary.org.ua/

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
ЛГБТ+ військові за цивільні партнерства.
#військовілгбтік #лгбтіквійськові #lgbtiqmilitary #точкаопори #NGOFulcrumUA


Цю світлину надіслав нам наш ветеран, який живе разом зі своїм чоловіком вже понад 25 років, виховує сина. Відео, яке він надіслав, опублікувати не можемо. Замість нього - фото їхніх рук та текст, який надіслав нам ветеран:
Доброго вечора друже. Кидаю відео, яке мені перекинули знайомі геї. У нас в гей- сім'ї було так само. Всі знайомі бачили сльози і хвилювання мого коханого коли я півтора року був на Сході в АТО. А коли я демобілізувався, то при першій зустрічі ще на вокзалі я одів своєму коханому каблучку, яку купив у Києві, як їхав з Білої Церкви
Дивились відео і знову повернулись ті хвилювання, знову сльози....
Сам не можу кинути в нашу групу а дуже хочу, щоб всі побачили, що таке і ми переживаємо, ми так само вміємо кохати і чекати своїх коханих, як чекав мене Коля.
Каблучка чи печатка (я незнаю як правильно) лише одна. Це я купив коханому зате що він мене чикав з АТО, хвилювався і допомагав сам і через Вінницьких волонтерів


Це наш Макс, 28 Омбр 2016-2019 роки служби. Арта. УБД.
От отримав наш шеврон з бойовим єдинорожиком)
Зараз він будує стосунки зі своїм хлопцем, працює. Займається політикою у місті, в якому живе, у одній із прогресивних демократичних партій, яка, між іншим, чи не єдина підтримує ЛГБТ спільноту.
Відкриватися зараз не думає через те, що місто, у якому живе, все ж невелике і є ризик цькування. Хоча друзям та колегам він відкрився


Знайомтесь - це Віктор. Учасник нашого об'єднання. Він нещодавно теж отримав свій шеврон. Далі пряма мова:
Начальник медичної служби в одній із бригад. За освітою акушер . Служу на сході з серпня місяця. Військова медицина - це велика відповідальнісь. Надаю екстрену медичну допомогу бійцям, як і допомогу за некритичних станів


Шеврон отримав наш Женька, танкові війська 😎 Женя служить вже більше року


Ще один власник нашого шеврону. Понад 20 років вислуги, задля безпеки уточнювати деталей не будемо. Діючий військовий, старший офіцер


Шеврон отримав ще один наш учасник - Антон. Ось він написав:
На початку 2000-х закінчив військову кафедру ЗСУ при Дніпропетровському національному гірничому університеті (зараз "Дніпровська політехніка") за фахом командир танкового взводу. А от у 2014 році мобілізувала Нацгвардія (в\ч 3036) на посаду командира стрілецького взводу. Треба, так треба: пару місяців учєбки - і на Маріуполь, прикомандирували нас там до в\ч 3056, охорона міських стратегічних об'єктів, блок-пости на виїзді з міста у напрямку Донецька, потім у поля - Талаківка/Сартана, тощо. Додали одну зірку і з молодшого лейтенанта я став лейтенантом** Це була перша хвиля мобілізації і нам спочатку видали ще форму "синьку" старого зразка, але керівництво, ясна-річ, дозволяло носити будь-який зручний одяг, тому носив темно-зелений камуфляж. Чось він був мені ріднішим 😉 Хлопці були дивовижні, з багатьма з них я спілкуюсь досі. У 2015-му успішно демобілізувався.


Фото з нашим шевроном надіслав учасник нашого об'єднання з Морської Піхоти 🗡 🛡
Він давно вже відкритий для своїх ближчих побратимів, з якими служить. Як він мені якось написав:
"Я ліквідатор гомофобії усюди, де це можливо" 🐈


Шеврон отримав наш Іван, медик військового шпиталю.
Зараз він зайнятий у галузі б'юті-індустрії.


Шеврон отримав наш учасник Віктор. Пряма мова:
Привіт усьому товариству!
Я резервіст "транспортних військ" - Держспецтрансслужби. Воювати на передовій не довелося. А в тилу вже сім років на службі 😉
З багатьох причин поки-що не відкриваюсь суспільству.
А так - все, як у всіх: живу зі своїм чоловіком, допомагаємо нашим матерям (на жаль, вже обидві овдовіли), долучаємось до виховання мого вже майже дорослого сина.


Знайомтесь - Тьома (21 рік) і Віталік (24 роки), хлопці вже разом півтора року 🙂
Познайомились під час служби у Старичах.
Віталя зараз на контракті, Тьома вже демобілізований. Сьогодні хлопці отримали наші шеврони з єдинорожиком і скинули фотки свого щасливого життя в парі 😊😇😇


Ми на варті державного кордону України 😎
Наш шеврон отримав ще один учасник: діючий старший лейтенант Прикордонних військ України


Від нашого учасника Андрія:
Я, ветеран, один з тих, хто служив на Сході України, в зоні АТО. Я пішов туди захищати нашу країну, свою і ваші родини, наших дітей, рідних і близьких.
Це був і є мій обов'язок, як офіцера, мій громадянський і особистий чоловічий борг. Ви вдячні нам за це і говорите: "Дякуємо!". А ми вдячні і дякуємо вам за повагу, за допомогу і підтримку.
Разом зі мною, плечем до плеча, служили і поділяли суворий армійський побут прості хлопці, мої друзі, справжні чоловіки. Які не замислюючись віддали б найцінніше за нас, наше життя і свободу. Я завжди потисну руку і схилюсь перед цими справжніми друзями. Для вас ми мужні, сміливі і сильні хлопці, солдати, герої.
А ви знаєте, хто я? У скількох з вас зміниться ставлення до мене, якщо я скажу, що я - гей?
Чи я буду для вас, в ваших очах, іншим? Так, я гей і це моя особиста особливість, мій особистий світ, це моя природа, моя натура, мої любов і почуття. Такі ж сильні і щирі, як і будь-які інші. Я не випинаю це напоказ. Це моя суто особиста спр


Знайомтесь - Ігор, учасник бойових дій. Мобілізація, потім контракт. Служив спершу в забезпеченні, потім - кулеметник, контракт.
Родом Ігор з Донецької області, де і мешкав до початку окупації. Потім переїхав на підконтрольну Україні територію і пішов у військо.


Вже минуло трохи більше місяця, як я поїхав з рідного міста і почав нове життя у Києві, але зв’язку з рідними так і немає.
Я дуже часто чую, як кажуть «українське суспільство ще не готове прийняти ЛГБТ людей, тому вони мають сидіти і чекати того моменту».
А скільки нам ще треба чекати? Рік, два чи може десять?
Я не хочу чекати, я хочу жити своїм життям тут і зараз. Я хочу бути відкритим та не отримувати за свою відкритість масу ненависті, прокльонів та бруду.
Я був депутатом, обіймав посаду в органах місцевого самоврядування та знаю, що мене б ніколи не обрали депутатом, якщо б виборці знали про мою орієнтацію. Я знаю, що мене б ніколи не призначили на керівну посаду, якщо б знали про мою орієнтацію. Мене просто б не сприймали як особистість, як людину. Як мінімум, з мене почали б глузувати. У людей середнього, а особливо у людей старшого віку ще залишається совкове мислення, вони живуть з думкою, що «ЛГБТ люди – це хворі збоченці, яких потрібно знищувати, або хоча б ізолювати від "нормальних" людей».
Нажаль, в цьому питанні Церква також не пасе задніх і замість проповідування любові та різних загальнолюдських цінностей, вона сіє ненависть до нас та звинувачує у всіх гріхах світу.
На мою думку, найбільша складність це тримати усе в собі, як би важко це не було та жити в цьому гомофобному суспільстві.
Я вважаю, що ЛГБТ люди повинні мати такі ж права, як і гетеро пари - шлюб, спільне майно, всиновлення дітей та інше. Ми не повинні сидіти і чекати поки суспільство нас прийме, ми маємо всі разом відстоювати свої права та боротися за них.
https://www.facebook.com/watch/?v=277256400630572


Історія ветерана, відкритого гея Романа Колодія https://www.facebook.com/kolodij.r. Він ризикував своїм життям, втратив свого коханого хлопця на війні. Зараз він зробив камінаут, бо не має жодного страху та не хоче жити у суспільстві ненависті та фальші.
На відео нижче його історію розповідає актор. Після зйомок цього відео Роман наважився на камінаут.
Пряма мова:
Привіт, хочу поділитися з вами своєю історією прийняття себе.
Я народився та виріс на Донбасі, у шахтарському місті. Тут не прийнято бути геєм, до таких людей ставляться вкрай негативно. Пиячити, бити дружину та дітей, зраджувати дружині – це вважається майже нормою, бо більша половина так робить.
Навчаючись ще у середній школі, я почав помічати, що мені подобаються хлопці. На дівчат уваги я не звертав, хоча добре з ними спілкувався та дружив.
Тоді тема ЛГБТ була фактично під забороною, я не міг з кимось про це поговорити. В школі про це не розказували, друзі глузували з «педиків», а в моїй родині ця тема була табу. Пару разів я намагався поговорити про це з батьками, але відповідь кожного разу була майже однакова «они больные извращенцы».
В старшій школі у мене почався період неприйняття себе, я не міг змиритися з тим, що я гей. Я думав, що це неправильно, що зі мною щось не так, що я ненормальний, хворий. Потім були прояви гомофобії, я намагався не спілкуватися та взагалі не мати жодних справ з людьми, які хоч якось можуть мене скомпрометувати, навіть з деякими однокласниками та друзями. Була секція з боксу та дівчина з якою треба було ходити гуляти, щоб відповідати всім вимогам «натуральності». Нажаль, дуже великий вплив на мене здійснювало тодішнє оточення, можливо через це й були несприйняття себе та ці прояви гомофобії.
Після закінчення школи я вступив на навчання до університету, там було з цим простіше, відчувалася свобода. Велике місто, ти нікого не знаєш і тебе ніхто не знає, всім відверто начхати на тебе. Можеш вдягатися як хочеш та навіть можна було зробити мілірування волосся та проколоти вухо, бо тоді це було модним.
Вже навчаючись в універі, я остаточно змирився з тим, що я гей, нарешті я прийняв себе. Там вже були перші тематичні знайомства, секс та моє перше кохання з хлопцем.
Живучі у своєму рідному місті, мені була недоступна можливість бути собою та жити тим життям, яким я хочу. Я був змушений постійно приховувати свою орієнтацію. Наприклад найпростіше, я не міг пройтися з хлопцем по вулиці тримаючи його за руку, я не міг його привселюдно поцілувати бо, як мінімум отримаю масу невдоволених поглядів.
На війні у мене загинув хлопець… Це був для мене напевно найважчий та найжахливіший період мого життя. Всю біль втрати я виношував у собі, мені просто не було з ким поділитися, не було кому виговоритися, а побратими мене б не прийняли. Були думки про самогубство… Іноді, коли мене починають захлинати спогади, хочеться кричати від болю і неможливості щось змінити.
Я дуже часто згадую ті щасливі дні, що він мені подарував, але шкодую про те, що ми не могли жити нормальним життям. Був острах за те, що люди нас не зрозуміють, почнеться тиск та осуд, неприйняття батьками, рідними та друзями. Навіть будучи на війні, нам доводилося приховувати свої стосунки.
Ті друзі, яким я наважився відкритися говорили мені, що пройде час і все забудеться, а ще краще залитися горілкою і стане краще. Пройшов час, пройшов вже не один рік, а кохання до нього й досі є. Можливо через це мені важко заводити нові стосунки. Є страх закохатися в людину, а потім знову її втратити. Мені вже не 20 років, хочеться серйозних стосунків, кохання, жити разом та нарешті бути знову щасливим…
У лютому цього року я зробив камінг-аут своїм батькам. Мама плакала, називала мене різними образливими словами, говорила, що краще б зробила аборт, якщо б знала що її син буде геєм. Потім сказала, що у неї більше немає сина і щоб я їхав і більше ніколи не приїжджав. Тато ж говорив, що мене погано виховували і через це я став геєм, мене треба було більше бити в дитинстві.


Наш шеврон отримала відкрита лесбійка, позивний Тесла, волонтерка-парамедикиня. Дівчина проходить ротації та допомагає підрозділам з медициною та наданням першої невідкладної. Вона - учасниця нашого об'єднання




Шеврон отримав ще один наш учасник - морський піхотинець. Діючий військовий, учасник бойових дій.


Шеврон отримав ще один наш учасник - Влад, військовослужбовець ВМС, виконував завдання в зоні ООС, має статус убд

Показано 20 последних публикаций.

57

подписчиков
Статистика канала