Сповідь арбітрана


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Связь мазь : @vmnzr

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Зібравши всю цю інформацію про наших лідів, можна написати афілейту, попросити фідбек щодо нашого трафіку, щоб дізнатися, яка аудиторія викупає продукти, який її вік і стать.

На основі зібранної інформації можна вже сміливо запускати повноцінну не тестову кампанію

Підписка на канал
Чат


Для аналізу нашої тестового заливу нам потрібно провести аналіз наших рекламних оголошень, конверсії лендінгу і загалом якості нашого трафіку.


❗️Почнемо з аналізу наших рекламних оголошень і насамперед дивимося на такі метрики: CTR ALL, CTR link click-through і вартість кліка (CPC). Як дістатися до цих метрик показано на скріні нижче

🥇Загальний(ALL) CTR показує, наскільки наша реклама первинно зацікавила аудиторію і який відсоток людей клікнув на неї взагалі. Там рахуються будь-які взаємодії, такі як відкриття коментарів, реакція або кнопка відтворення відео, якщо це відеокреатив. Мінімально допустимий показник - це 3%. Усе, що нижче, вже точно не буде прибутковим.

🥈Другий, не менш важливий, показник - це CTR link click-through. Цей же показник відповідає за те, який відсоток людей після перегляду креативу/прочитання тексту перейшов за посиланням і потрапив на сторінку оффера. Якщо цей показник набагато нижчий за CTR ALL, наприклад: CTR ALL 4%, a CTR link click-through 1,8%, тоді потрібно дивитися й аналізувати причину такого падіння.

Причин може бути кілька.
Причина 1️⃣: це непереконлива або незрозуміла для кінцевого користувача пропозиція. Сюди можна віднести слабкий рекламний текст, поганий креатив, який жорстко мислить, або ж загалом немає конкретики, яку проблему вирішує ця реклама. Немає конкретної вказівки на біль кінцевого користувача тощо.

Причина 2️⃣: це слабо опрацьований CTA (заклик до дії), або ж узагалі його відсутність. Наприклад, у креативі просто розписано про користь товару, а в описі стоять просто зірочки або назва продукту. То користувачі, які побачили таку рекламу, залишаться пасивними, подивляться рекламу і гортатимуть далі, бо їм ніхто не сказав, що потрібно перейти на сайт і залишити свою заявку.
(Приклади гарного і поганого креоса скину в коменти)


💭Причина високої вартості кліка (CPC) може бути як через перераховані вище причини, так і через те, що потрібно переглянути таргетовану аудиторію. Можливо, вона занадто широка, пояснюю - ви взяли і запустилися на 25-65, при тому що середній вік вашої аудиторії від 45. Таким чином клік виходить дорогим, тому що Рекламу показують усім, а клікають на неї тільки ті, кому вже за 40 або навіть 50. В ідеалі використовувати

📈Також варто звернути увагу на CPM. Якщо CPM вищий за норму в 2-3 рази, то потрібно знову повертатися до креативу і працювати над його якістю і якістю тексту, з яким він просувається. На основі цих пунктів можна зрозуміти, наскільки ваш креатив б'є в ЦА і взагалі є релевантним і цікавим для аудиторії.

Також за рахунок самого креативу можна вже потрапити в свою ЦА, наприклад для суглобів зробивши креатив з дідом, який тримається за спину, люди, яким це знайоме, зупиняться на цій рекламі і в найгіршому разі просто клацнуть на рекламу, а в кращому перейдуть на ваш блек.

😨Після цього варто дивитися на конверсії по лендингу.
Тобто, якщо у нас багато кліків, але немає лідів, потрібно зрозуміти, в чому причина. Причин, знову ж таки, може бути кілька.

Наприклад, невідповідність креативу лендингу (у креативі якийсь чоловік посміхається, а на лендингу його немає або взагалі там жінка), або ж невідповідність підходів - креатив товарний, а лендинг медичний, і навпаки. Ще це можуть бути помилки в тексті, якщо ви перекладали самі за допомогою текстів тощо. І найбанальніше, що може бути, - це просто не працює форма відправки лідів і тому не було жодного ліда (насправді тут я раджу перед запуском прокидати тестовий лід, якщо ви це робите самі, або ж уточнювати в кодера, чи прокидав він тестовий лід, і чи все ок передається).


Якщо ж ми провели аналіз, і все ок, то переходимо до розбивки аудиторій. Дивимося такі пункти, як «місця розміщення», «вік і стать». Потрібно зрозуміти, з яких місць розміщення приходить основна кількість лідів, якого віку і статі, оскільки запуск може здійснюватися на широку - на всі плейсменти і вік 25-65+. Проаналізувавши ці пункти, ми зрозуміємо стать і вік ЦА, яка клацає на нашу рекламу і залишає заявки на нашому лендингу.

Підписка на канал
Чат


За шо

UPD клік як 3 ліда




Шо ви

Показано 5 последних публикаций.