Utopia über alles


Kanal geosi va tili: ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa: ko‘rsatilmagan



Kanal geosi va tili
ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa
ko‘rsatilmagan
Statistika
Postlar filtri


Сьогодні герою анархічного опору Ігару Аліневічу виповнюється 41 рік. Майже 10 років з яких він провів у в'язницях, де і написав свою книгу «Їду в Магадан».

Усім колективом хочемо побажати Ігару стійкості та ще більшої сміливості. І головне залишитися в живих і побачити світло свободи над усім нашим регіоном.

Ми вважаємо, що найкраще привітання для Ігара - це поширення його ідей серед якомога більшої кількості людей.

Тому сьогодні, на честь дня народження Ігара, ви можете безкоштовно отримати друковану версію українського видання книги «Їду в Магадан». Ви сплачуєте лише вартість доставки.

Пропозиція дійсна лише сьогодні, 24 вересня 2024 року.

З усіх питань звертайтеся в наш бот: @Utopistbot


Низовина dan repost
Привіт від редакції журналу сучасної лібертарної думки "Низовина". Півроку ми готувалися до запуску проєкту і нарешті це сталося — ми виходимо в світ!

Ми створили сучасний український онлайн-журнал про анархізм. Свою місію ми вбачаємо у поширені, розвитку і культивуванні лібертарних ідей в Україні. Через переклади іноземних творів і авторські статті сучасних анархістів та анархісток ми воліємо посилити позиції українського анархізму на міжнародній лібертарній сцені. Для цього ми надаємо можливість публікуватися у нашому журналі та шукаємо нових авторів і авторок з оригінальними ідеями і концепціями.

Детальніше про нас на нашому сайті: https://nyzovyna.com/about-us

Наша перша публікація — це стаття класика анархізму Петра Кропоткіна "Анархізм" (розділ "Введення в Анархізм"), яку він написав спеціально для Британської енциклопедії.

Текст складається з кількох частин, в яки Кропоткін наводить базове визначення "анархізму" як філософської ідеї, описує політико-економічні концепції анархістського (безвладного) суспільства, розглядає історію розвитку анархістських ідей від Стародавньої Греції до 1904 року. Останній розділ розповідає про ідеї, організації та структури, що вплинули на розвиток анархістських рухів та ідей.

Читати статтю

"Низовина" в Telegram та Instagram


Цього дня 183 роки тому народився видатний український мислитель, близький за своїми поглядами до анархізму, Михайло Драгоманов.

Нещодавно ми разом із колективом "Вільне Рівне", який зараз змінив назву на "Чорнозем", видавали книжку, присвячену інтелектуальній спадщині Михайла Петровича "Україна лібертарна: Михайло Драгоманов. Невеличка антологія статей". Як виявилося, кілька книжок все ще є в наявності у наших товаришів із "Домашній DIY".

До цієї дати канали "Чорнозем" і "Український поступ" підготували тексти присвячені Драгоманову.


Один із наших читачів поділився фотографією наших книжок, які поїхали з ним на бойові. Нам приємно!

У вас є остання можливість отримати книгу «Україна лібертарна: Михайло Драгоманов. Невеличка антологія статей». Для цього потрібно брати участь у конкурсі за посиланням.

За одне повідомляємо що додамо до неї ще дві книги:
«На пути к единодушию» Пола Ґудмана
«Їду в Магадан» Ігара Аліневіча
.


Калі 24 вы будзеце ў Варшаве, то абавязкова наведайце гэты канцэрт у падтрымку нашага падраздзялення.

Месца: Сквот Zaczyn (Kamionkowska 50, Warszawa)
Пачатак: 20:00

Лайн-ап:
- Träume (Wawa based hardcore punk)
- Social crisis (Biała Podlaska/Wawa based hardcore punk)
- RAUT (Wawa, egg-punk/weird synth)

Спасылка на падзею.


Сябры, дзякуй вам! Збор зачынены.


в травні роби все, що тобі подобається dan repost
подивився трохи на людей в інстаграмі, які підтримують скасування білоруськомовного івенту і в мене питання: як взагалі люди, які курять маріхуану на шипоті, лгбтк-френдлі, тусуються на рейвах, уособлюють сучасну богему, використовують фемінітиви та називають себе мисткинями, можуть бути такими мудаками і вдаватися до заборони культури, яка потерпає від знищення? мені завжди така публіка здавалася прогресивною, а виявляється, шо там насрано квірами і бандерівцями одночасно. гомобандерівці та квір-націоналісти це такий сюр, шо піздєц. замість ідеї визволення та рівності у них веселковий капіталізм. замість ідеї солідарності - веселковий націоналізм та веселкові комсомольці.

традиційні націоналісти для них обов’язково збудують веселкові табори, але є нюанс.


Звычайны еўрапейскі дэнацыфікатар.


Зноў звяртаемся да вас па дапамогу і зноў праз машыны, бо з астатнім у нас усё больш менш ок.

Збіраем на сур'ёзны рамонт 2-х нашых машын. Адну з іх - форд перавертыш можна ўбачыць у гэтым відэа. Ды абслугоўвання іншых нашых машын.

🎯 Збіраем: 80 000 ₴/ 2150 $

🔗Посилання на банку.

💳Номер картки банки
5375 4112 0321 6853

PayPal: mel70s90@gmail.com

🔗Посилання на PayPal.

Monero:
4AWedQRQdaLDN2uipPrSv871kDtniSNov8LxhURx5SUpbeagL85b5TbiDjVU5GKrmzMePs7bfr4mqZ6GFYrLJM4CTeXDRvW

Bitcoin:
bc1qt8mxz73dyv548v55f83glve0f4hkrmz0smxtm2


А вось і абяцанае фота новай баявой машыны.


Грошы з продажу яшчэ 20 кніг пайшлі на 2 зборы:

Першы збор на ПНВ для таварыша штурмавіка.

Другі на патрэбы таварышаў мінаметнікаў.

Кнігі ўсё яшчэ можна набыць і тым самым дапамагчы анархістам і анархісткам у турме і на фронце.


Першая пазітыўная навіна новага года.

Збор дасягнуў сваёй мэты! Усім дзякуй за дапамогу!

У хуткім часе будзе фота нашай новай тачанкі.


Колективи Солідарності • Solidarity Collectives dan repost
🇺🇦 Нещодавно зусиллями нашого товариша Салама, перекладачки Іри Стасюк та редактора Олексія Соляника світ побачив український переклад книги білоруського анархіста, політв’язня Ігара Аліневіча “Їду в Магадан”.

Книжка розповідає про жахіття білоруської в’язниці, куди Ігар потрапив через свої політичні переконання. Сьогодні він, разом з трьома однодумцями, знову знаходиться у неволі. Через боротьбу з режимом Лукашенка у 2020 році Ігар був звинувачений у тероризмі та отримав 20 років ув’язнення.

Ми також були раді зробити свій внесок у публікацію книжки Ігара. Ви можете забрати її на “штабі” “Колективів Солідарності”. Щоб замовити книжку, звертайтеся до нас чи Салама. Усі гроші з продажу підуть на підтримку анархістів у в’язниці та на фронті. Вартість одного примірника — 200 грн.


🇬🇧 Recently, thanks to the efforts of our friend Salam, translator Ira Stasiuk and editor Oleksiy Solianyk, "Going to Magadan", a book by Belarusian anarchist and political prisoner Ihar Alinevich was published a Ukrainian translation.

The book tells the story of the horrors of the Belarusian prison, where Ihar was imprisoned because of his political convictions. Today, he is once again in captivity, along with three like-minded people. In 2020, Igar was accused of terrorism and sentenced to 20 years in prison for his fight against the Lukashenka regime.

We were pleased to contribute to the publication of Igar's book. You can pick it up at the "headquarters" of the Solidarity Collectives. To order the book, please contact us or Salam. All the proceeds from the sale will go to support anarchists in prison and at the front. The book costs 200 UAH.


Video oldindan ko‘rish uchun mavjud emas
Telegram'da ko‘rish
Мы з хлопцамі пачынаем святочны збор на новую машыну.

Так сталася, што зараз у нашага падраздзялення няма сваей тачанкі. У такой сітуацыі не толькі на працу выехаць цяжка, а нават выкананне штодзённых спраў пераўтвараецца ў квэст.

Гэта відавочна не тыя ўмовы, у якіх мы хацелі б сустракаць Новы год. Мы не толькі расейцам салют зрабіць не зможам, але нават за веганскай каўбасой для салата паехаць немагчыма.

Патрэбнага жалезнага каня мы ўжо знайшлі, засталося толькі сабраць 182 500 грн і тут уся надзея на вашую дапамогу.

🎯 Мэта: 182 500 ₴ (4900$)

🔗 Спасылка на банк:
https://send.monobank.ua/jar/32P4ECHaZ7

Картка:
5375 4112 1074 9094

💳Paypal:
nelsongarbo.vm@gmail.com

Monero:
4AWedQRQdaLDN2uipPrSv871kDtniSNov8LxhURx5SUpbeagL85b5TbiDjVU5GKrmzMePs7bfr4mqZ6GFYrLJM4CTeXDRvW

Bitcoin:
bc1qt8mxz73dyv548v55f83glve0f4hkrmz0smxtm2


Поступово з'являються можливості придбати "Їду в Магадан" офлайн.

Одним із таких місць є дружній бар із білоруським корінням Карма Київ.

Шукайте його та книжки в ньому за адресою: вул.Басейна 5б.


Некалькі слоў да ўкраінскага выдання "Їду в Магадан" ад яго рэдактара:

"На початку грудня вийшла друком книга «Їду в Магадан» політичного вязня, білоруського діяча анархістського руху й вірного революціонера — Ігара Аліневіча.
Це сильна річ, що стане важливою нашому читачеві не тільки для орієнтації в політичному стані північних сусідів, але й через сам обраний автором жанр, що своїм витриманим тоном змушує серце стискатися — книга оповідає про досвід першого увязнення і, переважно, структурована як тюремний щоденник. При тому видання містить ще низку документів: політичну програму Білорусії майбуття, революційну програму, спостереження за методами КДБістів і висновки 2020-го, відкриті листи тощо. При нагоді розповімо розлогіше!
Допоки в нас готували його переклад українською, сам автор, Ігар цього року зустрів своє сорокаріччя все так само заґратованим клятим лукашенківським режимом. Як колись сказав Салам: «Рэвалюцыянер чалавек асуджаны». Подеколи життєві переконання доводиться відстоювати в украй важкий спосіб, але це те, що назавжди з людиною й те, що ніхто не в стані у неї відібрати. Від ідеї до друкованої книги минуло майже півтора року, але цей термін — ніщо, порівняно з 20-річним терміном, отриманим Ігарем у боротьбі за вашу та нашу свободу.
Вартість однієї книги — 200 гривень. Прибуток із продажу йде на підтримку анархістів у в'язниці та на фронті.
"

Фраза "Рэвалюцыянер — чалавек асуджаны" адчыняе "Катэхізіс рэвалюцыянера" Сяргея Нячаева.


Нарешті це сталося – надруковано український переклад книги анархіста, справжнього революціонера та білоруського героя Ігара Аліневіча «Їду в Магадан».

10 років тому Ігор писав про жахіття, з якими йому довелося зіткнутися у білоруській в'язниці, куди він потрапив через політичні переконання. Сьогодні із цими жахами стикаються не лише 2000 політв'язнів, а й усі жителі нашої багатостраждальної країни.

Ця книга дозволить нашим українським друзям та подругам краще зрозуміти, що відбувається на території сусіда. Що означає жити за умов тотальної несвободи. І чому білоруси проти своєї волі стали співучасниками злочинів путінського режиму.

Від ідеї до друкованої книги минуло майже півтора року, але цей термін — ніщо порівняно з 20-річним терміном, який отримав Ігор у боротьбі за вашу та нашу свободу.

Вартість однієї книги – 200 гривень. Прибуток із продажу йде на підтримку анархістів у в'язниці та на фронті.

З питань придбання та розповсюдження писати @Bengyrion


24 верасня дзень нараджэння анархіста і сапраўднага беларускага героя Ігара Аліневіча.

Па плане сёння павінна была адбыцца прэзентацыя ўкраінскага перакладу яго кнігі "Еду ў Магадан", але планы часта разбураюцца сутыкнуўшыся з рэчаіснасцю. Асабліва калі плануеш нешта ў ахопленай вайной краіне.

Навошта перакладаць гэтую кнігу на ўкраінскую мову спытаеце вы. Усё проста, гэтая кніга, упершыню выдадзеная ва ўжо далёкім 2013 годзе, праз 10 гадоў усё гэтак жа выдатна паказвае суровую беларускую рэчаіснасць. Рэчаіснасць няволі, татальнага кантролю і сталага гвалту над чалавекам, як псіхалагічнага так і фізічнага.

Падзеі апісаныя ў "Еду ў Магадан" адбываліся ў турме, а сёння ахвярамі бесчалавечнай дыктатарскай машыны стаў кожны жыхар Беларусі.

Гэтая кніга дапаможа украінскім чытачам зразумець, што адбываецца на тэрыторыі паўночнага суседа і правесці паралелі з жыццём украінцаў на акупаваных тэрыторыях.

Да выдання 2013 года былі таксама дададзены тэксты Ігара, якія ён выпусціў восенню 2020 года, у разгар беларускага паўстання, перад тым, як узяўшы ў рукі зброю адправіцца наносіць удары па ненавіснай сістэме.

Нажаль Ігара і трох яго таварышаў затрымалі пасля некалькіх дзёрзкіх ударах па аб'ектах карнікаў. Сёння Ігар Аліневіч адбывае чарговы тэрмін у беларускай турме, на гэты раз 20-гадовы.

Гэты пераклад даніна павагі гэтаму гераічнаму чалавеку, яго барацьбе і яго пакутам на шляху да вашай і нашай свабоды.


24 вересня — день народження анархіста і справжнього білоруського героя — Ігоря Оліневича.

На сьогодні була запланована презентація українського перекладу його книги "Їду в Магадан". Але плани часто руйнуються, зіткнувшись із реальністю. Особливо коли плануєш щось у країні, охопленій війною.

Навіщо перекладати цю книгу українською, запитаєте ви? Все просто, ця книга, вперше видана у вже далекому 2013 році, через 10 років так само актуальна і чудово показує сувору білоруську реальність. Реальність несвободи, тотального контролю та постійного насильства над людиною, як психологічного, так і фізичного.

Події, описані в "Їду в Магадан", відбувались у в'язниці, а сьогодні жертвою нелюдської диктаторської машини став кожен житель Білорусі.

Ця книга допоможе українським читачам зрозуміти, що відбувається на території північного сусіда і провести паралелі з життям українців на окупованих територіях.

До видання 2013 року також додали тексти Ігоря, які він випустив восени 2020 року в розпал білоруського повстання, перед тим як, узявши до рук зброю, він вирушив завдавати ударів по ненависній системі.

На жаль, Ігоря і трьох його товаришів затримали після кількох зухвалих ударів по об'єктах карателів. Сьогодні Ігор Оліневич відбуває черговий термін у білоруській в'язниці, цього разу — 20-річний.

Цей переклад — данина поваги героїчній людині, її боротьбі та стражданням на шляху до вашої та нашої свободи.

Беларускамоўная версія.

19 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.