BundD


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Штаб правої ідеології серед української молоді. Роздуми, критика, мемчики. Всі пости створені з любов'ю до України

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


Вона то набрала, там, до речі, є ще одна, про імпічмент, от тільки в уряді на це оперативно зреагували і вже хочуть визнати петиції нечинними, замінивши їх народним вето. Ну-ну, в такому випадку реальне народне вето не змусить себе чекати) І все це відбудеться поки вельмишановний пан Зе сидітиме у піцерії, де його нещодавно помітили. Здається, в політику він таки потрапив випадково, адже його відкрита поведінка схиляє людей до позитивної думки, але ж країною керує однозначно не він....




А тим часом петиція за відставку Зеленського В. О. набрала необхідні підписи і відправлена на розгляд. Слідкуємо за подіями


До зустрічі в вівторок, панове депутати!




Що Верховна Рада каже Зе:


Рада відмовилася розглядати пропозиції Зеленського.
А стільки розмов було, а коли дійшло до діла...


Поки у залі Верховної Ради триває позачергове засідання, варто сказати, що взагалі відбувається. Намагаються прийняти новий виборчий закон: перехід на пропорційну систему, зниження бар'єру і закриття списків. Особисто я виступаю за мажоритарну систему, але це суб'єктивно. Але в даному випадку це було б краще для країни. При переході на таку систему ми, за свідченнями дослідників, отримаємо абсолютну більшість партії "Слуга народу". 228 місць! Лишень вдумайтеся... Ще 54 місця - Опозиційна платформа. Це ж пряма загроза подальшої зміни курсу знову на Схід! На жаль, поки що ми бачимо ейфорію народу, який п'яніє від радикальних реформ, а також кричущі порушення Конституції з боку нової влади. Чекаємо рішення, а потім оскарження розпуску ВР, адже не можна допустити такої концентрації влади у партії, склад якої ми не знаємо. А при закритості списків до ВР може прийти все що завгодно. Але Україна не здасться, не впаде, віримо в неї) Слава Україні!


Долучаюся до вітань! Що ж, раз обрали, то маємо, віримо, але слідкуємо. Тепер до критики.
По-перше, щодо промови. Вислови на кшталт: «віднині кожен кожен українець – президент» - насправді смішні. Це наче перекласти відповідальність на кожного громадянина окремо. То тепер для засудження людини доведеться оголошувати їй імпічмент?
Наступна важлива теза: «Ми всі українці. Ми маємо бути єдині, адже тільки тоді ми – сильні.». Красиво сказано, але чому тоді шановний пан Президент перейшов на російську, звертаючися до жителів Донбасу? Схоже на мовну сепарацію, хіба ні? Не заперечую, що екс-президент під час своєї промови вчинив так само, але все ж відповісти на зауваження О.Ляшка: «вони розуміють українську», фразою: «не роз’єднуйте країну»….. Це вже суперечення самому собі, лишень погляньте на цей прямий поділ: «Я точно це знаю, знаю від бійців, які захищають Україну, наших героїв, як україномовних, так и русскоговорящих». Сепарація за мовною ознакою очевидна, що дає можливість для реваншу закону про «другу державну», чого хоче багато людей.
«Мене часто питали: на що ви готові заради припинення вогню? Дивне питання. А на що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей. На що? Можу запевнити, що задля того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все. Я точно не боюсь приймати складні рішення, втрачати свою популярність, свої рейтинги.» І знову делегування повноважень на народ. Той самий народ, близько половини якого лояльно ставиться до країни-агресора. З промови випливає, що при укладенні угод Президент керуватиметься думкою громадян. Тоді два питання: як він має втрачати рейтинг, якщо буде реальним слугою народу, та як проводитиметься народне волевиявлення: референдумом чи, може мітингами під Радою чи АП?
«Не втрачаючи наші території, ніколи!» - а якщо того попросить народ? Цілком можлива ситуація, при якій задля збереження миру більшість населення висловиться за відокремлення тимчасово окупованих територій. І що тоді?
« Неможливо втратити те, що і так наше по праву.» - історія вказує, що це твердження доволі сумнівне, але звернімо увагу на продовження: «І Крим, і Донбас – це українська земля, де ми втратили не тільки території, ми втратили найголовніше – це людей.». Саме так, ВТРАТИЛИ, ну гаразд…
Розпуск Верховної Ради – це узагалі окрема тема. Публічно заявити, що підете з посади, якщо порушите Конституцію і одразу її порушити, браво! Як юрист, я вважала, що це буде неможливо, адже немає законних підстав, але він умудрився. Чи не він? Ми уже бачимо плідну працю Президента з призначення кадрів. При цьому сам він сидів з порожньою папкою, поки пан Богдан, здається, виконував його обов’язки. Але народ у цей час був більше в захваті від відкритості урядового кварталу, аніж від того, що відбувалося в кабінетах.
Після розпуску ВР Конституціоналізм в Україні здається зовсім примарним і для кого узагалі ця «особливо захищена» книжечка – не зрозуміло. Але попри таку непередбачуваність у свідомих людей є завдання: слідкуємо, аналізуємо, готуємося, віримо у краще… Слава Україні!




Про Інавгурацію.
Перш за все, хочемо привітати Шостого Президента України Володимира Олександровича Зеленського зі вступом на посаду. Побажаймо ж йому успіхів! А тепер до справ буденних.
Все розпочалося з того, що лисого порв... Тобто, перед Верховною Радою зібралися квартальці та люди. Давали інтерв'ю: розповідали про пониження тарифів та зламані гойдалки на дитячих майданчиках. Іншим словами, чекали від Президента великих досягнень у справі захисту українських дворів від шкідників.
Всі чекали, як саме наш вельмишановний Гарант з'явиться перед Верховною Радою: на лімузині чи на велосипеді, на танку чи на тракторі. Але він прийшов пішки, насолоджуючися зеленню Маріїнки, як справжній поціновувач природи.
Будьмо відвертими, поява була ефектною і натовп позитивно відреагував на жести Президента. Навички шоу-мена виконали свою роботу. Все ж люди люблять перфоманси.
Пройшовши збуджений натовп, новообраний Гарант зайшов Верховну Раду, де розпочалася урочиста церемонія з нагоди його інавгурації. Високоповажні гості з нетерпінням чекали доки Володимир Зеленський складе присягу і вступить на посаду Президента України.
З посмішкою на устах він зайшов до зали. Присутні-ж зустріли його оплесками, як тріумфатора. Напевно, в цей момент він дуже нервував, хоч і не показував цього. Він був сповнений енергією і вона, в той самий момент, охопила всіх присутніх.
Коли звучала "Молитва за Україну", на його очах заблищали сльози. Ми не знаємо про що саме він думав той момент, але сподіваємося, що його серце було переповнено любов'ю до нашої країни та народу. Сподіваємося, що саме з таким серцем він складав присягу на вірність народу України...
Після того була промова, яку доволі тепло зустріли присутні в залі. Деякі, занадто тепло... Навіть, можна сказати, що сприйняли її надто гаряче, як пан О. Ляшко, який почав дискусію під час неї.
Хто ж був в ній правий? Напевно то розсудять наші нащадки, що будуть читати про то з підручників по Історії України. Проте, ми підтримуємо думку про те, що мова, саме наша українська мова об'єднує кожного українця.
Там, де звучить українська - не чути гуркіт гармат... На платять своїми життями солдати, що захищають нас від загарбника... Чи може МОВА нас розділяти? Хіба ми самі не розділяємо себе, коли не хочемо сприймати наше спільне надбання?
До промови пана Президента виникло багато питань, але, сподіваємося, що його діяльність піде лише на користь, а в Україні, на нашій рідній землі, знов запанує мир, любов та злагода.
Щож, соратники Українці, брати та сестри! Хоч ми і з сумнівами ставимося до нашого нового Президента, але давайте посміхатися, як це робив пан Парубій, та сподіватися на славетне майбутнє для нашої держави.
Слава Україні! Не підведи нас, Шостий...

Показано 11 последних публикаций.

11

подписчиков
Статистика канала