Міжнародне Аняме (国際アニャメ)


Гео и язык канала: Украина, Украинский
Категория: Новости и СМИ


Відкриваю світ міжнародних відносин (і не тільки) в Індо-Тихоокеанському регіоні.
Чат - https://t.me/+RGTgjTc95wJlNWQy
Для контакту/прислати новину чи мем - @allesagna
Патреон: patreon.com/Allesagna
Одноразовий донат: 4441111048587152

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
Украина, Украинский
Категория
Новости и СМИ
Статистика
Фильтр публикаций


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
😎 А це ще квест без голих чоловіків


🔥 Наступний стрім триватиме до першого фолу!

🇯🇵⛩ І це буде спільний перегляд матчу Great Space Wars незалежного японського рестлінг промоушину Michinoku Pro.

⏺Ваші коментатори: Politкраїна та Міжнародне Аняме

Де?
Канал Politкраїна

🔔 Гонг проб'є о 18:00 21 лютого


🇹🇼🇺🇸 Тайвань розглядає можливість багатомільярдної закупівлі зброї у США

🇨🇳 Тайвань розглядає можливість купівлі зброї на мільярди доларів у США, повідомили джерела, обізнані з цим питанням, сподіваючись заручитися підтримкою нової адміністрації Трампа, оскільки Китай продовжує чинити військовий тиск на острів.

🗣За словами одного з джерел, пакет має на меті продемонструвати Сполученим Штатам, що Тайвань відданий своїй обороні.

🤷‍♂️ Друге джерело повідомило, що пакет включатиме крилаті ракети берегової оборони і ракети HIMARS.

"Я був би дуже здивований, якби це було менше 8 мільярдів доларів. Десь між 7 і 10 мільярдами доларів", - додало джерело.


👀 Держсекретар з національної безпеки США Майк Волтц заявив, що хоче прискорити постачання зброї до Тайваню.

❌ Міністерство оборони Тайваню відмовилося коментувати конкретні закупівлі, але заявило, що зосереджене на розбудові своєї оборони.

"Будь-яке озброєння і обладнання, яке може досягти цих цілей з розбудови армії, є об'єктами тендеру", - сказано в повідомленні міністерства.


国際アニャメ


Репост из: Пхеньянська Правда🇺🇦
😒🇨🇳Make China Great Again

🦅Перший місяць нової американської адміністрації приніс хаос у зовнішню політику Сполучених Штатів, починаючи від відносин із союзниками та закінчуючи питанням врегулювання російсько-української війни.

🚫Проте головний пріоритет президента Трампа, про який від неодноразово говорив перед виборами і після, полягає у питанні стримування Китаю.

🇺🇸Частина нової адміністрації складається з так званих "антикитайських яструбів" - прихильників жорсткої лінії, насамперед в економічних відносинах з КНР. Орієнтація зовнішньої політики США на Індо-Тихоокеанський регіон має демонструвати практичні дії президента США у питанні стримування китайської загрози.

🤔Чи вийшло у нього на даний момент? Відповідь - ні.

🔸 У перші тижні роботи адміністрації Трампа, США почали вводити торгові мита, погрожувати санкціями за неприйняття мігрантів та зупинити допомогу в основному власним союзникам.

🤬Американський президент вів мита та економічні обмеження проти Канади (тимчасово), ЄС, Тайваню, Японії та Колумбії - найбільш відданих партнерів Сполучених Штатів.

🇬🇱Продовжуються погрози з боку Трампа на адресу Данії через бажання нового голови Білого дому взяти під свій контроль Гренландію, хоча Копенгаген вже давно надав всі дозволи на військові бази США у цьому регіоні.

🇪🇺 Мюнхенська промова віце-президента США Джей Ді Венса, яка фактично зафіксувала початок процесу розколу євроатлантичного простору, зумовила Європу переглянути власні відносини з Вашингтоном, особливо на фоні сепаратних американо-російських перемовин по Україні.

🇨🇳 У цьому ключі, переможцем у цій ситуації виходить Китай. Пекін довгий час працював над геополітичним розколом союзу США та Європи, що зараз активно реалізовуються Трампом та Ілоном Маском.

👲На Мюнхенській конференції голова МЗС КНР Ван Ї, на фоні шокуючої промови Венса, виглядав стримано та закликав забезпечити присутність Європи на мирних перемовинах по російсько-українській війні. Зрозуміло, що китайці таким чином підігрівають лінію розколу між ЄС та США.

🔺Зупинка USAID відкрило двері Китаю на Глобальному Півдні. Питання м'якої сили надзвичайно важливий елемент проекції геополітичної сили з боку актора міжнародних відносин, а США руками Ілона Маска фактично обрубали собі ці інструменти впливу.

🇳🇵 У Непалі, де в рамках USAID функціонувала фінансова підтримка, після її закриття, в країну прийшли китайські гуманітарні програми. Непал довгий час залишався союзником США та Індії у регіоні, незважаючи на владу комуністів у цій країні. Тепер Індії може втратити ще одну сферу впливу в Південній Азі, після Бангладеш, Шрі-Ланки та Мальдівських островів. І це все завдячуючи адміністрації Трампа.

🇵🇸Команда нового американського президента тисне на власних союзників на Близькому Сході - Йорданію та Єгипет з метою переселення туди палестинців із Сектора Гази, а КНР тим часом критикує план Трампа по Газі та закликає до створення Палестинської держави, виглядаючи відповідальним гравцем у цьому регіоні з точки зору арабських країни.

🇹🇼Трамп атакує Тайвань, звинувачуючи Тайбей у крадіжці "напівпровідникової промисловості".

🐵А своєю позицією у російсько-українській війні демонструє, що у тандемі Трамп-путін-Сі, саме американський президент виглядає слабкою ланкою, бо не вимагав у російського диктатора поступок за відновлення офіційних контактів.

🇨🇳Від хаотичної політики адміністрації Трампа виграє виключно Сі Цзіньпін. Навіть запроваджені торгові мита з боку США проти КНР на рівні 10% виглядають смішними на фоні аналогічних дій Трампа проти ЄС.

💬Не забуваємо також, що поруч з очільником Білого дому знаходиться головний китайський лобіст - Ілон Маск.

🇨🇳За місяць нова команда Дональда Трампа зробила більше для посилення величі Китаю, аніж Барак Обама, Трамп 1.0 та Байден разом узяті.


⛩ Доброго ранку шановні

#JP

国際アニャメ


⛩ На добраніч шановне панство

#JP

国際アニャメ


Репост из: Гамбіт Саллівана
Китай дасть гарантії безпеки Україні?

На перший погляд участь Китаю в мирному процесі викликає скепсис. Але президент Зеленський вважає, що Пекін здатний надати Україні гарантії безпеки.

Це може послабити позиції України в переговорах із США щодо угоди про рідкісноземельні метали. Один із наших аргументів апелював до того, що якщо американці не візьмуть контроль над цими ресурсами, то це зробить Китай.

За такою логікою, якщо Китай може бути одним із гарантів нашої безпеки, то він також має право на розвідку й освоєння родовищ. Можливо, така перспектива підштовхне Білий дім скоригувати свої умови до цієї угоди і почати діалог не тільки про «відшкодування витрат США», а й про гарантії безпеки для України.

Якщо говорити про надійність гарантій, які може надати Китай, то тут складно давати якусь оцінку. За три роки війни Сі Цзіньпін лише одного разу поговорив із Зеленським. Мені складно повірити в те, що китайсько-українські відносини здатні зробити такий стрибок.

Хоча у далекому 2013 році Китай вже давав «гарантії безпеки» Україні. Тоді Пекін зобов'язався «надати допомогу Україні, якщо вона зіткнеться з ядерною загрозою». Так от за словами вже колишнього держсекретаря США Ентоні Блінкіна, Китай був серед тих, хто відмовляв Путіна про застосування ядерної зброї в Україні.

Чи можна вважати, що Сі Цзіньпін дотримав обіцянку? Технічно так. Але цього недостатньо, щоб говорити про реальні та дієві гарантії безпеки від Піднебесної.

🇺🇸 Гамбіт Саллівана


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
🇨🇳 І ось від нього ви хочете отримати гарантії безпеки? 🤯

[🇹🇼 Пост проспонсований відділом контрпропаганди "Вінні-пух" головного правлячого офісу Тайваню]


🇨🇳😡🇺🇸🇹🇼 Китай заявляє, що США "серйозно відступили" щодо позиції по Тайваню

🗣 Міністерство закордонних справ Китаю висловило невдоволення змінами у фактичному звіті уряду США, з якого прибрали формулювання про несхвалення незалежності Тайваню. Представник МЗС Го Цзякун заявив, що таким чином Вашингтон "серйозно відступив" від своєї позиції щодо Тайваню та надіслав невірний сигнал "сепаратистським силам" на острові.

🚫 Представник МЗС КНР закликав США припинити підтримувати незалежність Тайваню та уникати подальшого погіршення двосторонніх відносин. Влада острова позитивно сприйняла оновлення документа, назвавши його таким, що відображає "тісне та дружнє партнерство" з Вашингтоном. Однак офіційний Тайбей не згадав безпосередньо зміну формулювання.

🤷‍♂️ Це не перший випадок зміни тексту американського документа. У травні 2022 року Держдепартамент вже вилучав згадку про несхвалення незалежності Тайваню, але повернув її після протестів Китаю. Причини нинішніх змін залишаються незрозумілими, і неясно, чи вони свідчать про зміну політики США після повернення Дональда Трампа до Білого дому.

🇺🇸 На Тайвані побоюються, що адміністрація Трампа може виявитися менш рішучим союзником, ніж попередній президент Джо Байден. Хоча США офіційно не визнають Тайвань незалежною державою, вони залишаються його головним міжнародним партнером і постачальником зброї.

🗣 Трамп нещодавно заявив, що Тайвань "відібрав" у США бізнес із виробництва напівпровідників, і висловив бажання повернути його. Тим часом у зміненому документі Держдепу наголошується, що будь-які розбіжності між Пекіном і Тайбеєм мають вирішуватися мирним шляхом і без примусу, у спосіб, прийнятний для жителів обох берегів Тайванської протоки.

国際アニャメ


👀 Що ти тут, бляха, забув?


🇨🇳💸 Сі обіцяє приватному сектору Китаю "непохитну" підтримку

🇨🇳 Президент Китаю Сі Цзіньпін зустрівся з групою провідних підприємців, серед яких був засновник Alibaba Джек Ма. Це перша публічно підтверджена зустріч Сі та Ма після жорсткого регулювання технологічного сектору, яке розпочалося у 2020 році. Захід відвідали керівники таких компаній, як Huawei, BYD, Tencent, Xiaomi та DeepSeek.

⏺Сі запевнив бізнесменів у "непохитній підтримці" приватного сектору та закликав підприємців розвивати економіку країни. Він визнав, що компанії стикаються з труднощами, але назвав їх тимчасовими. Президент підкреслив важливість технологічного розвитку та просування ідеї "спільного добробуту".

👀 Особливу увагу привернуло місце засновника стартапу Unitree у першому ряду, що сигналізує про підтримку "жорстких" технологій, таких як робототехніка, напівпровідники та штучний інтелект. Водночас присутність Джека Ма та засновника Tencent Поні Ма у першому ряду свідчить про баланс між традиційними технологічними гігантами та новими інноваційними компаніями.

📰 Відсутність на зустрічі засновника ByteDance Чжана Іміна викликала здивування, адже його компанія володіє TikTok, що перебуває під тиском США. Деякі експерти припустили, що це може свідчити про неоднозначне ставлення влади до платформ, орієнтованих на соціальні мережі та контент.

❗️ Аналітики вважають зустріч сигналом на підтримку приватного бізнесу на тлі економічних викликів, зокрема нових тарифів США на китайські товари. Експерти очікують, що уряд зосередиться на внутрішньому попиті, розвитку технологій та залученні інвестицій.

🤷‍♂️Підсумовуючи, зустріч з підприємцями може означати нову фазу економічної політики Китаю, спрямовану на зміцнення приватного сектору. Проте спостерігачі застерігають, що важливі не лише заяви, а й конкретні кроки, які влада зробить після зустрічі.

国際アニャメ


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
🇺🇸✈️ Пані та панове, представляю вам: C-17 Globemaster III


Репост из: PolitКраїна
🇯🇵🇹🇼 Японія має намір дозволити вносити Тайвань як місце походження до свого сімейного реєстру

Наразі резиденти можуть вказувати в якості місця свого походження лише країни, але нові зміни дозволять людям реєструвати такі регіони, як Тайвань та Палестина.

Хоча рішення характеризують як технічне, воно зачіпає болюче питання японсько-китайських відносин, оскільки Японія висловила своє занепокоєння щодо військових амбіцій Китаю в регіоні через побоювання, що будь-який конфлікт навколо Тайваню може призвести до негативних наслідків.


⛩ Доброго ранку шановні

#JP

国際アニャメ


⛩ На добраніч шановне панство

#JP

国際アニャメ


😡 Справді дуже Angry Bird, з 75-тонним корисним навантаженням.

国際アニャメ


🇺🇸🇹🇼 Державний департамент США видалив зі свого веб-сайту заяву про не підтримку незалежності Тайваню

🤷‍♂️ В інформаційному бюлетені щодо Тайваню зберігається опозиція Вашингтона до односторонніх змін як з боку Тайваню, так і з боку Китаю, який вважає цей демократично керований острів своєю територією.

💬 Замість фрази "ми не підтримуємо незалежність Тайваню", на сторінці додано посилання на співпрацю Тайваню з проектом Пентагону з розвитку технологій і напівпровідників і сказано, що США підтримуватимуть членство Тайваню в міжнародних організаціях "там, де це буде доречно".

国際アニャメ


👋 Доброго дня шановні!

🤷‍♂️ Ну що ж, ось і тижневий довгочит.

👀 Сьогоднішній довгочит на доволі актуальну тематику, яка вже дуже довго вітає в повітрі, але, по моїм відчуттям, ніхто особливо на неї не звертав увагу.

📰 Представлений матеріал від авторства The Economist на тему: "Військова перевага Америки під загрозою" дає нам розуміння відсталості Пентагону від нового розуміння військових конфліктів.

✏️ Стисло:

🇺🇸 Сучасні війни швидко змінюються, і США намагаються реформувати свою військову стратегію через використання новітніх технологій, таких як ШІ та автономні дрони. Кремнієва долина відіграє ключову роль у цих змінах, розробляючи ефективні рішення швидше, ніж традиційні оборонні компанії. Проте головна проблема Пентагону – це бюрократія, через яку нові технології впроваджуються повільно.

🤷‍♂️ Основна частина оборонного бюджету спрямована на традиційних підрядників, які будують дорогі системи, тоді як більш гнучкі та дешевші технології залишаються поза увагою. Американська військова система працює застарілими методами, що уповільнює процес закупівель. Хоча адміністрація Трампа та Ілон Маск пропонували реформувати систему за моделлю технологічних компаній, впровадження змін натрапляє на опір з боку бюрократії та військових структур.

🇺🇸 США стоять перед вибором: або реформувати свою армію, прискоривши впровадження інновацій, або відстати від Китаю та інших держав, які швидко адаптують нові технології. Хоча Кремнієва долина може допомогти у модернізації, без політичної волі та скорочення бюрократії реформи залишаться повільними. При цьому надмірна довіра до ШІ несе ризики, зокрема можливість маніпуляцій з боку противників, тому критично важливо зберегти баланс між автоматизацією та людським контролем.

💵 Детальніше можна ознайомитися за посиланням на патреоні!

⏱ Час на прочитання: 10 хв.

🤵‍♂️ Прошу до ознайомлення!


🤷‍♂️ Шановні пані та панове, ми тут з іншими авторами телеграм-каналів зібралися та створили добірку добірку новино-аналітичних каналів, яку ми створили разом та яка допоможе вам краще розбиратися у геополітичних, економічних та інших питаннях як в Україні, так і в світі.

🫡Поважні люди (і я):

POLITpedia - політична ситуація у світі, аналіз, новини та термінологія, і все це простими словами.

Гамбіт Саллівана - переклади західних медіа та розшифровка шизи Трампа для української аудиторії.

The Voicer - середовище аналітики та здорового глузду. Авторські аналітичні статті з різних тем від геополітики до економіки.

Новосилецький на дивані - зрада, від якої ви станете залежні.

Міжнародне Аняме (国際アニャメ) - відкриваю світ міжнародних відносин (і не тільки) в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Пхеньянська Правда🇺🇦 - канал про велику геополітику країн Азії та Близького Сходу.

Політичний Фронт США - аналітика, новини та огляд головних подій американської політики. Відстежуйте зміни, що формують майбутнє.

UnRealpolitik - коли реальність не вписується в політичну теорію.

PolitКраїна - канал, який пише про те, чого не помічає більшість!

Сігай - автор YouTube-каналу про міжнародну політику та падіння комунізму в Європі (а ще про Трампа без зайвого алармізму).

dechat – головні події, політика та суспільні процеси в Німеччині, Австрії та Швейцарії. Аналітика, меми та упереджені погляди будуть також присутні.

Кваси — підпільний народно-капіталістичний канал. Де актуальні події пишуться під кваском.


🗂 Щоб вам було зручніше, ми зібрали їх у одну папку, і тепер ви можете підписуватись на найкращі ресурси одним кліком: https://t.me/addlist/kpNfjdfc7ihjNGRi

⏺Підписуйтесь, діліться з друзями та підтримуйте український контент!

⛩ Разом формуємо національну інтелектуальну спільноту!


🇯🇵🇺🇦⚡️💩 Японія: Закінчення конфлікту в Україні не повинно зробити Росію переможцем

🤷‍♂️ Міністр закордонних справ Японії Івая Такеші заявив, що російське вторгнення в Україну не повинно завершитися так, щоб росія вийшла переможцем, додавши, що в Україні необхідний справедливий і тривалий мир.

🇩🇪 Івая виступив на панельній дискусії з питань безпеки Європи та Азії на Мюнхенській конференції з безпеки в Німеччині в суботу.

⏺Він додав, що вторгнення росії в Україну призвело до того, що світовий порядок почав руйнуватися, і це, природно, може мати значний вплив на ситуацію в Азії. Він висловив думку, що безпека Європи та Індо-Тихоокеанського регіону є нероздільними.

🗣Івая заявив, що в Україні розпочався рух до миру, і він покладає великі надії на лідерство Сполучених Штатів.

🇨🇳 Однак Івайя додав, що Китаю та світу буде надіслано хибний сигнал, якщо вторгнення не буде припинене у правильний спосіб.

🐘 НАШ СЛОНЯРА?

Показано 20 последних публикаций.