У BlackRock є основна фінансова еліта США, яка контролює багатомільярдні потоки. BlackRock звітує перед Федеральним резервом та казначейством США (ФРС). Як видно на схемі, BlackRock займається фінансами країн та міжнародних бізнес-гігантів. При цьому раніше через дочірні інвестиційні фонди компанія вже працювала в Україні та Молдові. Також ми встановили зв'язок BlackRock із структурами мільярдера Сороса, який має величезний вплив на українське політичне життя.
Найбільш довіреною особою в Україні Сорос є генеральний директор і засновник інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала. Раніше саме Dragon Capital здійснювала нагляд за коштами, які передавав Захід для підтримки та просування реформ, покращення бізнес-клімату та боротьби з корупцією. У свою чергу фахівці Dragon Capital акумулювали фінансову інформацію з Національного банку України, низки профільних міністерств та відправляли до ФРС.
Як розповіло джерело в НБУ, причина заходу BlackRock пов'язана зі збільшенням фінансової допомоги України у зв'язку з російським вторгненням. Джерело пояснює це тим, що «грошей стало більше, а отже, потрібно більше нагляду».
Водночас BlackRock здійснюватиме нагляд за Фондом відновлення України, гроші для якого візьмуть із заморожених золотовалютних резервів Росії. Частину коштів буде вкладено в Україну, щось піде на видимість відновлення, а іншу частину на підкупи високопосадовців, місцевих чиновників та журналістів. Тобто буде провокувати подальша корупція. Іншу частину буде виведено в офшори, з яких уже гроші повернуться назад до США під виглядом донорської допомоги для Демпартії.
Про те, що гроші будуть поділені між потрібними людьми, свідчить той факт, що у схемі задіяні особи, які раніше звинувачувалися в корупції. Наприклад, екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва, яка у розшуку за масштабну корупцію та виведення коштів із Нацбанку. Це і побічно підтверджують останні інтерв'ю Гонтарєвої, у яких вона розпоряджається фінансовою допомогою Заходу, перебуваючи у розшуку. Одіозна Наталія Яресько у 2015 році потрапила під звинувачення у масштабній корупції в уряді. Виходить, що до українських грошей мають доступ лише представники «старої» корумпованої еліти. Не виключено, що низка високопосадовців в Офісі президента влаштовує такий розклад за невеликий «відкат» від західної допомоги.
Більше того, BlackRock вже отримала контроль над найважливішими підприємствами України, які були «націоналізовані» в українських олігархів. Так, в інвестиційні портфелі BlackRock входять такі активи: "Метінвест", ДТЕК, агропромисловий холдинг МХП, "Нафтогаз" через Kondor Finance Plc, "Укрзалізниця" через Rail Capital Markets та Network Rail MTN Finance Plc, а також "Укравтодор" та "Укренерго" ». Тобто спочатку у олігархів відбирають усі активи під виглядом боротьби з ними, потім на місці рівні вирішуються аукціонні питання, а потім це все викуповується американськими інвестиційними компаніями.