НТСА СумДУ


Channel's geo and language: not specified, not specified
Category: not specified


Наукове товариство Сумського державного університету

Related channels

Channel's geo and language
not specified, not specified
Statistics
Posts filter


❗️Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» оголошує новий конкурсний відбір молодіжної програми UPSHIFT Україна, який пройде у форматі онлайн та підтримає еко-інновації. За допомогою досвідчених менторів команди молоді у віці від 14 до 21 року зможуть створити власні проекти та отримати фінансування від ЮНІСЕФ на суму до 60 тис. гривень.

💡Новий конкурсний відбір, за підтримки ING Bank, присвячений зміні клімату та захисту навколишнього середовища.

🎯Він має на меті підтримати молодіжні проекти у сфері відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, забруднення довкілля, «зеленого» транспорту, тощо.

👨‍💻Всі навчальні тренінги програми UPSHIFT відбуватимуться онлайн, а запропоновані проекти можуть втілюватися як онлайн, так і офлайн.

📆Прийом конкурсних заявок триває до 29 листопада.

📎 Більше інформації та форма для реєстрації: https://bit.ly/UPSHIFT_Green


Привіт👋

❓Обираєш мову програмування, яка буде залишатися актуальною ще не один рік?

❗️Пропонуємо звернути увагу на Java.

📈Java продовжує займати лідуючі позициції як на світовому так і на IТ ринку України.

👨‍💻Не відкладай можливості опанувати одну з найбільш застосовуваних мов програмування.

Реєстрація: https://goo.su/2XNb

Виникли питання? Пиши: @al_shevchenko


📆Початок курсу 2.11.2020 року. Більш детальна інформація про час та робочі матеріали будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

Про що буде йти мова:
1️⃣ блок1: Інноваційне підприємництво та стартап екосистема. Проблема-рішення та пошук бізнес-моделі. Customer Discovery phase.

2️⃣ блок 2: Валідація бізнес-моделі. Знайомство з основними інструментами для управління стартапами. Customer Validation phase.


💡У СумДУ в рамках проєкту “Підприємницький університет”, буде викладатись онлайн-курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами”.👨‍💻

❗️Курс розроблено Стартап-інкубатором YEP за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українського фонду стартапів.

🎯Мета: розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.

💯Успішне вивчення курсу “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” може бути перезараховане студентам як окрема дисципліна або її частина відповідно до «Положення про перезарахування результатів навчання здобувачів вищої освіти Сумського державного університету, отриманих у неформальній освіті».

❗️Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів:
Університету Штату Північна Кароліна (США), Університету Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

🗓Приєднатися до онлайн-курсу можна до 28






Упродовж жовтня-листопада 2020 року для українських вчених буде проведено чергову серію безкоштовних вебінарів, присвячених роботі з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley та іншими електронними ресурсами.

Вебінари організовує компанія Elsevier. Всі вебінари відбуватимуться українською мовою, їх проведе офіційний тренер компанії, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Для участі у вебінарах учасникам необхідно заздалегідь зареєструватися за відповідним посиланням на платформі BrightTALK.

За інформацією організаторів після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити відповідні сертифікати. Більш детально з посиланнями на вебінари http://ntsa.sumdu.edu.ua/webinar_scopus/


P.S. Варто зазначити, що аспіранти це найбільш захищені юридично і фінансово молоді науковці серед усіх співробітників університетів у всьому світі. І про те що в Європі найцінніші наукові кадри аспіранти та молоді науковці віком до 35 років.
Слідкуйте за нашими новинами, в наступному пості ми повідомимо про процедуру вступу та терміни вступної кампанії.
Бажаємо всім 36,6.

Автор – Олег ЧЕХ
Загальна редакція – Сергій СОЛОДОВНІКОВ
Візуальне оформлення – Анастасія КИСІЛЬ


Ми підготували цікавий матеріал, чому саме зараз під час карантину варто розглянути переваги вступу до аспірантури❔🎓
Незважаючи на те, що здобуття ступеня магістра – це безперечно велике досягнення, ймовірно, це ще не закінчення вашої академічної подорожі.⏳ Насправді мільйони студентів у всьому світі вирішують продовжувати далі, здобуваючи ступінь доктора філософії (кандидата наук).🕵️
НТСА(наукове товариство студентів(слухачів), аспіратів, докторантів та молодих вчених) СумДУ (Сумського державного університету) має для Вас п’ять причин, чому вам треба розглянути можливість навчання в аспірантурі та здобуття ступеня доктора філософії.
1. Ваші кар’єрні перспективи підвищяться.🤔💹
Хоча ступінь бакалавра чи магістра є достатнім фактором для прийому на роботу, але багато роботодавців шукають претендентів з вченим ступенем на керівні посади.
Плюс, подумайте про це так: у вас все життя попереду, для того щоб працювати; чому б не витратити цей час, дізнавшись більше про те, що вас справді цікавить – тим більше, що особисті та професійні переваги від цього є серйозними.
2. Можна змінити/доповнити область знань.🙆📚
Аспірантура не просто відкриває можливості для працевлаштування у вашій спеціальності. Насправді, можна повністю змінити Ваш життєвий шлях. Ви можете поглибити свої знання і позиціонувати себе як експерт у цій сфері. Незалежно від того, чи маєте ви глибокий інтерес після роботи в обраній галузі, чи шукаєте метод навчання, який доповнює вашу освіту, аспірантура відкриває двері для нових захоплюючих можливостей.
3. Гнучкість навчання.🙈📆
Існує багато варіантів, коли мова йде про аспірантуру. Аспірантура без відриву від виробництва – це варіант, який може дозволити вам працювати та навчатися. Фінансування також доступне у стипендіях та грантах.
4. Вам подобається інтелектуальна праця.🤓🖥️
Аспірантура – це не просто засіб для побудови кращої кар’єри. Для студентів, що мають велику жагу до певної теми чи галузі дослідження, аспірантура пропонує ідеальну площадку для більшого заглиблення у дослідження.
Багато тих хто навчається в аспірантурі, роблять це через те, що вони захоплені певним предметом і хочуть використати свій час для здійснення важливих відкриттів у цій галузі.
Ви будете спеціалістом у своїй сфері. Люди будуть цікавитися тим, що ви говорите. У дискусіях ваша участь буде щиро шануватися. Ви також завжди будете вчити більше, досліджувати та просувати свої ідеї.
5. Ви розвинете корисні зв’язки.👥👔
Звичайні студенти – безіменні обличчя в натовпі багатьох університетів. Аспірантура пропонує можливість побудувати більш особисту мережу зв’язків, враховуючи не тільки інших аспірантів, але й викладачів. Прийміть участь у дослідницькому проекті, напишіть статтю до наукового журналу або презентуйте доповідь на академічній конференції, а ваше коло спілкування, тим часом, ще більше розшириться.
● Ці зв'язки відкриють перед вами нові горизонти, коли мова йде про стажування, роботу чи академічну посаду. Проведення часу з однодумцями також може допомогти вам збагатити якість життя. Якщо ваша дисертаційна робота та ваші висновки є сильними та актуальними, інші фахівці з обраної вами сфери досліджень посилаються на вашу роботу та ваші відкриття під час навчання майбутніх студентів.
І на останок. Деякі люди зроблені для того, щоб бути науковцями. Можливо, ви виросли, роблячи незліченну кількість «дослідницьких проектів» як хобі. У вас є природна жага знань або ненаситний апетит до читання книг з певної теми. Можливо, у вас було постійне захоплення, навіть одержимість, чимось значним. Якщо це про Вас, і ви можете використати науковий ступінь відповідно до ваших потреб, то вам це сподобається.
Пам’ятайте! Вибір вступу до аспірантури – це лише одна частина «пазлу». Вибір правильної програми також має вирішальне значення для максимального використання вашого потенціалу. Такі фактори, як навчальні програми, тематика дослідження, та загальний підхід/філософія, важливо оцінити та обговорити з майбутнім керівником перед вступом до аспірантури.




Forward from: Sumy_Youth_Center Анонси
Ти студент 2-5 курсу ЗВО, в тому числі магістр?
- долучись до проекту Scholarship в Україні 😊

Необхідно написати аналітичну статтю, об’ємом від 1000 до 3000 слів, на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі 🤓

Ознайомитися з умовами, темами та зареєструватися для участі в конкурсі можна на сторінках грантонадавачів:👇

📌 1 грант. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant

📌 2 грант. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant

📌 3 грант. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Дедлайн подачі заявок 17 травня 2020 року ☝️

Захист робіт буде проводитися в м.Дніпро. За підсумками захисту будуть визначені переможці 😊


Що почитати на карантині економістам і не тільки. Наш власний дайджест
#УАБС #UABS #uabs_family
#ФЕМ #FEM
✅ Ніл Ферґюсон «Цивілізація. Як Захід став успішним»
Ніл Ферґюсон зауважує: «Ще на початку XV століття сама лише думка про те, що наступні п’ять століть Захід буде домінувати над рештою світу, здалася б дуже дивною. А втім, це сталося».
І нині могутність Заходу вражає навіть найбагатшу уяву... То чому ж так трапилося? Чому Європа, що на 1500-й рік поступалася Сходу за багатьма показниками — економічними, технологічними, демографічними, — зуміла різко рвонути уперед і досягти безперечного світового панування? Які складові успіху західної цивілізації? Саме ці дражливі питання украй сміливо, часом навіть зухвало, а проте надзвичайно захопливо висвітлює Ніл Ферґюсон.
✅ Даніел Канеман «Мислення швидке й повільне»
Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження. Утім книжка не є сухою інструкцією з експлуатації мозку. Це психологічна драма з двома дійовими особами у вашій голові — інтуїтивним та усвідомленим мисленням.
✅ Насім Ніколас Талеб «Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті»
Цілком очевидно, що життя — це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованим. Скільки їх «приїхало за розкладом»? Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стикнулися зі зрадою, несподівано розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом? Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем.
✅ Стівен Левітт, Стівен Дабнер «Фріканоміка. Зворотний бік усього на світі»
Що небезпечніше: вогнепальна зброя чи басейн? Що спільного між Ку-клукс-кланом і ріелторами? Що робить батьків ідеальними? Відповіді на ці та інші несподівані запитання дають у своїй книжці «Фрікономіка» американський економіст Стівен Левітт і журналіст Стівен Дабнер. Проте це не просто захопливі й оригінальні пояснення. Це серйозний економічний аналіз із масштабними статистичними даними, які автори збирали протягом багатьох років. «Фрікономіка» дає змогу поглянути на звичні речі під іншим кутом зору, а також зрозуміти, що ми часто плутаємо причину й наслідок і стаємо на ті позиції, які є для нас зручними, а не об’єктивними.
✅ Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон «ЧОму нації занепадають. Походження влади, багатства і бідності»
Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення.
Аджемоґлу та Робінсон переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.


Мінцифри запускає національний конкурс IT-проєктів та ідей для полегшення життя людей і бізнесу під час пандемії коронавірусу.

Найкращі ідеї будуть реалізовані або отримають фінансування на розвиток. Загальний призовий фонд становить 4 млн грн!

Ви можете подати проєкти за такими напрямками:
🔸Протидія коронавірусу
🔸Е-послуги для громадян
🔸Соціальне підприємництво
🔸Взаємодопомога

Це можуть бути як абсолютно нові ідеї, так і вдосконалені наявні рішення.
Заявки приймають до 6 квітня.

А вже 9 квітня члени журі оберуть переможців.
Більше подробиць на 👉 https://hack-corona.gov.ua/

Поборемо коронавірус разом! #HackCorona in Ukraine



14 last posts shown.

108

subscribers
Channel statistics