Знедолена


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Історія, мода, мистецтво, поплави
Словом, мій особистий інформаційний смітник
@emotionally_compromised

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Репост из: sin’s safe space ship
Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram


Французька листівка "L'amour de Pierrot" 1905р.




Сьогодні квіндіті 15 Брюмера, 232 року республіки, день індика


- Cogito ergo sum
- Да, великий сум


Роботи українсько-угорської художниці Едіти Медвецької-Лутак (1932-2019)
"Зустріч" і "Прощання"




Сьогодні картіді 14 Брюмера, 232 року республіки, день ендивія/цикорія салатного


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram




Я могла б на це не так сильно горіти але на жаль я вирішила по життю працювати з цією putain de langue тож 👍👍👍👍👍


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram


І просто блять
Після тієї промови Макрону АПЛОДУВАЛИ


Словом, у Франції вже певний час намагаються ввести "інклюзивну мову" в друкованих текстах, для того щоб не треба було писати окремо наприклад "французи/français і француженки/françaises" використовується наступний варіянт написання: françai•es (e - жіноче закінчення, s - закінчення множини). Але каталізатором теперішнього скандалу став виступ Макрона від 30 жовтня де він спизданув що чоловічий рід є нейтральним у французькій мові і буквально сказав, що він не бачить жодної потреби в тому щоб до "нейтрального" чоловічого роду ставити оці ваші крапочки. Нам ця ситуація може видатись схожою на срачі навколо фемінитивів, проте в цьому і полягає її іронічність. Казати що чоловічий рід може бути нейтральним у французькій мові - маячня. У французькій мові фемінітиви завжди були важливими (ну або принаймні зі століття так 17го). Якщо ти не поставиш професію чи національність в жіночій рід, то це автоматично є граматичною помилкою і це показує твоє незнання мови. Вам це може розповісти будь-хто хто дійшов до рівня А2 (якщо не А1) французької мови. Фемінітиви не те щоб є приводом для дискусій у французькій мові. Ця реформа правопису буквально дає спосіб перенести мовну норму у друкований вигляд. Макрон сам завжди каже "Французи і француженки", причому часто у формулюванні "Француженки і французи". І який тоді сенс так говорити, якщо на його думку чоловічий рід є нейтральним? Це реально навіть не питання "wokeness" абощо, це питання того щоб вивести сталі мовні правила у легкий письмовий формат. І я бачу так багато дискусій навколо цього які взагалі не мають жодного сенсу... UGGGGHHHHHHHHHHH


Періодично мене виносить у франкомовну частину стрічки в інсті (жахливо, я знаю, але що поробиш) і поки я займалась думскролінґом мені випав з десяток відео присвячених новому мовному срачу у Франції. Мені від цього водночас і сумно і весело, тож я трохи погорю.


Французи в черговий раз розводять їбучий цирк


Роботи українського художника Івана Їжакевича (1864-1962)
1. "Думи мої"
2. "Еней з Сивілою біля пекла"
3. "Княжна"
4. "Три лірники"
#мистецтво


Репост из: UА_Pre_Socratic🇺🇦🏛🦉
Seeing_Color_in_Classical_Art_Theory,_Practice,_and_Reception,_from.pdf
42.4Мб
Пропоную Вашій увазі цікаву та фундаментальну монографію 2022 р. «Побачити колір у класичному мистецтві» яка дає новий критичний аналіз кольору як матеріалу в античному середземноморському мистецтві та архітектурі. Мандруючи від Афін до Антіохії, авторка книги простежує колір на різноманітних носіях, включаючи ручні картини, монументальні рельєфи, леговану бронзу та мозаїчну підлогу. У цій книзі досліджується матеріальність кольору з нуля через аналіз пігментів, барвників, каменів, ґрунту та металів, які художники створили в поліхромні форми. Художні практики також сформували літературний і філософський ландшафт, що охоплює сапфічну лірику, досократичний атомізм і природну історію Теофраста, тим самим створивши дискурс давньогрецьких письменників про колір, який відбивається в сьогоденні. Незважаючи на ці рясні сліди кольору, стародавнє середземноморське мистецтво довгий час зводилося до білого мармуру його руїн, щоб створити ідеалізовану монохромну картину минулого. Дослідниця досліджує процес, за допомогою якого ця традиція сприйняття підвищила білість і фемінізувала та расизувала колір. У відповідь ця книга висвітлює побудову категорії класичного в сучасності та кидає виклик її претензіям на порядок і винятковість. Зрештою, Стеджер використовує стародавні ідеї матеріальності, догляду, ландшафту, візуального обміну та мистецького атомізму, щоб теоретизувати колір у стародавньому Середземномор’ї.




Сьогодні тріді 13 Брюмера, 232 року республіки, день топінамбура

Показано 20 последних публикаций.

36

подписчиков
Статистика канала