КиївПрайд


Kanal geosi va tili: Ukraina, Ukraincha
Toifa: Siyosat


Шелтер від КиївПрайду для ЛГБТ+ людей та їхніх рідних готовий надавати вам прихисток в столиці
Заповнюйте анкету на поселення у закріплених повідомленнях!

Связанные каналы

Kanal geosi va tili
Ukraina, Ukraincha
Toifa
Siyosat
Statistika
Postlar filtri


Військові ЛГБТІК+ dan repost
🦄 Привіт, мене звати Максим, позивний «Професор», я гей з самого малечку! Я солдат контрактної служби в 3-ій танковій роті, навідник танку. Сам з Полтавської області.

🪖 Моя строкова служба почалася восени 2021 року, у 22 році підписав контракт і був на захисті Києва та області. Був в Бучі, виконував зачистки та рятувальні операції. У 23 році я перевівся в іншу частину, де я і зараз служу, брав участь в бойовому розпорядженні під Бахмутом, неподалік Часового Яру.

🇺🇦 Я служив два роки строковиком та набридло, що відношення до всіх строковиків як до раба і підписав контракт, зараз я служу в армії в гарній частині та гарному колективі! Я захищаю свою країну та людей, які живуть на цій землі! Щоб діти не бачили війни в майбутньому і не брали в цьому участь! Тому важливо те, що від мене ж самого залежить багато, тому я стараюся робити все якнайкраще для держави! Я люблю свою країну!

🌈 Я з дитинства не розумів чому мені подобаються хлопці. Через суспільну думку, що «хлопці ж мають бути з дівчатками», нав'язував собі що це я просто нічого не розумію. Але в 13 років мені сподобався новенький в школі й від щастя, що він дружить зі мною я розповів мамі, що я гей і мені подобається однокласник. Вона, звісно, була в шоці, але поставилася з розумінням і підтримала мене. Мама попередила, що є у світі люди, яким не варто знати про «це». Тому я був закритим до 20 років. Зараз мені 21 і я маю хлопця, якого я кохаю і вже заручений!) Його звати Олександр, йому 18, він родом з Маріуполя, виїхав з окупації.

В підрозділі знають 6 побратимів, що я гей, вони поставилися до цього нормально і адекватно! Було багато питань на які в мене були відповіді, тому я їм все пояснив. Зараз вони мене підтримують і розуміють!

Читати повну публікацію

📌 Потрапити в Братство Ахілла
📌 Донати та інші важливі посилання


Шановна небінарна громадо,

приходьте на нашу першу небінарну зустріч цього року.

Будемо ділитися тим, що нас зігріває, допомагає залишатися незламними, і планувати переможне майбутнє. Якщо вам важлива певна тема або хочеться запропонувати якусь активність на зустрічі - будь ласка, напишіть про це завчасно. Наші регулярні небінарні зустрічі - це безпечний простір для трансгендерних та небінарних людей. Якщо ви не належите до цієї спільноти, на жаль, ми не зможемо прийняти вашу реєстрацію.

Кількість місць обмежена - 15, тож будь-ласка реєструйтеся за посиланням


Громадо🌈,

запрошуємо вас на регулярну онлайн-групу підтримки у цю п'ятницю, 15 грудня.

Нашу групу веде Ольга Глушейко – психотерапевтка, яка практикує у гештальт-методі з 2009 року.
Це безпечний простір для нашої спільноти. Ви отримаєте розуміння, підтримку, можливість поділитися тим, що вас турбує.

Кількість місць обмежена, тож реєструйтеся за посиланням.

За день до події ми надішлемо вам запрошення, тож перевіряйте пошту та телеграм, які залишаєте в анкеті.


🏳️‍🌈🇺🇦Шановна громадо,

від імені Правління та Загальних Зборів громадської організації KyivPride хочемо поділитися з вами новиною про зміну в керівництві організації. За взаємною згодою сторін, Ленні Емсон, який був директором з 2021 по 2023 роки, та його команда, полишили KyivPride.

Попереду - велика перебудова. Ми зміцнюватимемо одну з наших фундаментальних місій - гуртувати родину українських прайд та ЛГБТК+ організацій. Ми вважаємо, що співпраця, координація та взаємодопомога між ними є надважливим для просування рівности прав людини та підтримки України на шляху до перемогти.

Ми цінуємо вашу увагу до Київпрайду та критичний погляд на нашу діяльність. Сподіваємося, що ви лишатиметеся солідарними з нами та українською ЛГБТК+ спільнотою в ці важкі часи.

Більше новин про нову еру KyivPride буде вже скоро.

Дякуємо ЗСУ та Слава Україні! 💛💙


🏳️‍🌈 Маємо для вас важливі новини.
30 листопада поточна команда КиївПрайду завершує роботу в організації. 

🇺🇦 Ми провели з вами часи повномасштабного вторгнення, а до того організували останній на сьогодні Марш Рівності в Києві і Прайд-місяць з трьома десятками івентів. Ми відзначили багатьох прекрасних людей, бізнеси та організації на двох церемоніях KyivPride Awards, у 2021 та 2023 році. Ми побудували з нуля шелтер для ЛГБТІК+ людей в Києві, який за півтора роки став тимчасовою домівкою для близько півтори тисячі людей. Ми допомогли тисячам ЛГБТКІ людям з усієї країни в скрутні часи грошима та сертифікатами на придбання продуктів. 

🌍 Оскільки проведення повноцінного Маршу рівності в Києві ми вважали небезпечним через російські ракети і дрони, команда забезпечила широке представництво українського прайд-руху в багатьох країнах світу. У 2022 році КиївПрайд об’єднався з Варшава Прайдом і крокував вулицями польської столиці. В українській групі, яка очолила марш, було близько 3000 людей. Всі ми були об’єднані в нашому посланні до Європи та світу: Україна переможе імперську навалу і продовжить відстоювати права людини. У 2023 році, продовжуючи традицію Євробачення, Ліверпуль прийняв КиївПрайд на своїх вулицях. Тоді ми використали цю можливість, щоб нагадати: війна не закінчена. Українці_ки захищають на фронті не тільки своїх близьких і свій народ, але і весь цивілізований світ, і тому потребують зброї, гуманітарної допомоги, всебічної підтримки. З тим же слоганом “The war is not over” крокували українські колони КиївПрайду у 40 містах Європи, США, Канади та Великобританії. Дякуємо нашим волонтер_кам за сміливість і бажання допомагати!

💖 З 25 лютого 2022 року щотижня (а спочатку навіть щодня) команда організовувала групи психологічної підтримки для ЛГБТІК+ спільноти. Десятки людей могли безкоштовно поспілкуватися з психотерапевт_ками і відчути, що не одні. Крім того, 15 трансгендерних людей отримали повноцінні курси терапії в одному з наших проектів. Щотижня ми проводили різноманітні івенти для ЛГБТІК+ та союзників_ць - навчальні, розважальні, волонтерські та просто приємні чаювання для спілкування і знайомств. Ми пишаємося спільнотою, яка зібралася за цей час. Любимо вас дуже! 

🪖 Разом із вами ми закрили багато важливих зборів для квір-військових та Сил оборони загалом - як тих, що відкривали самі, так і тих, якими ділилися. Щасливі бачити, як активно ЛГБТІК+ люди долучаються до донатів та волонтерства! 

🎙 Окрім міжнародних прайдів, ми працювали в медіа-полі й іншими способами. Записали десятки інтерв’ю, відео та подкастів з різноманітними виданнями і каналами, щоб просувати законопроєкт про цивільні партнерства і розповідати про Україну світові. Ми спілкувалися з президент_ками, прем’єр_ками та депутат_ками країн ЄС та НАТО, щоб забезпечити нашій країні гідне визнання у світі. Ми консультували і міжнародних, і українських політиків_нь з питань прав людини, репрезентації ЛГБТІК+ та українського квір-руху. Впевнені, що це призвело і призведе до змін. 

🫂 Директор Ленні Емсон, координаторка гуманітарної роботи Ольга Оніпко, координатор комунікацій Едвард Різ, координатор_ка волонтерства та безпеки Джул Сіроус, організатор івентів, персонал шелтеру  - це були прекрасні роки разом з вами. Слава Україні! Героям слава! 


🔎А ти знаєш, що Україна посідає одне з перших місць в Європі за темпами зростання епідемії ВІЛ\СНІД?

🦠Третина інфікованих не знають, що є носіями хвороби. Тому важливо тестуватися та мати базові знання про діагностику, лікування й способи передачі ВІЛу та СНІДу.

Київський молодіжний центр разом з Фондом Олени Пінчук запрошують на захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «STOP СНІД», де ти дізнаєшся:
🔺як передається ВІЛ та як убезпечити себе?
🔺як працює постконтактна профілактика?
🔺безпечний секс: що треба знати?

На тебе чекатимуть:
▫️лекція про ВІЛ/СНІД: чому це небезпечно, симптоми, куди звертатись за лікуванням
▫️дискусійна панель
▫️лекція «Міфи про секс»: до чого тут ВІЛ/СНІД та як убезпечити себе й партнера

📍Де? Dialog Hub (вулиця Володимирська, 43)
📍Коли? 1 грудня о 16:00 (реєстрація з 15:30)
❗️Обов’язкова реєстрація.

Протягом заходу працюватиме кабінет безоплатного тестування на ВІЛ/СНІД.

Захід організований за сприяння Департаменту молоді та спорту м. Києва.


🏳️‍🌈 Виставка “Рідні” знову в Києві! Завітайте в клуб “Portum” з 30 листопада по 2 грудня, щоб побачити історії ЛГБТІК+ військових та їхніх коханих і поговорити про важливість прийняття законопроекту про цивільні партнерства в Україні. Авторка проекту Ольга Оніпко розповіла історію своєї родини і зібрала ще чотири квір-пари, що прагнуть не тільки захищати нашу державу на фронті, але і боротися за свої права.

🇺🇦 Серед героїв та героїнь виставки - військові, які служать уже багато років, і багато років перебувають в стосунках, не маючи можливості зареєструвати їх на рівні з іншими. Партнери та партнерки ЛГБТІК+ військових через це позбавлені базових прав, які доступні одруженим парам: відвідувати поранених рідних в лікарні, забрати і поховати тіло коханої людини, успадкувати майно і піклуватися про спільних дітей, отримати компенсацію від держави і будь-які соціальні гарантії тощо.

Відкриття виставки - 30 листопада о 16:00. Чекаємо на вас!


🫂 Запрошуємо на регулярну онлайн-групу підтримки у п'ятницю, 1 грудня!

🌈Групу веде Ольга Глушейко – психотерапевтка, яка практикує у гештальт-методі з 2009 року.

Це безпечний простір для спільноти. Ви отримаєте розуміння, підтримуюче спілкування, можливість поділитися тим, що вас турбує.

Кількість місць - 12.

Реєструйтеся за посиланням. За день до події ми надішлемо вам запрошення, тож перевіряйте пошту та телеграм, які залишаєте в анкеті.


Посол Содому в Україні dan repost
🧑‍⚖️ Подільський суд Києва виніс вирок щодо чергового гомофобного нападу, який стався наприкінці травня.

Тоді група молодиків, не приховуючи гомофобного мотиву, напала на художника Daniel Skripnik лише тому, що їм не сподобалася його «яскрава» зовнішність.
Юридичний супровід потерпілому надавали адвокатка Вікторія Дейнека та Центр «Наш світ».

📑 У вироку зазначено, що обвинувачені
«… висловлюючи нецензурні вирази щодо можливої на їх думку гомосексуальної орієнтації потерпілого, маючи єдиний умисел, почали умисно наносити йому удари…».


👮‍♂️ Правопорушникам було призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком 2 роки зі звільненням від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік за ч. 2 ст. 296 ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб) з урахуванням обставини що обтяжує покарання відповідно до ст. 67 ККУ.
Також суд частково задовольнив цивільний позов потерпілого та призначив йому відшкодування моральної шкоди у розмірі 60000 грн.

Вперше щодо гомофобного злочину суд застосував ст.67 ККУ, а саме визнав як обставину, що обтяжує покарання, вчинення кримінального правопорушення на ґрунті статевої приналежності.

📑 Законопроєктом #5488, передбачається введення у ст. 67 ККУ визначення терміну нетерпимості за переліком ознак, включаючи СОҐІ.
Якщо б 67-ма стаття виглядала так, як запропоновано у #5488, її застосування у цьому вироку було б цілком правомірне, тому що «статева приналежність» і «сексуальна орієнтація» — це різні поняття.

🧑‍⚖️ Цей випадок, а також нещодавній вирок львівського суду щодо трансфобного злочину, де була вперше застосована ст. 161 ККУ, наочно демонструють намагання правоохоронної та судової системи релевантно реагувати на злочини нетерпимості за ознаками СОҐІ — хоч і досить недолугі та такі, що демонструють нерозуміння правниками всіх тонкощів питання.

❕Тому дуже важливо надати їм коректні правові інструменти та вдосконалити законодавчі норми щодо реагування на прояви нетерпимості за ознаками СОҐІ, які викладені у законопроєкті #5488.


🏳️‍🌈 Офлайн-прем’єри документального фільму “Ілюзія рівності” від “Суспільного” відбудуться наступного тижня в Ужгороді, Івано-Франківську, Львові та Києві.

🫂 Запрошуємо подивитися кіно разом і поговорити про цивільні партнерства, ЛГБТІК+ людей у війську і шляхи боротьби з нерівністю.

💏 Наша проектна менеджерка, лесбійка Ольга Оніпко знялася у фільмі, щоб розповісти свою історію. Партнер_ка Олі служить, але через відсутність шлюбної рівності в Україні вони не можуть отримати прав подружжя. Оля і Джул разом уже шість років, і зараз ця проблема особливо загострилася. Так само і для інших квір-пар, які ви побачите у фільмі.

🎞 Чекаємо вас на показах!

Ужгород
25 листопада, 18:00.
Місце: Coworking KamelotHUB, Льва Толстого 29/б,

Івано-Франківськ
26 листопада, 16:00.
Місце: Великий конференц-зал готелю «Станіславів», вул. Чорновола, 7,

Львів
27 листопада, 18:30.
Місце: Американський дім, вул. Академіка Гнатюка, 2

Київ
29 листопада, 18:30.
Місце: Urban Space 500, вул. Бориса Грінченка, 9


🏳️‍🌈 Цього тижня підготували для вас події на весь вікенд - онлайн-групу підтримки у п’ятницю, чергову зустріч для транс*спільноти в суботу і чаювання з підготовкою до Миколайських привітань військовим у неділю.

📲 Реєструйтеся за посиланнями і перевіряйте телеграм та пошту. За день до події ми надішлемо вам запрошення, якщо ви пройдете перевірку безпеки.


Пробачте за атаку постами, Телеграм сьогодні не хоче слухатися.
Намагаємось це зупинити 😊


Гендер в деталях dan repost
База про трансгендерність 👇

Сьогодні, 20 листопада, відзначається День памʼяті людей, убитих на ґрунті трансфобії.

Аби ненависті було менше, ми пропонуємо ознайомитися та поширити статті, в яких описані базові поняття/проблеми/потреби трансгенедрних людей.


👉  Трансгендерні люди в Україні під час повномасштабної війни 
👉 Не кінець історії: що не так із західним поглядом на українську ЛГБТ+ спільноту під час війни 
👉 Аналітична записка. Становище ЛГБТ+ людей в Україні під час війни 
👉 Загальні поняття про трансгендерність 
👉 Місце трансгендерности у фемінізмі: прийняти не можна вилучити 
👉 Трансгендерний перехід 
👉 Трансгендерність і небінарні гендери в історії й культурі 
👉 Еволюція уявлень про трансгендерність у медицині 
👉 Причини трансгендерности 
👉 Поширеність трансгендерности 
👉 Трансгендерність і права людини: міжнародні стандарти та механізми 
👉 Трансгендерні люди у законодавстві країн світу 
👉 Трансактивізм 
👉 Трансгендерні люди в Україні 
👉 Трансгендерність та інфраструктура: «туалетні війни» 
👉 За яким гендерним принципом організовувати туалети й роздягальні, щоб було зручно і безпечно всім? 
👉 Трансгендерні люди у в’язницях: хто наражається на небезпеку? 
👉 За яким гендерним принципом організовувати в’язниці, щоб врахувати права транс- і цислюдей? 
👉 Трансгендерні люди у притулках для постраждалих від насильства та бездомних осіб 
👉 Трансгендерні люди в лікарняних палатах: чому не виникає суперечок 
👉 Жіночий сепаратизм і трансгендерні люди


🏳️‍⚧️ Сьогодні - День пам’яті трансгендерних людей.

Згідно моніторингу організації Transgender Europe, цього року по всьому світі було вбито 320 трансгендерних та гендерно неконформних людей.

94% жертв були трансгендерними жінками або трансфемінними персонами.

48% загиблих, чия професія відома, були секс-працівницями. У країнах Європи це 78%, і майже половина з них були біженками або мігрантками.

Також цього року організація вперше зареєструвала злочини з Вірменії, Бельгії та Словаччині.

Здебільшого жертвами були молоді люди, від 19 до 25 років.

Транслюди, які постраждали від расизму, складають 80% зареєстрованих вбивств, що на 15% більше, ніж минулого року.

28% зареєстрованих вбивств сталося на вулиці, а ще 26% – у помешканні жертви.

У цьому дослідженні немає даних з окупованих територій України. Крім того, зафіксована кількість не є вичерпною, адже нерідко тілами загиблих опікуються трансфобні батьки і інформація про трансгендерність залишається таємницею.
_
Арт https://instagram.com/igloinor


🎅 На День святого Миколая (нагадуємо, він тепер 6 грудня) ми хочемо зробити нашим ЛГБТІК-військовим та ветеран_кам невеличкі символічні подарунки.

🏳️‍🌈 Якщо ви військові, зараз або в минулому, напишіть нам на @kyivprideinfo свої дані Нової пошти до наступної п’ятниці. Ближче до дати надішлемо вам пакунок зі святковим настроєм.

🇺🇦 Сил вам, і слава Україні!


🏳️‍🌈 Наша проектна менеджерка, інтерсекс-активістка і лесбійка Ольга Оніпко знялася у документальному фільмі “Суспільного”. Партнер_ка Олі служить, але через відсутність шлюбної рівності і цивільних партнерств в Україні вони не можуть отримати базових прав подружжя. Оля і Джул разом уже шість років, але зараз ця проблема особливо загострилася. Так само і для інших квір-пар, які ви побачите у фільмі.

Запрошуємо подивитися кіно сьогодні, на честь Дня толерантності.

«Ілюзія рівності» — документальний проєкт, у якому герої розповідають свої болісні історії щоденної боротьби за базові права людини. Стрічку створив Координаційний центр мовлення національних меншин Суспільного.
Документальний проєкт спершу буде показаний на платформах Суспільного:
16 листопада о 19:00 — @PershyjTV' rel='nofollow'>на ютуб-каналі Першого;
16 листопада, о 21:00 — на телеканалі Суспільне Культура;
17 листопада о 22:30 — на місцевих каналах Суспільного Мовлення.

🇺🇦 Згодом ми запросимо вас на живу прем’єру фільму в Києві та інших містах України.


🌍 Сьогодні - Міжнародний день толерантності. Ця дата була заснована 1996 року Генеральною Асамблеєю ООН.

🏳️‍🌈 “Толерантність — це повага, прийняття та оцінка багатого розмаїття культур нашого світу, наших форм самовираження та способів бути людьми. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування, свобода думки, совісті та переконань. Толерантність - це гармонія в відмінності. Це не лише моральний обов’язок, це також політична та правова вимога. Толерантність,[...] сприяє заміні культури війни культурою миру” - говорить Декларація принципів толерантності.

В останні роки ми остаточно зрозуміли, що ООН не може бути гарантом миру. Але бути терпимими, поважати різноманіття і давати іншим людям спокійно жити поруч із нами - все ще непогана ідея. Звісно, ніхто не має бути толерантними до ненависті, яка може приймати різні форми - від бажання винищити сусідній народ до побутової гомофобії і трансфобії.

🇺🇦 Тримаймося, поважаймо одне одного, скидаймо донати війську.
Слава Україні!

_______
Арт @very_bee_plans


STERNENKO dan repost
СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон.

Призначено низку експертиз щодо її висловлювань. Кваліфікація — порушення рівноправності громадян, образи честі та гідності військовослужбовця, порушення таємниці листування та недоторканості приватного життя.

18 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.