Компанієць Володимир. Про економіку, і не тільки про неї.


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана



Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


OnlyFans — 10 млрд грн виплат громадянам України, але 0 грн обов'язкових платежів з цих доходів для держави. Як працює тіньовий бізнес, що приносить надприбутки, а податків з доходів фізичних осіб — нуль?
...
Все йде до того, що в цьому році OnlyFans виплатить громадянам України лише трохи менш як 10 млрд грн.

Проте держава, як і торік, з цього отримає:
• 0 грн податку на доходи фізосіб (замість ≈1,8 млрд грн),
• 0 грн військового збору (замість мінімум ≈150 млн грн).
Це вистачило, щоб врятувати життя мінімум 1950 бійцям ЗСУ і зекономити мільярди для бюджету (розрахунок тут https://t1p.de/gysqg).

Частину з цих доходів отримають деякі представники правоохоронних органів: деякі за «кришування», а деякі за фактичне володіння деякими Onlyfans-агентствами і моделями.

Схеми приховування доходів: Щоб приховати цей дохід, моделі й Onlyfans-агентства використовують платіжні картки Visa іноземних банків та платіжні системи Paxum, Skrill, Cosmo Payment і Epay.

Лише невелика частина доходів йде на картки Visa українських банків, оскільки у виписці чітко видно надходження коштів від OnlyFans.

Як і будь-який нелегальний бізнес з аномальними прибутками сюди підтягнувся кримінал, тому тепер тут все частіше окрім акцій «приведи друга» (в більшості випадків «приведи подругу»), з’являється вербування, примус, шантаж, підсаджування моделей на наркоту, а потім постачання її моделям, просування моделей в проституцію, іноді примусове, і "менеджерування" їх там (хоча вони називають це ескортом).

P.S.: А тепер спробуйте вгадати:
1. Що приносить OnlyFans-моделям найбільші прибутки?
2. Коли у них сезон? І чому?
3. Під яким видом діяльності? І як деякі «легалізують» такі доходи?

P.P.S: Може настав час зняти кримінальну відповідальність з цієї діяльності?
...
Підписуйтеся на канал про економіку, і не тільки про неї.


Економіка війни: ціна врятованого життя

$25,000 — за моїми підрахунками, це приблизна вартість в місяць збереження одного життя бійця ЗСУ, якщо інвестувати ці кошти в підрозділи на передовій, що вміють ефективно стримувати противника. Ці цифри мені підтвердили командири двох різних бойових підрозділів.

Для порівняння: при загибелі бійця держава виплачує 15 млн грн. Таким чином, інвестування зараз 1 млн грн у бойовий підрозділ, який вміє ефективно стримувати противника, може заощадити державі 15 млн грн майбутніх виплат, а найголовніше — врятувати життя бійця ЗСУ.

Це проста економіка, але її часто ігнорують. Тому коли бачите безглузді витрати з різних бюджетів, подумайте і:
а) Поділіть цю суму на 1 млн грн — це кількість життів, які могли б бути збережені.
б) Помножте суму на 15 — це додаткові майбутні зобов’язання держави через втрати наших бійців.

Як це перевірити? Вибирається два підрозділи, які мають досвід і знають, як ефективно боротися з ворогом. Протягом трьох місяців виділяються їм необхідні додаткові кошти, щотижнево робиться аналіз за кількістю загиблих бійців ЗСУ та відеопідтвердженим втратам противника, порівнюються з числами до початку їх додаткового фінансування.
В рамках витрат держави цей експеримент буде коштувати «копійки».

При необхідності, готовий відповідальним буду назвати підрозділи з передової, які готові гарантувати результат і взяти на себе зобов’язання зі зменшення своїх втрат та збільшенню втрат противника, якщо отримають таке додаткове фінансування.
...
Підписатися

Показано 2 последних публикаций.