KharkivCSS - News


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана



Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


У нас є класна новина!
Під час кожної перерви у тебе буде можливість поспілкуватися зі спікерами на яву і задати їм питання. Спікери знаходитимуться на 2-му поверсі Fabrika Space в Blue stage.
Ми обов'язково будемо нагадувати про це зі сцени після кожної доповіді 😉

——————————
➔ kharkivcss.org
——————————


Rodrigo Melo - How we launched our Design System and continue to run it for 3+ years already
——————————————
Протягом цієї доповіді ми пройдемо етапи створення та розвитку Дизайн-системи у нас в Namecheap, розглянемо підводні камені з якими ми зiткнулися та висновки якi ми зробили. Ми також поговоримо про те, як це допомогло нам (і може допомогти вам) та яка реальна вартість створення та підтримки. Таким чином, ви зможете використовувати ці знання для побудови власної Дизайн-системи.

Head of Design Innovation @ Namecheap, Inc
Vision Owner of different Design and Experience projects being build at the company, Melo works through the entire design operation to uphold an end-to-end design-driven workflow, doing this throughout multidisciplinary teams.
————————————
Деталі та інші спікери на сайті:
➔ kharkivcss.org
————————————


Вадим Макеєв - HTML: The Good Parts
——————————————
html, head, title, base, link, meta, style, body, article, section, nav, aside, h1, h2, h3, h4, h5, h6, header, footer, p, address, hr, pre, blockquote, ol, ul, li, dl, dt, dd, figure, figcaption, main, div, a, em, strong, small, s, cite, q, dfn, abbr, ruby, rb, rt, rtc, rp, data, time, code, var, samp, kbd, sub and sups, i, b, u, mark, bdi, bdo, span, br, wbr, ins, del, picture, source, img, iframe, embed, object, param….

Автор курсів в HTML Academy. Керівник спільноти «Веб-стандарти», ведучий і продюсер однойменного подкасту і редактор стрічки новин по фронтенду. Організатор Web Standards Days, міських мітапів pitercss_meetup і конференції pitercss_conf. Автор ідеї проекту Zen Coding (Emmet) і двигуна презентацій Shower. Розробник, доповідач, деврел. Захоплений фронтендом, типографікою, дизайном, аудіо- та відео-продакшином.
————————————
Деталі та інші спікери на сайті:
➔ kharkivcss.org
————————————


Микола Птущук - Еволюція розкладки
——————————————
«Як розмістити поруч два блоки?»
Відповідь досить проста - "flexbox", а для когось взагалі "bootstrap" 🙂. Але чи є інші способи? За останні 15 років підхід до створення розкладки змінювався багато разів. Розберемо кожен з них та проаналізуємо плюси і мінуси. Це історія про те, що використовували раніше, що застосовують зараз і на що варто дивитися, аби верстати завтра.

Наш спікер займається фронтендом вже більше 15 років. Подобається ділитись знанням і досвідом, у вільний час займається викладанням фронтенду. Організував в Одесі спільноту OdessaFrontend і регулярно проводить мітапи. Любить верстати, але пише на реакт.
———————————————
Деталі та інші спікери на сайті:
➔ kharkivcss.org
———————————————


Нарешті ми опублікували на сайт всіх спікерів, доповіді і фінальний розклад 🥳

Хотіли тут коротко написати про топові доповіді, але кожна з них по своєму крута і цікава, тому обов’язково загляньте та дізнайтесь, що чекає на вас ➔ kharkivcss.org


Нагадуємо, що зараз на нашій Facebook сторінці проходить останній дуже простий розіграш безкоштовних 2-х квитків на KharkivCSS.
Приєднуйтеся 🙂


​​Розіграші БЕЗКОШТОВНИХ квитків від LvivCSS та ChernivtsiJS на KharkivCSS
Навіть якщо ви вже купили квиток, то його завжди можна буде подарувати другу 🙂
Приєднуйтеся до розіграшів:

https://www.facebook.com/globalcss/photos/a.1555851854476992/2873129539415877
https://www.facebook.com/chernivtsijs/posts/2769715106427694

P.S. Нагадуємо, що ще є в продажу квитки по середній ціні. Встигніть взяти свій, до наступного підняття ціни.


​​{Реклама від інфопартнера}

Чи є JSX обов’язковим для роботи з React? Як написати абстрактні класи компонентів у Vue.js? Як розгорнути додаток на Angular? Знайомі питання?
Впевнені, що хвилюючі питання виникають як у розробника-початківця, так і у прокачаного senior.
А уяви, цілий день обговорень твоїх улюблених стеків, кейсів, технологій в одному місці! Саме це чекає тебе на JavaScript fwdays'20 conference, 14 березня 2020 року у Києві.

Серед перших спікерів:
✅Jeff Atwood (Stack Overflow) — співзасновник Stack Overflow - Q&A сайту з програмування, американський software developer, автор, блогер та підприємець.
✅Sebastien Chopin (Nuxt.js) — автор Nuxt.js та член Vue.js ком’юніті, працює з JavaScript останні 13 років.
✅Martin Splitt (Google) — працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.
✅Chen Hui Jing (Jewel Paymentech) — senior front-end developer у Jewel Paymentech, дизайнерка та розробниця-самоучка, що проживає в Сінгапурі, з непомірною любов’ю до CSS.
✅Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js. Здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій.
✅Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка.
✅Юрій Артюх (Riverco.de) — засновник у Riverco.de frontend agency, тривалий час був html/css coder, тепер має пристрасть до анімації та WebGL.
✅Вадим Макєєв (HTML Academy) — пепелсбей в HTML Academy, керівник спільноти Веб-стандарты, ведучий та продюсер однойменного підкасту, організатор Web Standards Days.
✅Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.

Крім цього, для шанувальників живого спілкування, заплановані тематичні дискусії на 🔥 теми та душевне afterparty👥
Кожен знайде для себе цікаву тему для обговорення в компанії однодумців. Тож не зволікай та купуй квиток на JavaScript fwdays’20 зі знижкою 10% за промо кодом DD90F265EE
Квитки: http://bit.ly/2QPZu9y
P.S. а для студентів денної форми навчання у Fwdays завжди діють знижки 50%😉


​​Владлен Федосов

How we launched our Design System and continue to run it for 3+ years already
——————————————
Протягом цієї доповіді ми пройдемо етапи створення та розвитку Дизайн-системи у нас в Namecheap, розглянемо підводні камені з якими ми зiткнулися та висновки якi ми зробили. Ми також поговоримо про те, як це допомогло нам (і може допомогти вам) та яка реальна вартість створення та підтримки. Таким чином, ви зможете використовувати ці знання для побудови власної Дизайн-системи.

Керівник R&D відділу Namecheap, запальний t-shaped інженер, що працював як Senior Software Engineer Team Lead Scrum Master Product Owner Head технічного напрямку, Solution Architect та DevOps. Точно знає, як будувати продукти, що вирішують справжні людські проблеми, та знає, як керувати всім цим безумством.


​​Альона Батицька

Hello darkness my old friend
——————————————
Темна тема: хайп або те, чого нам не вистачало? У минулому році більшість браузерів і ОС впровадило підтримку color-scheme і всі кинулися запилювати темні теми на своїх сайтах.
Розповість про те, як швидко і просто реалізувати темну тему. Обговоримо кому і навіщо це взагалі потрібно. Покаже приклади правильного дизайну темної теми.

Шостий рік займається фронтенд-розробкою. Але важливу частину її життя займає викладання. Полюбляє вчити людей розробці, пояснювати їм складні речі простими словами. Крім цього перекладає статті з англійської на російську, веде пет-проект з вакансіями і стажуванням для Джунів — Jnr_Friendly(твітер).


​​Всім доброго ранку 🙂
Сьогодні хочемо вас познайомити з наступним спікером — Андрієм Бойко, який розповість про:

VR перезавантаження
WebXR як реальний початок занурення
————————————————————
Вся історія нашої цивілізації це спроба вивчити навколишній світ і реальність. Зараз ми стоїмо на порозі створення власної реальності, віртуальної, яка може частково або повністю змінити об'єктивну!

Андрій є засновником фронтенд-агенства Glivera-team.
Фрілансер з 10+ років досвіду, не працювавший ні дня в компаніях і виховавший не один десяток учнів.
Перфекціоніст повернутий на верстці, анімації та своїй сім'ї.


Новорічні свята вже на носі, а ви досі не знаєте, що подарувати вашому другу розробнику чи дизайнеру?

Тодi квиток на KharkivCSS — саме те, що вам потрiбно.

Найкориснiшi інвестиції — це інвестиції в знання, тому такий подарунок не залишить байдужим. Крiм того KharkivCSS — це ще одна з найбiльших спільнот для Frontend/Backend розробників та дизайнерів в Україні, де можна більше дiзнатися про нові і актуальні технологічні стандарти Всесвітньої павутини, обмінятися досвідом і поспілкуватися з однодумцями.


Ми з теплотою згадуємо минулий KharkivCSS, і якщо ви ще не бачили ролик, то хочемо нагадати, як це було 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=HaO91wvLft0
Like/share вітаються 😉

Квитки на KharkivCSS 2020 -> https://2event.com/uk/events/1852564


Доброго ранку 🙂
У нас з’явився івент в FB, обов’язково заходьте, ставте going/interested, розповідайте друзям 😉
https://www.facebook.com/events/858330737902623/


Юрій Артюх близько десяти років займається фронтендом, виступає на конференціях, дуже полюбляє верстку і все що з нею пов'язано. Останнім часом захопився анімацією в браузері, продуктивністю, WebGL і різними проявами мистецтва і математики в програмуванні. Іноді робить лайвстріми на youtube про анімації, веде twitter.com/akella, любить кавуни і не знати, що буде далі.

Квитки на KharkivCSS - https://2event.com/uk/events/1852564


Håkon Wium Lie запропонував CSS коли працював разом з Tim Berners-Lee в CERN в 1994.
І разом з Bert Bos розробив CSS як набір W3C Recommendations.
Він запевняв, що CSS можна використовувати на багатьох типах пристроїв, і запропонував тест Acid2, щоб забезпечити відповідність усіх браузерів.

З 1999 року CTO Opera Software.
З 2005 року голова правління YesLogic.
У 2015 році Håkon проплив з Lima до Easter Island на плоту бальза, щоб переконатися, що World Wide Web дійсно "world wide".
Має ступінь магістра в MIT Media Lab та доктора наук в University of Oslo.

А більш за все захоплює те, що він є власником майстерні по створенню органів і посадив яблуневий сад у своїй рідній Норвегії.

Квитки на KharkivCSS - https://2event.com/uk/events/1852564


KharkivCSS #5 - погнали 😉

З нетерпінням хочу поділитися з вами парою новин:
1) На KharkivCSS приїде творець CSS - Hakon Wium Lie.
2) Продаж квитків вже відкрито, тому беріть прямо зараз свій квиток, доки є можливість взяти early bird - https://2event.com/uk/events/1852564

Якщо ви не підписані, то обов’язково підпишіться на цей канал. Інформація про нових спікерів і всі новини - будуть публікуватися в першу чергу тут, а деякі пости - тільки тут.

Чекаємо всіх на KharkivCSS #5.
28 березня, 2020.


CFP на KharkivCSS 2020 вже відкрито. Тому, якщо в вас є бажання поділитися своїми знаннями і досвідом з іншими розробниками або ви знаєте таку людину, то ось посилання на форму для подачі заявки: https://forms.gle/BMr4vspaLPmyyaiT9

Показано 18 последних публикаций.

254

подписчиков
Статистика канала