Бухгалтерські послуги


Kanal geosi va tili: ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa: ko‘rsatilmagan


🧮 Бухгалтерські послуги та консультації.
✅ ФОП
✅ Юридичнi особи
✅ Агро підприємства
✅ Облік ПДВ
💯 Бухгалтерська підтримка "під ключ"
📲 +380507236133, +380675600845

Связанные каналы

Kanal geosi va tili
ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa
ko‘rsatilmagan
Statistika
Postlar filtri


Чи дозволяється використання ПРРО в режимі офлайн під час воєнного стану?

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (території обслуговування: Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний та Самарський райони м. Дніпра) інформує👥.

📌Згідно вимог Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» з 01.08.2023 забороняється робота ПРРО в режимі офлайн, якщо таким ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн.

ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС.

Порядок застосування ПРРО в режимі офлайн встановлено розділом V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547».🗒


НАЩО МЕНІ ФОП❓❓❓

❗️❗️❗️ШТРАФ 85 000 ГРИВЕНЬ І БЛОКУВАННЯ КАРТКИ ЗА ПЕРЕКАЗ «З КАРТИ НА КАРТУ»

❗️❗️❗️ СИСТЕМАТИЧНЕ ОТРИМАННЯ КОШТІВ НА КАРТКОВИЙ РАХУНОК ФІЗОСОБИ ЗА ТОВАРИ Є ОЗНАКОЮ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ РЕЄСТРАЦІЇ!

☝🏻 Державна податкова служба України констатує щоденне збільшення випадків приймання оплати продавцями товарів (послуг) на карткові рахунки фізичних осіб. Здебільшого продавці, які використовують зазначену схему продажу, НЕ зареєстровані суб'єктами господарювання у встановленому порядку.

‼️ ..а це ГРУБЕ ПОРУШЕННЯМИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА:
1️⃣ продавці отримують необліковані доходи;
2️⃣ не сплачують визначені податки, збори та обов’язкові платежі.

Податківці уважають, що отримані кошти, ймовірно, використовують на придбання контрафактних товарів, виплати зарплат «у конвертах», тощо. Проте, звісно, найбільше їх турбує те, що бюджет від таких операцій не отримує ані копійки.

❗️❗️❗️ Систематичне отримання коштів на картковий рахунок фізособи за товари (послуги) має всі ознаки господарської діяльності, яку треба ОБОВ'ЯЗКОВО РЕЄСТРУВАТИ.

‼️ За госпдіяльність без держреєстрації передбачена адмінвідповідальність – ШТРАФ У РОЗМІРІ ДО 85 ТИСЯЧ ГРН з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення такого адміністративного правопорушення (стаття 164 КУпАП).


Пільги зі сплати ЄСВ для ФОП діють й далі: аналіз Закону №3219
Закон №3219 не вносить змін до п. 9-19 розд. VIII Закону про ЄСВ щодо застосування пільг зі сплати ЄСВ для ФОП з 1 березня 2022 року до припинення війни, а також протягом наступних 12 місяців. Тож з 1 серпня ці пільги також діятимуть
Нагадаємо, що нормами п. 9-19 розд. VIII Закону про ЄСВ ФОП-«єдинники» (як і ФОП на загальній системі оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, і члени фермерського господарства) звільняються від сплати ЄСВ за себе з 1 березня 2022 року до припинення війни, а також протягом наступних 12 місяців.
Згідно зі Законом про ЄСВ платники, які скористаються цією пільгою, розрахунок єдиного внеску у складі декларації не здійснюють. Це стосується того періоду, в якому згідно зі встановленими пільгами ЄСВ не нараховувався, не обчислювався та не сплачувався.
Проте сама пільга не позбавляє ФОП права добровільно сплачувати ЄСВ за себе. В такому випадку обов’язково треба зазначати суми такого ЄСВ у декларації  - це потрібно для отримання страхового стажу за сплаченими внесками. Інакше вони вважатимуться просто переплатою. 
Законом №3219 не вносилися зміни до п. 9-19, тож й надалі всі ФОПи мають право вирішувати, сплачувати чи не сплачувати ЄСВ за себе. Але при несплаті ЄСВ страхового стажу не буде.


1️⃣ З 01 СЕРПНЯ 2023 РОКУ СКАСОВУЄТЬСЯ 2% ЄДИНИЙ ПОДАТОК

❗️ АЛЕ  ❗️Законопроект врегульовує перехід з 2% ЄП:
▫️ платник 2% ЄП матиме право подати заяву про відмову від застосування 2% ЄП та вказати, на яку систему оподаткування він бажає перейти. Без подання такої заяви, а також якщо в заяві платник не вкаже бажану систему, платник 2% ЄП автоматично переводитиметься на систему, на якій перебував до обрання 2% ЄП;
▪️ новостворені суб'єкти господарювання, які з дня державної реєстрації обрали 2% ЄП, автоматично вважатимуться платниками ЄП третьої групи зі ставкою 5%;
▫️ автоматичне відновлення прав і обов'язків платника ПДВ для тих суб'єктів, у кого реєстрація платником ПДВ була призупинена;
▪️ надати платникам, які в 2023 році перейшли з 2% ЄП на загальну систему, право перейти повторно в 2023 році на спрощену систему за своїм вибором шляхом подання заяви. При цьому, в разі подання заяви до 01 вересня 2023 року, такий платник вважатиметься платником ЄП з 01 серпня 2023 року.

2️⃣ Законопроектом з 01 серпня 2023 року ЧАСТКОВО СКАСОВУЄТЬСЯ ЧИННИЙ МОРАТОРІЙ НА ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК для підакцизних товарів.

3️⃣ ПОВЕРТАЄТЬСЯ З 01 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ РРО.

❗️ АЛЕ  ❗️ Звільнення від фінансової відповідальності за порушення з РРО (окрім як під час торгівлі підакцизними товарами), якщо вони були вчиненні на прифронтових територіях.

4️⃣ Законопроектом також ПЕРЕДБАЧЕНО:
▫️ «технічний борг» (який виник із 1 квітня 2022 року по 31 липня 2023 року в електронному кабінеті) не враховувати під час визначення можливості платника продовжувати перебування на спрощеній системі;
▪️ зберегти право добровільної сплати ЄП і ЄСВ для прифронтових територій.
▫️ надати можливість ФОП-платникам ЄП без ПДВ вказувати в розрахункових документах назви товарів (послуг) за спрощеною формою.

5️⃣ Норма, що для передачі юридичними особами товарів для сил оборони не потрібно затвердженого переліку КМУ.

❗️ Цей Закон набирає чинності з 1 серпня 2023 року ❗️


⚡️Нова редакція законопроєкту Про скасування 2% податку для ФОП


❗️Для поповнення карток готівкою через термінали з 1 серпня буде необхідний телефон, - НБУ

Так, з 1 серпня 2023 року додаються реквізити до квитанцій, які додатково повинні містити номер мобільного телефону платника.

Для зарахування грошей на рахунок, платник через термінал повинен:

▪️ввести номер свого мобільного телефону на екрані терміналу;

▪️отримати на цей номер одноразовий пароль (шляхом повідомлення або за допомогою телефонного дзвінка);

▪️ввести на екрані термінала одноразовий пароль, що підтверджує згоду на виконання платіжної операції;

▪️отримати квитанцію.


В Україні з 19 червня змінюються терміни набуття спадщини

Цей нормативний акт повертає порядок вступу у спадщину, який діяв до війни. Тобто з 19 червня 2023 року українцям доведеться розв'язувати всі питання, пов’язані зі спадщиною, протягом шести місяців. Раніше, з 28 лютого 2022 року, на вступ у спадщину давали 10 місяців.


Повернення податків на довоєнний рівень з 1 липня не буде, — Железняк

Повернення податкової системи на довоєнний рівень відклали з 1 липня на більш пізній термін, точна дата якого поки невідома. Про це повідомляє член Комітету Верховної ради з питань податкової та фінансової політики Ярослав Железняк.

Поки не будуть відміняти "єдиний податок 2%", скасовувати пільги по сплаті податку для 1 та 2-ої групи, відновлювати проведення документальних перевірок, а також повертати штрафних санкцій за порушення використання РРО.


​​ДПС надали роз’яснення
щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) через форс-мажорні обставини (повітряну тривогу, відсутність світла тощо)


👩🏻‍💻 У разі виникнення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), як надзвичайних та невідворотних подій, які об’єктивно унеможливлюють виконання обов’язків, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, умови щодо настання відповідальності не виникають.

👩🏻‍💻 У разі оголошення повітряної тривоги працівники магазину зобов’язані припинити реалізацію товарів (послуг) та покинути магазин (торговий зал). У випадку, якщо повітряна тривога тривала в проміжку часу, в якому господарський об’єкт припиняє свою роботу згідно з розкладом, такий чек має бути створений на РРО/програмному РРО не пізніше наступного робочого дня, до початку проведення розрахункових операцій на такому РРО/програмному РРО.

Джерело: ДПС


Алгоритм дій ФОП при закритті підприємницької діяльності




🇺🇦 Система оподаткування залишиться незмінною до кінця війни, за вийнятком скасування 2% податку.  Данило Гетманцев заявив, що вірогідність внесення у чинну податкову систему суттєвих змін до закінчення війни вкрай мала, окрім скасування скасування 2% податку та деяких точкових змін.   Також зазначив, що держава має обмежені можливості щодо підтримки бізнесу, але збережено програми пільгового кредитування та підтримки стартапів.   Гетманцев підкреслив, що все залежить від ситуації на фронті, і розраховує на помірне зростання як оптимальний сценарій до перемоги. Прогнози зростання на поточний рік є мінімальними - у межах 1%.


👉 А ось і все. Залишилось зовсім трохи часу!!!


Воєнний стан та мобілізацію продовжено до 20 травня 2023 року

6 лютого Президент зареєстрував у ВРУ законопроєкти №8419 та №8420 з метою продовження строку дії воєнного стану в Україні з 19 лютого 2023 року строком на 90 діб. 7 лютого ВРУ підтримала законопроєкти в цілому. Відповідно воєнний стан буде діяти до 20 травня 2023 року.


З 8 лютого запрацюють зміни щодо реєстрації ПН/РК під час війни!

На період воєнного стану та протягом 6 місяців після його припинення:
Продовжено граничні терміни реєстрації податкових накладних – для ПН, складених з 1 до 15 числа місяця, - на 5 календарних днів, а для ПН, складених з 16 до останнього числа місяця, - на 3 календарних дні.
Зменшено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних до 2-5-10-15-25% суми ПДВ замість 10-20-30-40-50% залежно від строку такого порушення.
Збільшено час роботи електронних сервісів податкових органів – з 8:00 до 20:00 (наразі до 18:00), а операційний день, на який припадатиме граничний строк реєстрації податкових накладних, триватиме з 0:00 до 24:00.


20 лютого – останній день для звітування з майнових податків на 2023 рік
Правила подання
Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму майнових податків (на нерухомість, плату за землю та транспортний податок) станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу:
декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів;
декларацію з транспортного податку за місцем реєстрації об’єкта оподаткування (з розбивкою річної суми рівними частками поквартально);
декларацію з плати за землю за місцезнаходженням земельної ділянки.
 
За якими формами звітувати?
Звертаємо увагу, що з 1 січня 2023 року всі ці форми змінилися, і саме їх потрібно вперше подавати до ДПС для звітування за 2023 рік. 
Головною зміною в них є заміна коду КОАТУУ (10 символів) на код КАТОТТГ (19 символів).
 


Увага! 9 лютого — граничний строк подання податкової звітності за IV квартал та 2022 рік
Від ПФУ наразі немає інформації щодо можливості або неможливості перевірити оновлену єдину звітність
Звертаємо увагу, що 9 лютого (четвер) закінчується строк подання до податкової служби:
податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за IV кв. 2022 року;
спрощеної податкової декларації з ПДВ за IV квартал 2022 року, яку подає особа-нерезидент, зареєстрована як платник податку на додану вартість, відповідно до п. 208-1.2 ПКУ;
декларації з податку на прибуток за угодою про розподіл продукції за ІV квартал 2022 року;
декларації платника єдиного податку — юридичної особи (III група) за 2022 рік;
декларації платника єдиного податку — фізособи-підприємця, у т. ч. відомостей про сплату ЄСВ (III група) за 2022 рік;
декларації екологічного податку за IV квартал 2022 року;
декларації з рентної плати за IV квартал 2022 року;
розрахунків рентної плати за користування надрами (додатки 1 та 3 до декларації) за IV квартал 2022 року;
розрахунків з рентної плати за спеціальне використання води (додатки 5,6,7 до декларації) за IV квартал 2022 року;
копії звіту про використання води (форма №2ТП-водгосп (річна)) за 2022 рік платниками рентної плати за спеціальне використання води*;
розрахунків з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (додатки 8,9) за IV квартал 2022 року;
декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за 2022 рік;
декларації туристичного збору за 2022 рік;
звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (форми №1-РС, №2-РС, №3-РС, №1-ОА, №1-ОТ) за січень 2023 року.


Увага! 9 лютого — граничний строк подання податкової звітності за IV квартал та 2022 рік


ДПС наголошує на необхідності дотримання правил роботи з РРО та застосування платіжних терміналів

Державна податкова служба України повідомляє, що з 01.01.2023 р. втратила чинність постанова КМУ від 29.09.2010 р. №878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів», якою встановлювались окремі вимоги щодо обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги). Внаслідок цього з 01.01.2023 набрала чинності постанова КМУ від 29.07.2022 р. №894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)», якою передбачено, що у 2023 році pos-термінали зобов’язані встановити усі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис. осіб незалежно від площі торгівельного об’єкту.

Державна податкова служба України з метою виконання функцій, визначених законом, та у межах компетенції на постійній основі проводить аналіз фінансово-господарських операцій суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції, та приділяє особливу увагу можливості здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв).
При цьому за порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі перевищення граничних сум розрахунків готівкою, недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, встановлена відповідальність ст. 163-15 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, Державна податкова служба України звертає увагу платників податків на дотриманні вимог діючого законодавства в частині забезпечення можливості здійснення безготівкових розрахунків.


На постоянную работу требуется бухгалтер по первичной документации (помощник главного бухгалтера)
Требования:

Работа в Word, Eсxel (хороший пользователь);

Оформление первичной документации (договора, расходные накладные, счета, налоговые накладные, спецификации, письма);

Работа по вводу документов в программу 1С:  BAS;

Работа в программе Медок, Электронный кабинет, Электронная почта;

Работа с кадровыми документами;

Обязанности:

Ведение бухгалтерского учета, первичная документация

Ведение кадрового учета

Условия работы:

График с 9:00 до 17:00

Официальное трудоустройство согласно КЗОТ (по надобности)

Конкурентный уровень вознаграждения в зависимости от опыта;

Офис левый берег, район ул. Совхозная

+380507236133 Алла

20 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.

99

obunachilar
Kanal statistikasi