УНПС✙


Kanal geosi va tili: ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa: ko‘rsatilmagan


Націонал-консервативна просвітницька спільнота.
Будь-хто в коментарях, хто виступає проти тотальної війни чи проти мобілізації улітає в мут.
Звертатися з будь яких питань до @Taras4uprinka.

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Kanal geosi va tili
ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa
ko‘rsatilmagan
Statistika
Postlar filtri




"Угорщина - єдиний сусід України, в якої ніколи не було етнічно українських земель" - скаже хтось.
"Заждіть, а чому на північному сході Угорщини проживають до 300 тисяч греко-католиків?" - спитаю я.
Українці прийшли на цю територію наприкінці 17 століття, за віросповіданням вони були християнами греко-католиками Мукачівської єпархії. На початку 18 століття угорці почали проводити політику мадяризації на цих землях. Цей процес був етноцидом русинів.

Етноцид - це політика або дії, спрямовані на систематичне знищення, позбавлення культурних або національних ідентичностей певної етнічної групи.

Першим етапом зниження русинської ідентичності - була заміна мови проведення богослужінь. Далі йшла заборонена україномовної освіти, книг, друку.
Внаслідок цих процесів на теренах сучасного угорського "Саболч-Сатмар-Берегу" та частково Закарпаття з'явилися "Мадярони".

Мадярони - це мадяризовані русини (українці), що відмовилися від власної культури та прийняли мадярську ідентичність.

Спочатку мадяронами ставала тамтешня інтелігенція, що потім сприяла цьому процесу, через щиру ненависть до всього українського.
Вже на початку 20 століття українці, що проживали на території Угорщини остаточно мадяризувалися (схожі процеси відбувалися й на Закарпатті, але там вони не набули таких масштабів).
Наразі в Угорщині проживає 300 тисяч греко-католиків, що мають українське походження, але вважають себе угорцями.
У гру в захист національного населення поза своїми межами можна гратися не тільки Угорщині😎


Як думаєте, про що буде наступний пост?


Video oldindan ko‘rish uchun mavjud emas
Telegram'da ko‘rish




Vladislav Svidovskiy dan repost
Вітаю, ви знаходитися у каналі «Історія України та світу» у цьому каналі ви дізнаєтесь багато нового з історії України та світу, можливо вам щось знадобиться для ЗНО / НМТ чи просто почитати.


Але варто пам'ятати, що цієї битви могло не статися, якби УЦР не розпустили українську армію та хоча б намагалися протидіяти більшовикам на початку першої україно-радянської війни. Це той випадок, коли за бездіяльність національної еліти розплачувалися кров'ю найкращі сини України.


Сьогодні виповнилося 106 років з того дня, коли українські воїни віддавали бій більшовикам під Крутами. 29 січня 1918 року розпочався той бій, який запам'ятав героїзмом молодих українських військових, більшість з яких були гімназистами та студентами. Ці молоді люди, не маючи бойового досвіду, вдало зупинили велику більшовицьку армію, що налічувала 4800 осіб.

Вони обирали рушниці замість підручників, холодні окопи замість теплих класів та слухали звуки вибухів та крики поранених замість лекцій вчителів. Гімназисти та студенти, які забули слово "страх", йшли захищати свою рідну землю, свою державу, свою Україну.

Вшанування пам'яті героїв Крут — це не лише обов'язок кожного українця, але і подяка всім тим, хто віддав своє життя. Бій під Крутами став справжнім випробуванням для майбутнього України. Не забудьмо про цей невмирущий героїзм української молоді.


Найбільша проблема ліваків цього типу криється у їхньому безмежному хамстві. Вони вимагають поважати свої цінності, впроваджувати свої ідеї, але у той же момент прагнуть знищення цінностей інших людей. Вимагаючи повагу до себе - вони нехтують повагою до будь-кого іншого. Потім вони дивуються: Чому ж їх ніхто не сприймає? — Бо немає сенсу сприймати зумерків, що заради привернення уваги до надуманої проблеми - займаються відвертим вандалізмом.


Video oldindan ko‘rish uchun mavjud emas
Telegram'da ko‘rish
Що важливіше? — Напевно мистецтво 🫠


Якщо Україна програє у війні, Угорщина вимагатиме Закарпаття,

— лідер угорської ультраправої партії Mi Hazank Ласло Тороцкоі.

Впринципі нічого несподіваного тут нема, угорці давно претендують на наше Закарпаття. Щоправда, усі їхні претензії не мають змоги втілитися у реальне життя.




Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах

- Дмитро Донцов


Згадаємо класику🤣


Ідеологічна дихотомія.
Дихотомія - це розділення якогось явища на дві протилежні або взаємовиключні частини. Основною ознакою дихотомічного порівняння є визначення двох крайнощів "або ти __, або ти _".
У випадку ідеологічної дихотомії, для оцінки позиції ідеології на політичному компасі, різні люди використовують різні ознаки як вирішальні.
Наприклад:
1. Для соціаліста вирішальним показником лівацькості є розподіл ресурсів на користь робітника, усі інші підходи ві вважатиму занадто правими. Він буде сприймати фашистський корпоративізм, що базується на синдикалізмі (що є лівою економічною системою) як праву економіку. Враховуючи, що для соціаліста економічна вісь є головною то соціаліст назве фашиста правим
2. Консерватор визначить економічну вісь фашизму як ліву, визначить ідею соціальної справедливості також лівою (що в цьому випадку справедливо), й не звертатиме уваги на 70% соціальної осі де є традиціоналізм, іерархічність та визначить фашиста ліваком.
Цей фактор ускладнює сприйняття ідеологій.
Отже, сприйняття ідеологій, через призму правих та лівих поглядів зазвичай буде більш загальним та суперечливим й не буде на 100% відповідати класичному визначенню правих та лівих, до того ж, у представників різних ідеологій це сприйняття відрізнятиметься через дихотомію в розділенні в кожної з ідеологій.
3/3


Безліч язичників (у нашому випадку рідновірів) змінюють віру, як вони говорять, через бажання мати релігію своїх предків , але чомусь багато хто із них забуває про те, що до слов'ян на наших землях жили інші народи, про яких ми зараз і поговоримо:
Скіфська (Томітанська) єпархія — єпархія у складі Константинопольського патріархату єдиної вселенської кафолічної православної церкви, згадується з III по IX ст. включно.Також відомі Херсонська єпархія, з центром в Херсонесі (Севастополь), Сурозька, Фульська, Боспорська, Готська. В Херсонесі Таврійському єпархія виникла після прибуття 310 р. за царювання імператора Діоклетіана в Тавроскіфію від Єрусалимського патріарха Гермона місіонерів - єпископів Василія і Єфрема. На мапі Ромейської імперії 395 р. південь України позначено як місце перебування остготів (східних), тому є підстави вважати , що Готська єпархія простягалась на сході від Скіфської. Питанням поширення християнської віри по світу, зокрема на землях України-Русі у своїх творах приділяли увагу чимало діячів Церкви, ще до «офіційного прийняття» християнства князем Володимиром, зокрема Іван Золотоустий, Тертулліан та інші.

З опису поширення християнської віри у світі починається також важлива пам'ятка української історії — «Повість врем'яних літ», скомпільована преподобним Нестором Літописцем.

В наші часи питаннями поширення християнства на землях сучасної України займався зокрема відомий український вчитель, священик і вчений, митрополит Іларіон (Огієнко).


Розмиті межі між правим та лівим спектром політичних координат полягають в тому, що існують політична та громадянська вісь, які не визначають приналежності до сторін компасу. Громадянська та політична вісь, у більшості випадків, не мають ані правих ознак, ані лівих.

Виключенням є традиційні уявлення про політичну вісь; наприклад, націоналістів часто відносять до правої вісі, хоч у країнах Північної Америки та Близького Сходу побутує лівий націоналізм. Також певні ідеї націоналізму притаманні лівим (як от соціальна справедливість, що дуже популярна в українських соціал-націоналістів), а деякі - правим (як от нерівність людей та формування нації навколо національних традицій).

Отже, громадянська та політична вісь, зазвичай, не мають окремих ознак, притаманних тільки одному спектру компасу.
2/3


Проблематика визначення політичних координат.
До якої частини політичного компасу входять фашисти та націонал-синдикалісти? До якої частини входять християнські ліберали, а до якої анархо-капіталісти? А соціал-націоналісти до якої частини політичних координат відносяться?

На ці питання люди різних поглядів даватимуть протилежні відповіді: фашиста, через його економічну вісь та часткове сприйняття його соціальної вісі, консерватор радше сприйме як лівого. Людина лівих поглядів (і в багатьох випадках центристських поглядів) сприйме його як правого. Анархіст визначатиме анархо-капіталіста як правого, а капіталіст державник - лівим.

У чому ж полягає така різниця в оцінці ідеологій? Може в обсязі знань про систему політичних координат? - Ні. Істинними причинами цього явища є структура ідеологій, розмиті межі між лівим та правим спектрами та ідеологічна дихотомія.

У цьому пості ми розглянемо структуру ідеологій та вплив структури на визначення політичних координат. Кожна ідеологія поділяється на кілька осей:

1. Соціальна вісь.
2. Політична вісь.
3. Економічна вісь.
4. Іноді окремо розглядається громадянська вісь.

Проблема полягає в тому, що в однієї ідеології різні осі можуть підходити під різні координати. Наприклад:

1. У фашистів економічна вісь - ліва, соціальна - права, політична - не є правою чи лівою, але більше притаманна правим режимам.
2. В анархо-капіталістів економічна вісь схиляється до правих течій, соціальна - лівих, політична вісь більш притаманна лівим ідеологіям.
Отже, часто ідеології мають ознаки різних політичних спектрів.
1/3


Думаю, що всі зрозуміли, про що буде наступний пост)


До якої частини політичних координат відносяться ринкові ліберали?
So‘rovnoma
  •   Праві
  •   Ліві
  •   Не маю думки або маю свій варіант
13 ta ovoz

20 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.

49

obunachilar
Kanal statistikasi