Деканат ІМЗ ім. Є.О. Патона


Гео и язык канала: Украина, Украинский
Категория: Образование


Підготовка фахівців у сфері матеріалознавства, металургії, зварювання та новітніх методів обробки матеріалів.
Для повідомлень, зауважень та скарг інформаційний бот @imz_kpibot

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
Украина, Украинский
Категория
Образование
Статистика
Фильтр публикаций


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 Конференція трудового колективу КПІ

Відбулась конференція трудового колективу КПІ. Участь взяли декани, директори, голови профспілкових бюро усіх факультетів, навчально-наукових інститутів, великих підрозділів, а також представники студентства.

«Трансформація освітнього процесу відповідно до викликів воєнного часу — головне завдання для Київської політехніки», — наголосив Михайло Згуровський.

Київська політехніка успішно виконала Колективний договір, укладений між адміністрацією та профспілковими організаціями. Попри усі виклики воєнного часу, університет успішно готує висококваліфіковані кадри та посилює обороноздатність країни.

🎥 Детальніше – у відео.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
‼️ Збір на авто для підрозділу викладача КПІ

Доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ Ярослав Симчук після нетривалого відпочинку повертається на фронт.

Його підрозділу потрібно авто. Суму майже зібрали, але все ще не вистачає.

Лейтенант Ярослав Симчук («Математик») був героєм випуску «КПІ для перемоги». Про кардинальну зміну життя, математику на війні та плани на майбутнє можете подивитись — у відео.

Закликаємо долучитись до збору!

‼️ Реквізити для донатів:
💳 PayPal a.dyx.iuf@gmail.com Oleksandr Dykhovychnyi
💳ПриватБанк 5363 5423 2055 8407 Диховичний Олександр


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 Мінстратегпром та Укроборонпром у КПІ

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін і гендиректор «Укроборонпрому» Герман Сметанін завітали до Київської політехніки, щоб залучити науковий потенціал університету до проєктів оборонно-промислового комплексу.

Представники ОПК особисто поспілкувалися зі студентами та ознайомилися з розробками КПІшників, зокрема БПЛА, системами РЕБ і РЕР, а також з космічною програмою.

Олександр Камишін наголосив: оборона є стратегічно важливою галуззю. Це не тільки цікава робота і достойна оплата праці — це допомога Україні якнайшвидше вибити ворога з нашої країни. Чудово, що саме молодь Київської політехніки обирає професії оборонного сектору.

Найпрогресивніші розробки київських політехніків можуть отримати державну підтримку та масштабування.

🎥 Більше – у відео.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
🇺🇦 Збір підписів на присвоєння звання Героя України випускникові КПІ

Володимир Онуфрієнко закінчив КПІ 2008 року, здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка. До повномасштабного російського вторгнення працював за спеціальністю. Був професіоналом своєї справи. Завжди з великою відповідальністю ставився до своїх професійних обов’язків.

З початку повномасштабного вторгнення став на захист України. 6 травня 2022 року Володимира призначили командиром відділення групи спеціального призначення. Виконуючи чергове бойове завдання, був поранений, отримав відзнаку МО України — медаллю «За поранення».

Продовжив бойовий шлях на Донецькому напрямку. 24 грудня 2023 року Володимир загинув на Лиманському напрямку.

‼️ Закликаємо долучитись до збору підписів про присвоєння заслуженого звання Героя України (посмертно) воїну Збройних Сил України Онуфрієнку Володимиру Олександровичу.

Вічна пам’ять політехнікові, який віддав життя за Україну.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
‼️ Запуск англомовного YouTube-каналу КПІ

КПІ дедалі активніше інтегрується в міжнародний освітній простір. До нашого університету прикутий великий інтерес іноземних партнерів і студентів.

🎥 Тож КПІ запускає @kpiua_en/' rel='nofollow'>англомовний майданчик на YouTube.

Підписуйтесь, діліться посиланням з іноземними колегами та стежте за англомовними університетськими новинами.




28 березня 2024 року відбулася конференція трудового колективу НН ІМЗ ім. Є.О. Патона. На порядку денному – звіти директора Ігоря ВЛАДИМИРСЬКОГО та в.о. голови профбюро Костянтина БАРАНЦЕВА за результатами роботи у 2023 році. В обговоренні звітів прийняли участь науковий керівник інституту Петро ЛОБОДА, завідувачі кафедр Віктор КВАСНИЦЬКИЙ, Михайло ЯМШИНСЬКИЙ, Олексій КАГЛЯК. Делегати конференції затвердили звіти за представленими напрямами роботи, позитивно оцінили роботу керівництва та колективу інституту в цілому, а також ухвалили завдання на 2024 рік.
Також одноголосним рішенням зборів було продовжено дію колективного договору НН ІМЗ ім. Є.О. Патона на 2024 рік та обрано делегатів на конференцію трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Гостями заходу були проректор з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Олексій ЖУЧЕНКО та голова профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло БЕЗУГЛИЙ, які у своїх заключних виступах відповіли на питання делегатів конференції та привітали колектив з успішними результатами роботи.
З повним звітом директора за напрямами роботи НН ІМЗ ім. Є.О. Патона можна ознайомитись за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=SzrVSYILdQw


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 КПІ на науково-практичній конференції з безпеки

Відбулася Міжвідомча науково-практична конференція «Впровадження інноваційних технологій та модернізація технічної складової сектору безпеки та оборони як вагомий чинник у боротьбі з агресором», що її організував Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

КПІ на конференції представив проректор з адміністративної роботи Вадим Кондратюк.

На заході з-поміж інших обговорювали питання співпраці з різними інституціями щодо створення спільних сучасних високотехнологічних інноваційних розробок в секторі безпеки та оборони України.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
‼️ Посилення заходів безпеки в КПІ

З огляду на підвищену небезпеку ракетних атак на об’єкти цивільної інфраструктури міста Києва із застосуванням озброєння з найкоротшим часом підльоту, загрозою проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника у КПІ посилюють заходи безпеки.

На території університету:
🔹 скасовуються або переносяться всі масові заходи, окрім заходів в укриттях;
🔹 забезпечується безперешкодний доступ до укриттів;
🔹 забезпечується належне функціонування пунктів незламності;
🔹 посилюється контроль за місцями потенційного скупчення людей;
🔹 посилюється пропускний режим відвідування території та приміщень університету сторонніми особами;

📋️️️️️ Докладніше — за посиланням.


Репост из: Вибори ректора КПІ 2024
📢 Названо критерії до кандидатів на посаду ректора КПІ

На третьому засіданні Організаційного комітету з проведення виборів ректора Університету були ухвалені такі критерії:

🔹 досвід реалізації масштабних, реальних справ на користь Університету, результати яких люди можуть бачити вже сьогодні;
🔹новаторство, усвідомлення глибини системних зрушень, яких потребує суспільство й економіка України, чітка візія майбутнього країни. Кандидат має розуміти зумовлені такими зрушеннями нові вимоги до підготовки людського капіталу, інноваційного розвитку Університету й мати достатню волю здійснити кардинальне перетворення Університету відповідно до нових потреб;
🔹 новий ректор має бути лідером у співпраці із сектором національної безпеки та оборони країни, продовжуючи й постійно нарощуючи обсяги виконання оборонних проєктів і програм, які Університет здійснює сьогодні;
🔹за умови виникнення форс-мажорних (критичних) обставин, ризик настання яких зберігається через те, що Україна далі перебуває в стані війни, ректор не може залишати колектив Університету. Він повинен бути зі своїм колективом, консолідувати його, організовувати його роботу, забезпечувати захист і безпеку його членів, мотивувати й підтримувати їх моральний стан.

📋 Докладніше про засідання організаційного комітету — за посиланням.


В понеділок відбулося засідання адміністративної ради НН ІМЗ ім. Є.О. Патона, на якому були розглянуті наступні питання:
✅про розгляд атестаційних справ здобувачів вчених
звань професора, доцента і старшого дослідника на засіданні методичної комісії НН ІМЗ ім. Є.О.Патона.
✅про виконання наказу №НОД/209/24 від 25.03.2024 "Про графік супроводження документів про вищу освіту
бакалаврів 2024 року випуску";
✅про виконання наказу №НОД/199/24 від 21.03.2024 "Про графік супроводження документів про вищу освіту магістрів
(наукового спрямування) 2024 року випуску";
✅про перший календарний контроль;
✅про завершення першого етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство»;
✅про організацію додаткової сесії для ЗВО 4 курсу (3 курсу прискореників);
✅про оновлення витратних матеріалів ЦККНО.
#ІМЗ #адмін_рада #сайт_ІМЗ


Програма академічних читань за напрямами матеріалознавство, металургія, зварювання триває!
21 березня в Навчально-науковому інституті матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона відбулася науково-популярна лекція заступника директора з наукової роботи Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України доктора фізико-математичних наук Георгія Фірстова на тему «Функціональні матеріали з пам'яттю форми: розробка, дослідження, перспективи». Лекція відбулася в рамках наукових читань співробітників, які знайомлять слухачів із сучасними науковими напрямами науково-дослідних інститутів Національної академії наук України.

Щиро дякуємо професору Фірстову за цікаву та змістовну доповідь, що викликала жвавий інтерес серед студентської спільноти та науково-педагогічних працівників НН ІМЗ ім. Є.О. Патона!
Посилання на папку з фото https://drive.google.com/drive/folders/1-6Y6r_PQned8cQ78t9r0wJ3lmHtpYwZI


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 Вибори ректора КПІ: найактуальніші питання

Усе про роботу Організаційного комітету виборів з проведення виборів ректора університету, процес висунення кандидатів, терміни голосування на виборах ректора, вимоги до претендентів і терміни агітації — у добірці найважливіших запитань та відповідей із засідання Адміністративної ради Київської політехніки.

📜️️️️️️ Докладніше ознайомитися з інформацією щодо виборів можна на офіційному вебсайті КПІ у розділі «Вибори», телеграм-каналі «Вибори 2024» й на дошці оголошень біля кабінету організаційного комітету.


В понеділок відбулося засідання адміністративної ради НН ІМЗ ім. Є.О. Патона, на якому були розглянуті наступні питання:
✅про виконання розпорядження № РП/17/24 від 19.01.2024 "Про організацію вибору здобувачами ступеня бакалавра/доктора філософії навчальних дисциплін на 2024/2025 навчальний рік";
✅про проведення першого етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство»;
✅про стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених;
✅про відкриту лекцію заступника директора з наукової роботи Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України доктора фізико-математичних наук Георгія Фірстова;
✅про поточні відкриті конкурси з академічної мобільності;
✅про конкурс проєктів від The Swedish Institute;
✅про запит від Центру міжнародної освіти стосовно організації роботи відбіркової комісії для іноземних громадян.
#ІМЗ #адмін_рада #сайт_ІМЗ


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
📢 Вибори ректора КПІ 2024

Створено телеграм-канал для інформування спільноти КПІ про проведення виборів ректора.

‼️ Долучайтесь – за посиланням.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
Вибори ректора

Затверджено алгоритм висунення кандидатів.

Трудовий колектив може висунути необмежену кількість кандидатів на посаду ректора.

Кандидатів рекомендовано обирати таємним голосуванням.

На висунення кандидатів трудові колективи мають два місяці.

З алгоритмом висунення претендентів можна ознайомитися в
розпорядженні.




Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
Вибори ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського — через 90 днів.

До 31 травня 2024 року в Київській політехніці мають обрати представників для участі у голосуванні на виборах ректора.

Нині вже сформували склад організаційного комітету виборів та склад виборчої комісії. Вони забезпечуватимуть контроль правових і процедурних засад виборчого процесу, його прозорість і демократичність.

Ознайомитися з членами організаційного комітету та складом виборчої комісії можна в наказі — за посиланням.

Нагадаємо, згідно з наказом МОН вибори ректора відбудуться 11 червня 2024 року.

Повноваження чинного ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського завершуються 8 липня 2024 року.


Репост из: КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
‼️ Оголошено конкурс на заміщення посади ректора КПІ

Сьогодні на сайті Міністерства освіти і науки України оголосили про конкурс на заміщення посади ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Строк подання заяв — два місяці від дня опублікування оголошення.

Наказ про оголошення конкурсу на заміщення
посади ректора КПІ
.

📋️️️️️ Подробиці — на сайті МОН.


В понеділок відбулося засідання адміністративної ради НН ІМЗ ім. Є.О. Патона, на якому були розглянуті наступні питання:
✅про основні питання засідання Методичної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського 29 лютого 2024 року;
✅про актуалізацію контингенту здобувачів освіти НН ІМЗ ім. Є.О. Патона в ІС "my.kpi.ua";
✅про необхідність надання військово-облікових документів здобувачами ВО;
✅про надання пропозицій щодо виконання короткострокових проєктів, що матимуть конкретний результат і будуть впроваджені в інтересах ЗСУ до кінця 2025 року;
✅про відкриту лекцію  Фірстова Г.С. заступника директора інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова.
#ІМЗ #адмін_рада #сайт_ІМЗ

Показано 20 последних публикаций.