Geography | Travel


Kanal geosi va tili: ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan


Канал створений для інформування людей.
🌿Тут ми покажемо вам всі цікаві місця нашої планети !
🌿Подорожі !
🌿Факти про світ !
🌿Новини про екологію!
Автор каналу: @Dmytro_geo

Связанные каналы

Kanal geosi va tili
ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Statistika
Postlar filtri




Ватикан - найменша, але одна із найбільш відвідуваних туристами держав Європи. Із площею всього лиш 0,44 м.кв . Ватикан є Містом-музеєм, де кожна будівля має свою цікаву історію. Від території Італії Ватикан відділений оборонним муром 16 століття, а зі сторони Площі Св. Петра - білою лінією на бруківці.

Що цікавого подивитись у Ватикані?

Площа Святого Петра - точка відправлення усіх екскурсій. Найбільша площа Риму довжиною 340 метрів та шириною 240 метрів. Її масштаби і велич справляють незабутнє враження на усіх туристів. У вечірній час площа добре
підсвічується.

Єгипетський обеліск – колона висотою 35 метрів знаходиться в самому центрі площі. Всередині золотої кулі на його вершині, згідно із легендою, заховані останки Юлія Цезаря. Якщо стати всередину білих, намальованих на бруківці кругів коло Обеліску, можна побачити оптичну ілюзію: всі чотири ряди
Базиліка Св. Петра колон ховаються одна за одну.

Фонтани Модерно і Берніні – гармонійно вписуються в архітектурний стиль площі, хоч і збудовані з різницею в 50 років.

Ватиканська пошта - знаходиться в лівому кутку площі. Звідси можна
відправити листівку в Ватиканським поштовим штампом.

Базиліка Святого Петра – найбільший християнський храм в Європі, в
будівництві якого приймали участь багато відомих архітекторів. Собор довжиною 211 метрів вміщає в собі близько 60 000 людей.

Коллонада Собору Св. Петра - парадний вхід в Собор - чотири ряди колон, які прикрашені 96-ма статуями Святих та великомучеників.

Купол Собору Св. Петра - творіння відомого Мікеланджело, будівництво якого тривало 18 років. Із діаметром 42 метри та висотою 136 це найвищий купол у світі. Піднятись на його вершину можна ліфтом або ж спіральними сходами, з оглядової площадки відкривається гарний вид на весь Рим.




У В’єтнамі біля бухти Ханой - це просто must see.
Сапа - це гірський район за 300 км від Ханоя, одне з найбільш автентичних місць В'єтнаму, де можна побачити рідкісні племена і народності (наприклад, етнічну групу хмонгів).
Більше ніде ви не зустрінете такі красиві рисові тераси і жінок з дітьми в екзотичних вбраннях з різноманітними сувенірами.

Будьте готові до надзвичайної вологості. За три дні ваші речі не те що не висохнуть, але й сухі стануть мокрими.
Зі стелі капає усюди, у ванній кімнаті як після сауни. Зразу на зупинці, не встигнувши зорієнтуватися після приїзду, вас обступлять з кожного боку пропонувальниці житла і будуть тягнути вас кожен у свій бік.
Тут, власне, і почнеться ваша боротьба за свою власну територію. На 30 день подорожі ви будите вже кусатися і відбиватися мечем.




Печери Вайтомо ( Waitomo Caves ) – це справді шедевр природи , над яким вона працювала багато мільйонів років.

Протягом довгих століть тут господарював океан , створюючи химерні нарости вапняку і таємничі хитросплетіння ходів. А потім вода відступила , утворивши систему з близько 150 печер.

Печери Світлячків Вайтомо розташовані недалеко від містечка з однойменною назвою на Північному острові Нової Зеландії.

Найвідоміша з них – печера Glowworm . Вона заселена дивовижними істотами – Arachnocampa Luminosa . Це світлячки , яких можна зустріти тільки в Новій Зеландії. Їх зелено – блакитне світіння робить склепіння печери схожим на зоряне небо в морозну ніч . Ось вже дійсно краще один раз побачити …

Печери Світлячків Waitomo вперше досліджувалися в 1887 місцевим правителем маорі Тан Тіноро , супроводжуваним англійським дослідником Фредом Мейсом .
Місцевий народ маорі знав про існування Печер , але підземні печери інтенсивно ніколи не досліджувалися , поки Фред і Тан не наважилися досконально все вивчити. Вони побудували пліт з пагонів льону і зі свічками в руці попливли до печери , де потік йшов у підземелля.


Запрошуємо у подорож світом новин з каналом EasyDumka!

Якщо тебе цікавлять своєчасні новини, аналітика, розбір інтерв'ю політиків та якщо ти любиш бути в курсі всіх новин, підписуйся на https://t.me/easy_dumka




Музей Гуггенхайма

Іспанське місто Більбао багате історичними пам'ятками і садами, але до 1997 року тут не було ні якої родзинки, заради якої сюди хотілося б приїхати.

Завдяки архітектору Френку Оуену Гері, на набережній річки Нервьон з'явився дивовижний музей Гуггенхайма (Guggenheim Museum). Він є одним з шести філій центрів сучасного мистецтва, який працює від Фонду Гуггенхайма.

Будівля музею побудовано в стилі деконструктивізму і нагадує футуристичний космічний корабель або незвичайне морське судно. Облицювання стін складається з тисяч титанових пластин загальною площею 24 000 кв.м, що нагадує рибну луску.

У денний час будівля переливається матовим металом, а на заході стає золотим. Центральний атріум нагадує величезну металеву квітку , від якої розходяться «пелюстки», в яких знаходиться ряд послідовно прилеглих приміщень для виставок.




Блакитне місто Шефшауен, Марокко

Блакитне марокканське місто Шефшауен, хоча й не має виходу до води, нагадує безкрає синє море, що тихо плещеться біля підніжжя гірського хребта Риф.

Місто було засновано у далекому 1471 році, коли на місті Шефшауена була зведена мавританська фортеця для вигнанців з Іспанії.
Протягом століть місто гостинно приймало християн та іудей, які мирно співіснували з корінними берберами.

Стоячи посеред цього блакитного оазису, складається враження, що місцеві жителі мають унікальне почуття краси. Однак причина фарбування усіх будинків у сині кольори має релігійне пояснення. Згідно з іудейським вченням, синій колір має нагадувати людям про Божу велич, і місцеві ревно дотримуються цього повір’я.

Також ходять чутки, що синій колір відлякує комарів.
Інтенсивність блакитних будинків підкреслюється численними крамничками, у вітринах яких виставлені яскраві ковдри ручної роботи, килими та абажури. А у лабіринтах брукованих вулиць легко можна провести цілий день.



12 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.

90

obunachilar
Kanal statistikasi