Міжнародне Аняме (国際アニャメ)


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Розказую про міжнародну політику (і не тільки) в Азії.
Для душніл як я "Індо-Тихоокеанському регіоні"
Адмін - @allesagna

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Репост из: Пхеньянська Правда🇺🇦
⚡️🇰🇵🇰🇷Загін КНА (ЗС КНДР) знову перетнув міжкорейський сухопутний кордон, на що південнокорейські військові відповіли запобіжним вогнем.

👷Вже третій такий інцидент за місяць.


Десь я почув таку думку, що чим більше таких провокацій, тим простіше до них ставиться звичайний народ та послаблює свою увагу.

Ну, я думаю у цьому випадку такого не відбудеться.


Добрий день усім азіатським адептам!

Тут Китай знову дав про себе знати.

Китай відправив 66 військових літаків у повітряний простір Тайваню за два дні

Ця цифра демонструє збільшення у порівнянні з останніми тижнями. За думкою Деніз Ві і Янь Лі з Boomberg це трапилося через те, що Пекін почав посилювати закони, які, за його словами, спрямовані на покарання прихильників незалежності Тайваню.

Китай має тенденцію посилювати таку активність у періоди напруженості. У 2023 році він здійснив рекордні 103 польоти над Тайванем протягом 24 годин, що було розцінено як демонстрація невдоволення візитами офіційних осіб США.

Діяльність, яка може призвести до обвинувальних вироків, включає сприяння членству Тайваню в міжнародних організаціях і проведення офіційних обмінів і військових контактів з іншими країнами, згідно з юридичним висновком, опублікованим у п'ятницю вищим судом, прокуратурою і кількома міністерствами Китаю.


🌸Ось вам під вечір японських красунь AH-1S 😍

Фото: червень 2013 у рамках івенту Четвертого протитанкового вертолітного загону


🌊 Приступаю до обіцяного огляду кризи Південнокитайського моря.

Для початку давайте дослідимо історію цього затяжного конфлікту.

У даному пості ми будемо розглядати статтю Sean Mirsky
"Спір навколо Південнокитайського моря: історія конфлікту"

Невеликі острови в Південнокитайському морі стали причиною жорстокої територіальної суперечки між шістьма країнами: Брунеєм, Китаєм, Малайзією, Філіппінами, Тайванем та В'єтнамом.

Ключові моменти статті:

• Суперечки мають потенціал розпалити ширший регіональний конфлікт

• Високі ставки: Південнокитайське море є важливим торговельним шляхом і може приховувати значні запаси нафти

• Конфлікт підживлюється націоналізмом країн, які зазіхають на острови та геополітичним протистоянням США і Китаю

• Історично жодна країна не мала виключного контролю над регіоном

• З 1946 року почалася активна окупація островів різними країнами

• У 1974 та 1988 роках відбулися збройні сутички між Китаєм та В'єтнамом

• У 2002 році була підписана Декларація про поведінку сторін, але вона виявилася неефективною

• У 2009 році Китай опублікував карту з "дев'ятипунктирною лінією", яка охоплює більшу частину моря

• З 2012 року Китай почав агресивно захоплювати острови та будувати на них інфраструктуру

• Філіппіни подали арбітражний позов проти Китаю в 2013 році

• Останніми роками Китай активно намиває нові острови, що викликає протести інших країн

Ситуація й наразі залишається напруженою, особисто мені дуже цікаво як розвиватимуться події далі.

Також хочу вибачитися за малу кількість постів, мене зайобують японці (у прямому та переносному сенсі)


Все ж таки ми бачимо активні дії зі сторони уряду Японії щодо запровадження обмежень щодо компаній, які ре-експортують японські верстати до країни-терориста.

Це дуже радує.
Як то говориться:
さすが日本!


Репост из: ПРЯМИЙ
🇯🇵Японія запровадила санкції проти понад 50 компаній, установ і осіб із росії, а також фірм з Китаю, Індії, Казахстану та інших країн, які допомагають росії обходити санкції і закуповувати електроніку для зброї.

Нові обмеження стосуються 11 фізичних осіб і 42 компаній та організацій з росії, включаючи Челябінський тракторний завод, Пермський пороховий завод, Арзамаський приладобудівний завод та підприємства концерну "Алмаз-Антей".

До китайської частини санкційних списків потрапили сім фірм, через які росія закуповує електроніку. Також санкції запроваджено проти фірм з Індії, Казахстану, Узбекистану та ОАЕ. Санкції передбачають заморожування активів, якщо такі знайдуться в Японії, та заборону на угоди з японськими фірмами і громадянами.


Репост из: Пхеньянська Правда🇺🇦
Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
🐵🇻🇳росія "поглибила" стратегічне партнерство з В'єтнамом.

🤝Під час перемовин із президентом СРВ То Ламом, путін підписав багато різних документів, як в основному торкалися торгівлі, сфери освіти та культурного співробітництва.

🔫Кажуть, що путін ще просив у в'єтнамців стару радянську зброю та допомоги в обході санкцій.

🤔Проте, Ханой дотримується нейтралітету щодо всіх конфліктів та намагається підтримувати хороші стосунки з всіма глобальними акторами. Завдяки цьому, військова допомога рф з боку В'єтнаму малоймовірна.


Як я й обіцяв - приступаємо до розгляду конфлікту у Південнокитайському морі.

Однак для цього перед початком необхідно приділити увагу одній регіональній ініціативі, яка у майбутньому стане нам у нагоді та й просто щоб потім не відволікатися на це.

У даному пості ми з вами розглянемо ініціативу QUAD, що вона із себе представляє, на чому базується та яка її ціль.

🧐Чим вона викликає зацікавленість?
Перш за все тому що там є Індія, як би я зі скепсисом не відносився до цієї країни - вона одна з лідерів регіону, не побоюся назвати її "Азіатським тигром" (до дракона їй ще далеченько). Представлена країна цікава своєю "багатосторонністю" у зовнішньо-політичному сфері, це можна помітити у багатьох аспектах, зокрема в участі у вищезазначеній ініціативі та одночасно торгівлі з росією.

Однак чому вона у цій ініціативі?

Відповідь одна - 🇨🇳Китай. Індійці м'яко кажучи недолюблюють китайців, а китайці - індусів, в приклад можна взяти навіть ті ж самі зіткнення у долині Галван у Ладакху.
Індія не має наміру просто дивитися як Китай й надалі впроваджувати свою політику економічної експансії.

Отож, що таке «Quad»?

🇦🇺🇮🇳🇺🇸🇯🇵«Quad» (Чотиристоронній діалог з питань безпеки) - стратегічний форум, до якого входять США, вже Японія, Австралія та вже згадана Індія.
Метою «Quad», згідно вступної промови її лідерів під назвою «The Spirit of the Quad» є сприяння відкритості та процвітанню Індо-Тихоокеанського регіону, посилення співпраці у сфері безпеки та підтримка міжнародного порядку, заснованого на Статуті ООН. Коротко кажучи, вона слугує платформою для обговорення регіональних викликів, включаючи морську безпеку, боротьбу з тероризмом та реагування на кліматичні катастрофи. Також однією із цілей існування ініціативи є захист основних морських торгівельних шляхів регіону, на які наразі зазіхає Китай, себто Тайванська протока, острови Спратлі, Парасельські та мілина Скарборо.

♦️Сама ініціатива побудована на взаємних договорах між країнами учасницями, однак об’єднуючим документом прийнято вважати концепцію під назвою «Вільний і відкритий Індо-Тихоокеанський регіон» (скорочено FOIP). Представлена концепція поділяє ті ж самі принципи, що й Quad та виступає за свободу судноплавства, верховенство права, відкриті ринки, розвиток інфраструктури, гуманітарну допомогу і реагування на стихійні лиха, а також за повагу до прав людини і демократичних цінностей.

Отож тепер коли ми коротко ознайомилися, що таке «Quad», можна приступати й до огляду самого конфлікту.

Скоріш за все це буде декілька частин довгочиту, адже інформації багато. Однак, подивимося.

Пишіть, що думаєте, буде цікаво почитати.


Це щось новеньке, до того як я знаю постачалася лише гуманітарна допомога та фінансова підтримка.

Буду слідкувати за цим.


Репост из: 💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE
🇰🇷Уряд Південної Кореї ухвалив рішення переглянути постачання зброї в Україну через укладену між Росією та КНДР угодою, повідомляє Yonhap із посиланням на представника адміністрації президента Юн Сок Йоля.

Південна Корея не надавала напряму Україні летальну зброю попри те, що входить в десятку найбільших експортерів зброї у світі.

Проте адміністрація президента Південної Кореї засудила угоду, підписану між Росією та Північною Кореєю, яка передбачає взаємну оборонну допомогу у випадку війни.

У статті 4 договору зазначено, що в разі нападу на одну зі сторін договору, інша сторона «негайно надасть військову та іншу допомогу всіма наявними в її розпорядженні засобами».

Журналісти видання дізналися, що ця стаття майже повністю повторює статтю 1 договору про дружбу та взаємодопомогу, який у 1961 році підписали Микита Хрущов та Кім Ір Сен.

@berezoview


Добрий день усім, хто зміг поспати більше 7-ми годин!

Тут нещодавно була новина про провокації у Південнокитайському морі зі сторони Пекіну.
Думаю зробити загальний огляд на саму ситуації та конфлікт у цілому, тому що ситуація там досить цікава, зокрема через те, що залучено більше двох держав.


Опублікував тут для вас на ніч невеличку тезу ще з часів мого 4-го курсу, яка ще не втратила актуальності. Тема: Протиставлення угоди про Всеосяжне прогресивне Транс-тихоокеанське партнерство експансії КНР.

Мені з товаришем було достатньо цікаво робити це дослідження у свій час, у кінці тексту я опублікував ще список використаних джерел, якщо комусь стане у нагоді.

Буду радий оцінці у коментарях.

Підписатися


Трішки відійдемо від корейського півострову та звернемо увагу на тіньовий ринок.
Тут у Financial Times вийшла стаття під заголовком "Russia scours China for second-hand machine tools", зробив для вас повний переклад матеріалу.

Якщо коротко:
Центр перспективних оборонних досліджень при вашингтонському аналітичному центрі разом із FT виявили мережу закупівель старих верстатів японської компанії Tsugami через російські та китайські проксі-компанії. Це робиться для того, щоб розширити свої виробничі потужності.

Підписатися


Репост из: Пхеньянська Правда🇺🇦
⚡️🐵🇰🇵путін виступив за "перегляд режиму безстрокових санкцій проти КНДР із боку Ради безпеки ООН".

🤡Також він заявив, що обмежувальні заходи проти Північної Кореї були "інспіровані США та їхніми союзниками".

🇷🇺росія де-факто відмовилася від дотримання санкційного режиму проти КНДР.


Зараз, до речі, йде процедура підписання договору про стратегічне партнерство між росією та КНДР.

Цікавим є зміст представленого договору, чи буде він схожим на подібний договір між США та Японією? Чи може буде мати індивідуальний характер?

Суть у тому, що на даний момент відомо лише, що договір буде стосуватися економічної та оборонної сфер.

З економічної точки зору договір є ще більш-менш зрозумілим, він буде стосуватися на сам перед торгівлі та зменшенню мит, щось по-типу FTA (Free Trade Agreement).

А от з оборонної точки зору трішки цікавіше, у якій саме степені буде розвиватися співробітництво? На мою думку на даний момент все залишиться як було, поставки корейський боєприпасів продовжаться. Однак слід почекати деталей договору.

Підписатися


Як ми можемо зрозуміти із даного звіту NHK про візит Китаю до Південної Кореї - мої думки підтвердилися.

Китай і справді тисне на Північну Корею з ціллю зберегти на неї вплив та буде добиватися цього любими методами, як зазвичай робить Китай.

Підписатися




⚡⚡Злили спіч пипині:

♂️My fellow brothers, I, Billy Herrington, stand here today, humbled by the task before us, mindful of the sacrifices born by our nico Nico ancestors.

We are in the midst of crisis. Nico Nico Doga is at war against a far reaching storm of disturbance and of leash.

Nico Nico's economy is badly weakened, a consequence of carelessness and irresponsibility of the part of management, but also on the collective failure to make hard choices and prepare for a new, mad age...♂️


А цікаво, будуть слова про братські народи?

Обоє ж славянє

Показано 20 последних публикаций.

84

подписчиков
Статистика канала