1) Молитися потрібно з вірою
«Але треба просити з вірою і без сумнівів. Той, хто сумнівається, подібний до хвилі морської, яку ганяє і носить вітер. Нехай така людина й не сподівається щось дістати від Господа, бо вона думає про різні справи одночасно і ніколи не може вирішити, що їй далі робити.»
Якова 1:6-8
2) Молитися потрібно щиро
«Долаючи біль, Ісус молився ще більш ревно. І піт Його падав на землю, мов краплі крові.»
Від Луки 22:44
Суть нашого життя має складатися з молитв. Будь-яку справу треба розпочинати та закінчувати молитвою.
Іноді вираз своїх думок фізично може зробити переживання повнішим. Люди приймають різні пози під час молитви: сидячи, стоячи на колінах, лежачи на підлозі, склавши, схрестивши, високо піднявши руки, тримаючись за руки з іншими людьми, з опущеною головою, танцюючи, падаючи ниць, кружляючи, погойдуючись і так далі.
• Кожна віруюча людина має переконання, які їй близькі.
Ви можете молитися вголос, подумки, співом і таке інше. Деякі молитви промовляються по пам'яті, деякі читаються з книги, а деякі більше схожі на розмову. Ваші очі можуть бути відкритими або закритими. Ви можете почати молитву, покликаючи Бога
• Це неможливо робити неправильно.
Зробіть запит, запитайте, хай ваш голос буде почутий. Можете попросити відповіді, шукати силу, надсилати добрі побажання іншим і дякувати. Мабуть, найпоширенішою формою молитви є прохання допомогти стати доброю (або найкращою) людиною, і прохання, щоб ваш Бог спрямував ваші молитви.
• Немає певної тривалості часу, необхідної для молитви.
Завершіть молитву. Деякі люди закінчують або закривають молитву особливим словом, фразою або жестом, звичайним мовчанням упродовж хвилини-двох, або сказавши “Амінь”.
• Ви знатимете, коли молитва буде завершена.
• Поміняйте позицію або прихильність і продовжуйте свій день трохи духовнішим, ніж раніше.
Чи ви чули, що ви повинні “молитися весь час” або “постійно молитися”? Єдиний спосіб зробити це – прославляти вашого Бога вашою роботою, вашим існуванням, вашим життям і постійно бути вдячним та бути благословенням для інших.
• Завжди будьте вдячні Зрештою, молитва заснована на вірі, що хтось почує вас.
“Господи, я дякую Тобі за зцілення моєї душі (розуму, ноги, за відповідь, за одкровення чи спрямування чи чого завгодно)”.
• Якщо ви страждаєте від нічних кошмарів, спробуйте молитися за інших і благословляти, щоб отримати спокій.
• Немає правильного способу молитися, і ви ніколи не повинні примушувати себе молитися, коли це незручно.
• Не блюзнірствуйте, не треба молитися, а потім робити щось, що не узгоджується з вашою духовністю, очікуючи, що молитва все компенсує (молитва це не покарання і не спокута за погані вчинки).
• Молитва не гарантує швидкого вирішення. Іноді люди одержують результат шляхом молитов, але багаторазових, результат молитви поступовий.