ТЛЗ


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Науково-практичний студентський гурток "Творча лабораторія законодавства"

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Репост из: Профком студентів КПІ
!!!УВАГА!!! Уважно читайте, як ставити позначку в бюлетені!!!
1.Ставити позначку НАПРОТИ кандидата, якого ПІДТРИМУЄТЕ!!!☝️
2.В інтернеті масово розповсюджуються ФЕЙК, що нібито ставити позначку треба напроти кандидата, проти якого голосують!!! НЕПРАВДА👎
3.Якщо будуть будь-які позначки напроти обох кандидатів, бюлетень буде НЕДІЙСНИЙ!!!






Репост из: Future Law School
🎓 ЮРИДИЧЕСКОЕ ОБУЧЕНИЕ ВАЖНЕЕ ЮРИДИЧЕСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ

❗️ Спойлер: Соотношение Lifelong Learning и Continuing Legal Education

Книги, конференции, тренинги - лишь малая часть того, на что тратят деньги юристы в поисках информации, которая выведет их вперед, после получения диплома.

Если юристы хотят оказыать влияние в быстро меняющемся мире, они должны принять принцип непрерывного обучения.

Непрерывное обучение (Lifelong Learning, LL) - не то же самое, что непрерывное юридическое образование (Continuing legal education, CLE).

Традиционно, основная цель CLE - информировать юристов об изменениях в законодательстве. Поставщики CLE предлагают занятия в основном по предметным и процессуальным правовым дисциплинам, этике и управлению юридической практикой.

Сейчас заниматься юридической практикой не так просто, как раньше. Юристы XXI века также должны вкладывать в обучение в сфере технологий, бизнеса, права, навыков межличностного общения (эмпатии, сотрудничества и творчества).

Что такое непрерывное обучение для юриста?
LL в профессиональной среде - это расширение навыков в ответ на изменения и новые события в мире вокруг нас. Эти навыки могут или не могут быть напрямую связаны с юридической практикой. Речь идет о приобретении знаний, чтобы адаптироваться к будущим изменениям.

Как может выглядеть LL для юристов?
Это может быть юрист, проходящий курсы бухгалтерского учета в местном университете, или получивший сертификат Microsoft Office или прошедший курс по автоматизированному документообороту.

Можно также научиться кодить или создавать приложения для смартфонов. Изучать дизайн-мышление, анализ данных и сторителлинг (о котором мы говорили буквально вчера).

Профессор права Caitlin Moon (директор по инновационному дизайну в Программе по праву и инновациям в Юридической школе Университета Вандербильта), внедряет LL для юристов. В конце каждого семестра она помогает своим ученикам составить план обучения на протяжении всей жизни, чтобы их обучение и подготовка не заканчивались, когда они заканчивают юридический факультет.

Kelly Proia выделяет пять вещей, о которых должен думать каждый юрист, когда дело доходит до LL:

1️⃣ Сделать CLE частью плана непрерывного обучения
Подумайте, что сделает вашу практику лучше или что принесет больше пользы вашим клиентам. 

2️⃣ Обучение, укрепляющее юридическую практику
Зачем проходить обучение по курсу, который не касается вашей практики? Патентный поверенный будет посещать курс «Последние тенденции в сделках недвижимым имуществом», только чтобы получить необходимое количество балов? Неудивительно, что много юристов недолюбливают CLE. 

3️⃣ Чтобы учиться лучше, нужно выйти из офиса
Некоторые юристы довольны онлайн-курсами. Они могут включить курс на заднем плане и продолжить работать. Такой тип «обучения» является пустой тратой времени. Для того, чтобы действительно получить максимальную пользу от собучения лучше посещать занятия лично.

4️⃣ Выделить время на обучение
Время - самый ценный ресурс юриста, но это не должно быть помехой обучению. Это может быть 30 минут для чтения или прослушивания подкаста. Подписка на годный аудио контент или достойная книга могут превратить ежедневные поездки на работу в эффективный курс. 

5️⃣ Даже если вы не получаете балы CLE, всё равно пройдите понравившийся курс
Найдите курсы, которые поддерживают ваши личные интересы. Слишком большое внимание к работе может сделать вас несчастным. Подумайте об этом, выходя за пределы традиционной предлагаемой программы. Вы никогда не знаете, что может пригодиться. Стив Джобс придумал шрифт для Mac, посетив урок каллиграфии.

Юридическая практика становится все сложнее с каждым днем. Лучший способ справиться с трудностями - это узнать что-то новое. Единственный проверенный выход - стать учениками на всю жизнь. 

👉 Обучение ведет к любопытству, любопытство - к инновациям, а инновации - это ключ к решению многих проблем, стоящих сегодня перед юристами.

__________

⌚️ В прошлый раз мы говорили о том, что У Netflix теперь своя юридическая лаборатория

📱 Чат | Инста | Твиттер

🔍 #ЮрфакЗдоровогоЧеловека




https://www.instagram.com/p/BofA4Jhl9Yc/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=fi5ypwccepnn
NowThis
These old people don’t want you to vote 🙅‍♂️🙅 In this dark tongue-in-cheek political ad – funded by Acronym, a progressive nonprofit – several elderly voters taunt younger voters to stay at home on election day, saying that issues like climate change and school shootings aren’t important since they’...


Молодежь, не голосуйте


Репост из: ZAM
👨‍💻💰 Влада хоче змінити умови роботи фізичних осіб-підприємців. Це може вбити IT-сферу в Україні

• Мінсоцполітики опублікувало проект закону, яким пропонує внести зміни до роботи ФОПів. Міністерство хоче змусити компанії перевести співробітників з ФОП на трудові відносини. 

• Мета проста — отримати більше податків. Зараз фізичні особи-підприємці сплачують 5% від доходу та єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Якщо ж між компанією та людиною оформлені трудові відносини, то держава отримує більше: 22% від доходу співробітника сплачує компанія (ЄСВ), а сама людина — ще 18% від доходу та 1,5% військового збору. 

📍 Чому це важливо? 
• Цей закон, насамперед, стосується сфери IT, де багато компаній оформлюють власних співробітників як ФОП. З одного боку, цей крок є зрозумілим — влада бачить стрімкий розвиток сфери (4% ВВП) і хоче отримувати з неї більше податків. 

• Але з іншої, вона ризикує все втратити: українські розробники можуть просто взяти й поїхати з країни, адже для них не є принциповим, в якій державі працювати. 

Джерело




Репост из: Блог юриста
В Україні прийнято перше рішення у справі про булінг

Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс перше в Україні рішення у справі про булінг. За результатами судового слухання було встановлено факт булінгу із застосуванням засобів електронних комунікацій. Підлітка визнано винним у цькуванні однолітка, а на його батьків накладено штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Закон щодо протидії булінгу, прийнятий Верховною Радою 18 грудня 2018 року, вже працює. З 19 січня цей закон вступив у силу. Не пройшло й місяця, як з'явився перший результат його дії.

Нагадаю, що закон встановлює систему штрафів за цькування. Вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи буде каратися штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин. Знущання, вчинені повторно упродовж року після або групою осіб каратимуться штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

У разі цькування неповнолітніми від 14 до 16 років, відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них застосовуватимуть покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.










Репост из: Блог юриста
До якої години можна шуміти в квартирі

Дотримання режиму тиші регламентується законодавством України (Закон про тишу) і є обов'язковою вимогою для всіх. Будучи членом спільноти, кожен з нас повинен виконувати певні правила цивілізованого добросусідства: не вмикати музику в нічний час, не проводити ремонтні або інші роботи, виконання яких пов'язане з використанням гучних інструментів і пристосувань та ін.

Докладніше


вники, молоді юристи, адвокати, молоді науковці та громадські діячі.

Вартість: 2500 грн. (без проїзду).

За рахунок внесків організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали школи, тренінги та майстер-класи, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидва боки, екскурсії та ін.



Заявки на участь приймаються до 27 січня 2019 року за посиланням:



Акція: "Приведи друзів"

Приведи від 3 до 5 друзів гарантована знижка 300 грн організатору.

Для груп від 6 учасників можливі спеціальні умови!!



Партнери заходу:

Інформаційні партнер: Юридична газета, Юридичний вісник України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, ВГО «Асоціація правників України».



З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету:

Євген Которобай, координатор школи, Голови КРМЮ України

тел.: 093 733 47 88, е-mail: kotorobai.e@gmail.com.



Додаткова інформація на сторінках:

facebook.com/groups/krmjua; facebook.com/groups/winterlawschool19; krmj.org.ua.


Дата проведення: 5-10.02.2019 року.

Організатор:

Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті,
Європейський університет,
«K-project center».
Школа відбувається за підтримки Міністерства юстиції України.

Місце проведення: Високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець)

Формат: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Моделювання судових засідань, обшуків на підприємстві та брейн-ринги. Гірськолижний відпочинок, екскурсії та неформальне спілкування)) Дуже насичена та цікава програма.

Мета: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Учасники: студенти-пра




Репост из: Блог юриста
Почнемо рік з самоосвіти

Для тих, хто володіє англійською мовою, стане в нагоді платформа для онлайн-освіти EdX, яка пропонує курси відомих університетів, таких як Оксфорд, Каліфорнійський університет в Берклі, Гарвард, Паризький університет Сорбонна та інших. Курси доступні абсолютно безкоштовно, проте якщо ви хочете отримати диплом про його закінчення — ця опція платна.

Ось деякі з доступних на платформі курсів:

📌 International Human Rights Law
📌 Intellectual Property Law and Policy
📌 Health Law, Policy, and Advocacy
📌 Contract Law: From Trust to Promise to Contract
📌 The Psychology of Criminal Justice
📌 International Law
📌 International Investment Law

Курси складаються з відеоматеріалів, тестових та практичних завдань. Деякі курси архівовані на сайті, деякі тривають зараз, реєстрація на інші тільки починається. Обравши цікавий вам курс, в описі ви можете дізнатись його тривалість, скільки часу потрібно відвести на його засвоєння протягом тижня, якою мовою він викладається, який рівень необхідних знань передбачає тощо.


Репост из: Finance.ua🇺🇦
Як купувати квартиру в новобудові. Поради від юриста.

100% захисту від шахраїв не винайдено. І завжди є шанс натрапити на недобросовісного забудовника. Проте береженого Бог береже.

Тому радимо перевірити всю інформацію перед укладанням договору, щоб не втратити гроші та віру в людей 😉

Перевірте наявність дозвільних документів та вивчіть їх зміст

⬜ Будівельна ліцензія у генерального підрядника будівництва.
⬜ Документ на право володіння або користування земельною ділянкою: договір оренди, купівлі-продажу, суперфіцію, державний акт про право власності.
⬜ Затверджена проектна документація на будівництво.
⬜ Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Зверніть увагу на технічні умови на приєднання будинку до мереж електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення.

Якщо вам відмовляють надати будь-який з документів, варто насторожитися та наполягати на своєму.

Ознайомтеся з інформацією про забудовника у відкритих джерелах

⬛ Державний реєстр прав на нерухоме майно.
⬛ Єдиний державний реєстр судових рішень.
⬛ Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень.
⬛ Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.
⬛ Розділ «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» на сайті Державної фіскальної служби.

Окрему увагу приділіть договору

⚠️У договорі мають бути строк дії договору, строк здачі об'єкта, строк передачі квартири. Вивчіть умови розірвання угоди та гарантії повернення грошей.

⚠️ Сума угоди та графік оплати повинні бути чітко визначеними.

⚠️ Запитуйте та перевіряйте всі згадки про можливі доплати та неоднозначні формулювання. Навіть незначна примітка може створити проблеми в разі виникнення конфліктних ситуацій.

Самотужки розібратися в усіх нюансах можна, але все ж проконсультуватися з юристом не буде зайвим.

Купівля квартири — відповідальний крок, і поспіх тут недоречний.

Показано 20 последних публикаций.

57

подписчиков
Статистика канала