Перша Приватна Гівнокодярня


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Добропорядний Альянс Прогресивних Торговців // Всі питання сюди: @volodymyrlut

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Трохи спонтанно скидаю сюди такий пост. Поширте своїм знайомим математикам і датасаєнтистам: міністерство юстиції будує систему, яка знищить деяким людям життя.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3300288043353152&id=100001159661308


Написав такий чисто менеджерський пост, що аж самому трохи незручно.
Просто я місяць тому влаштувався в одну чудову компанію менеджером продукту і це мені настільки сильно подобається, що немає на те ради.

В пості пишу про те, як в компанії грати адвоката диявола, а також про те, як можна якісніше оцінювати ризики провалу до, власне, провалу.

Про останню штуку дізнався з курсу Адріана Сливоцького "Давид перемагає" (не даю посилання, бо там вже місяць як закрита реєстрація).

Як завжди — діскасс, лайки і таке інше. До речі, у мене скоро день народження і мені складно уявити кращий подарунок, ніж кілька нових підписників на цьому каналі — буду вдячним, якщо порекомендуєте його знайомим.


Бізнес-план №306781: почати експортувати опріснювальне обладнання і системи крапельного поливу в Єгипет.

Ефіопія - дуже бідна країна, яка імпортує еклектроенергію, половина населення доступу до електроенергії немає. Ефіопи будують на Блакитному Нілі дамбу зі скромною назвою Хідасе (Відродження), яка суттєво зменшить кількість води в Єгипті і Судані. Там зроблять гігантське водосховище і ГЕС, яка дозволить стати Ефіопії другим за потужностями експортером електроенергії в регіоні. Для Єгипту ж питання води з Нілу - це вся аграрка (17% ВВП, 34% населення зайняті в аграрному секторі - невеликі смуги родючих земель вздовж Нілу). Також, це питання безпеки 100 мільйонів людей, які залежать від цієї води.

Єгипет і не проти б в принципі повоювати за воду, але запартнеритися з Суданом навряд вийде, бо в Судані тільки почали відходити від жорстокої 22річної громадянської війни. І ще дві проблемки - в внутрішні справи незалежних країн ніби як не можна вписуватися, та й водосховище вже охороняють росіяни.

Ситуація огидна, але дуже кармічна - тепер Єгипту треба буде боротися за воду як Ізраїлю. Єгипет - основний імпортер української пшениці, а такий розклад з водою зробить цей експорт для нас ще цікавішим.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3063878-efiopia-pocala-zapovnuvati-vodoshovise-na-nili.html


Я дуже хочу пошерити з вами цей пост - він добре написаний і добре резонує з тим, що я відчував.

Ми потратили на Odditive більше грошей і часу, ніж автор цієї історії. Наш клієнт помер через ковід і не оживе, напевно, до зими, поки в Польщі не почнеться гірськолижний сезон (ми працювали з property management компанією).

Це може звучати дивно, але я не хочу більше займатися Odditive - я просто втратив до цього інтерес і якби мене хтось спитав чому, я б не зміг точно сказати - ми просто багато де зробили багато банальних і небанальних помилок (та й довготермінового плану ніколи не мали).

Я не написав ні рядка коду з січня - і не тільки тому, що мав мало часу.

Це були три роки цікавого часу - але всі невдачі нашарувалися і я під кінець відчував себе просто жалюгідним лузером; добре, що я з цього стану виліз і нарешті насолоджуюся життям.

Ну а стаття цікава.


Дивно бачити таку рекламу на такому ролику, але радий, що нарешті навчив рекомендаційки оцінювати мене достойно


Pro tip:

В MacOS є вбудована тулза caffeinate, яка не дає йому заснути поки не виконається потрібна команда.

Наприклад: caffeinate python run_experiments_sequential.py

Набагато зручніше, ніж постійно міняти налаштування енергозбереження.


Репост из: @OpenDataUABot
⚠️ Спростування заяви Нацполіції: Опендатабот не міг стати джерелом персональних та банківських даних

Нацполіція сьогодні вийшла із заявою, що персональні дані в uabazabot були взяті з різних джерел, в тому числі і з Опендатабот.

Ця інформація не відповідає дійсності.

Опендатабот містить тільки публічну інформацію, отриману з порталу відкритих даних і офіційного API Мін'юсту. Персональних і банківських даних українців немає і не може бути в Опендатабот.

Подібні заяви ставлять під загрозу не тільки ділову репутацію Опендатабот, але і процес відкриття даних в Україні. Якщо Нацполіція продовжить просувати цю ідею, ми з вами втратимо ті відкриті дані, над якими працювали в останні п'ять років.

Зараз ви можете підтримати українські відкриті дані — поділіться цією інформацією та розкажіть про це своїм близьким та колегам.


Це дуже смішно, але також трішки страшно


Репост из: My Southern Borders
Ще трохи про місцеву компетентність: пан Капуцінський розказує як у 70-х він поїхав через пекельну пустелю на попутній вантажівці. Посеред пустелі вантажівка заглохла і тут виявилося, що водій несправжній, не знає навіть як відкрити капот. Пояснення дуже гуманне: «Тут нерідко буває так: коли хтось має трохи грошей, він одразу ж наймає того, хто має їх ще менше і буде замість нього працювати. Але також (через голод і постійний брак грошей і роботи) тут ніхто ніколи не визнає, що чогось не знає чи не вміє і завжди береться за будь яку роботу».
Схоже на вкраїнське IT, нє?


Репост из: Эманации нейросетей
Haha bell curve go brrrrr




Репост из: Эманации нейросетей
Noooooo you cannot fit gaussian distribution into any data and assume its normality!




*неочікуваний ефект #1: після двох тижнів на айпеді екран макбука затицяно за 5 хвилин, бо я тупий*


В мене здох макбук, тому більш, ніж два тижні я працював тільки з айпеду (поки не заробив на новий мак, лол).
За цей час робив і дата саєнси з машін льорнінгами і сайт пробував робити і навіть зробив топового телеграм бота.
Звісно, я напишу завтра розгорнуто про цей досвід, але може в вас будуть якісь питання наперед?






> Ну ви оверквал на цю позицію, вам би на продакта піти
> Вакансій продакта у Львові: 1

В веселий я час вирішив знайти нормальну роботу🙃


Збирайтеся в коментарях не більше, ніж по двоє.


Судячи по опитуванню зверху, майже половина з вас протягне більше, ніж півроку.
Я дуже сильно недооцінював аудиторію - в цьому телеграм каналі реклама мала б бути дуже дорогою😆

Для другої половини випишу деякі способи заробити - краще, звісно, щоб вони вам ніколи не пригодилися.

Робота - тут все просто - апворк, топтал, бізнес мого колишнього шефа t.me/reintech. За моїми спостереженнями, щасливішими і багатшими, ніж на галєрі не станете, але можна в принципі непогано влаштуватися і жити так роками.

Менторство - codementor, udacity mentorship і щось таке. Можна посивіти і щось заробити, але загалом цей шлях теж не з найприємніших - знаю це по собі.

Можна щось продати - я так продав свій екстеншин для хрому, щоправда, клієнт той сам мене знайшов. Якщо не вмієте користуватися біткоінами то заведіть гаманець - це може пригодитися якраз для таких штук.

На всіх цих платформах (крім апворку, звісно) треба буде пройти деякий процес співбесіди і це в середньому триває десь по три тижні - якщо плануєте шукати додаткові джерела доходу то краще починати раніше.

Загалом потрібно готуватися до того, що просто прийти на якусь біржу і взяти класний проект за багато десятків доларів в годину не вийде - потрібно вміти себе продати, і тут мова навіть не про портфоліо а про те, наскільки ви можете переконати клієнта довіряти вам.

Єдине що ще можу порадити - якщо відчуваєте, що під ногами їде грунт, то не відтягуйте до останнього пошук альтернатив і в оффлайні і на цих платформах, бо можна буде дуже швидко посивіти.

Колись для мене працювала ще опція закинути на джинні свій профіль з галочкою remote only - я так навіть затягував проекти на Odditive проекти, коли ми ще робили аутсорс. Зараз не знаю як це працює - особливо зважаючи на останню статистику джинні.

Мийте руки довго і пишіть в коментах, що працює для вас.

Показано 20 последних публикаций.

153

подписчиков
Статистика канала