Кафедра Жана Моне «Поглиблене вивчення права та цінностей ЄС: український контекст»


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Кафедра створена за підтримки Європейского Союзу із метою поширення знань щодо ЄС. Голова кафедри - професорка Тетяна Комарова

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


​​📌📚Кафедра Жана Моне «Поглиблене вивчення цінностей та права ЄС: український контекст» у партнерстві із Автономним університетом Барселони запрошує студентів, аспірантів та всіх зацікавлених у європейській інтеграції взяти участь у Харківській осінній школі із права Європейського Союзу, що пройде 11-15 листопада 2024 р. в онлайн форматі.
 
🔹Протягом п’яти днів провідні іспанські та українські лектори занурять вас у основи права ЄС. Лекції будуть проводитись у другій половині дня, тож це чудова можливість поєднати основне навчання із цим заходом.
 
🔸Для участі у відборі до 4 листопада 2024 р. слід надіслати мотиваційний лист на пошту aseu.nlu.ua@gmail.com. Знання англійської мови є обов’язковою умовою участі, адже більшість лекцій будуть проводитись англійською мовою.
 


​​📢Інститут Макса Планка оголошує програму стажування на 2025 рік

🎓Інститут порівняльного публічного права та міжнародного права імені Макса Планка (MPIL) оголошує прийом заявок на участь у своїй престижній програмі стажування. Ця можливість пропонує видатним студентам та аспірантам долучитися до передових досліджень у галузі міжнародного права, порівняльного публічного права та європейського права.

✔️Визнаний як провідна науково-дослідна установа, MPIL надає стажерам можливість працювати разом з провідними експертами та зануритися в енергійну інтелектуальну спільноту.

👥Стажери не лише братимуть участь у дослідницькій діяльності, але й долучатимуться до підготовки академічних зустрічей, юридичних оглядів та конференцій. Програма має на меті покращити академічні та професійні навички стажерів, водночас пропонуючи безцінні можливості нетворкінгу для майбутньої кар'єри в юриспруденції та суміжних галузях.

📝Основні моменти програми:
🗓️Тривалість: Стажування зазвичай триває від 8 до 12 тижнів.
💸Стипендія: Студентам, які навчаються на магістерській програмі, щомісяця виплачується стипендія у розмірі 450 євро.
☑️Зобов'язання щодо повної зайнятості: Стажери працюють 39,5 годин на тиждень у середовищі, орієнтованому на співпрацю та дослідження.
🤝🏻Наставництво: За стажерами закріплюється науковий співробітник в якості наставника, який буде супроводжувати їх під час виконання індивідуальних дослідницьких проектів.
📚Стажери долучатимуться до активного академічного життя MPIL, беручи участь у щотижневих наукових зустрічах та міжнародних конференціях. Цей освітній досвід є денною формою навчання і розрахований на студентів-практикантів, які вивчають право або суміжні дисципліни.

🖇️Вимоги до кандидатів:
▪️Зарахування на денну програму бакалаврату або магістратури.
▪️Висока академічна успішність та продемонстровані дослідницькі навички.
▪️Володіння англійською мовою (рівень C1); знання інших мов ЄС, зокрема німецької, є перевагою.

📌Процес подання заявки: Зацікавлені кандидати повинні подати свої заявки через онлайн-систему на сайті MPIL.

‼️Необхідні документи включають резюме, супровідний лист, атестат про повну загальну середню освіту та академічну довідку. Кінцевий термін подачі заявок на стажування з травня по жовтень 2025 року – 1 грудня 2024 року.

💻Для отримання додаткової інформації та подачі заявки відвідайте веб-сайт MPIL


Conference in Honour of Eleanor Sharpston KC
25th-26th October 2024

Please join us online for this important event from 11am - 5.30pm (London) on Friday 25th October; and 9.30am - 1pm (London) on Saturday 26th October.

The Cambridge University Centre for European Legal Studies (CELS) is delighted to announce a conference in honour of Eleanor Sharpston KC.

Hosted in conjunction with EU Law Live and the University of Westminster Law School, the conference will be livestreamed.

It will examine the life and work of one of the greatest Advocates General.

Live stream links are below:

Day 1 Link: https://youtube.com/live/8jzzsmx4z9E?feature=share
Day 2 Link: https://youtube.com/live/ZivwpxV0nlI?feature=share


⚖️ Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна" оголошують конкурс серед студентів вищих навчальних закладів України на тему: «Ратифікація Римського статуту Міжнародного кримінального суду: наслідки та виклики» зі спеціальності «Міжнародне право»

Теми наукових робіт:
1️⃣ Зарубіжний досвід імплементації Римського статуту державами учасницями Міжнародного кримінального суду: теорія та практика
2️⃣ Імплементація положень Римського статуту Україною
3️⃣ Захист прав військовослужбовців і ветеранів: основні проблеми і перспективи їх вирішення

🙌🏻 Умовами конкурсу передбачаються перша, друга, третя та заохочувальна премії у вигляді грошових стипендій Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та публікація найкращих робіт у збірнику

Детальніше про концепт конкурсу та вимоги за посиланням https://docs.google.com/document/d/1166byWgo-PiJ9drjoDNl1IGgepNm0ojf/edit?usp=share_link&ouid=104155307865685758556&rtpof=true&sd=true

✅ Наукова робота разом з особистою анкетою (https://docs.google.com/document/d/1-wadSATre9yO_ooIkDJIOPSUr_Nq2QZI/edit?usp=share_link&ouid=104155307865685758556&rtpof=true&sd=true) учасника конкурсу надсилаються в електронному вигляді за адресою: iir2020@ukr.net (в темі листа зазначити: «конкурс») до 24 листопада 2024 р.

📍 Тривалість конкурсу: 09.10.2024 – 25.11.2024
📍 Кінцевий день подачі роботи: 24.11.2024
📍 Оголошення результатів конкурсу: 06.12.2024


Положення про конкурс есе ILI 0110.pdf
207.7Кб
Конкурс есе від Міжнародного інституту свободи. Є тематика із вступу України до ЄС


УВАГА! Термін подання заявок щодо участі у Другій Літній академії міжнародного права подовжено до кінця дня вівторка, 16 липня 2024 року.
Скористайтеся останньою можливістю долучитися до події, що дозволить у деталях розглянути актуальні проблеми міжнародного права, європеїзації національного права України, міжнародного кримінального правосуддя, захисту людських прав, стійкості правової системи України в екстремальних умовах війни.
📌Захід відбудеться 19-24 серпня.
✅Детальний опис можна знайти тут👉: https://www.osce.org/uk/osce-secretariat-exb-support-programme-for-ukraine/570702?fbclid=IwY2xjawD5oMJleHRuA2FlbQIxMAABHcRFA7cIssDPUJzFlfy-oezzD6yKadkcyRBJ_2U1D5gEItz8sYt96fQgkQ_aem_-rHOiaey5JiKhYeemjSD1g

ATTENTION! The deadline for submission of applications for participation in the Second Summer Academy on International Law has been extended until end of day Tuesday, 16 July 2024☝ .
There is still an opportunity to participate in the event to explore in detail urgent issues of international law, Europeanisation of national law of Ukraine, international criminal justice, the protection of human rights, resilience of Ukraine’s legal system in extraordinary times of war.
📌The event is planned for 19-24 August.
✅Detailed description is available here👉 : https://www.osce.org/uk/osce-secretariat-exb-support-programme-for-ukraine/570702?fbclid=IwY2xjawD5oMJleHRuA2FlbQIxMAABHcRFA7cIssDPUJzFlfy-oezzD6yKadkcyRBJ_2U1D5gEItz8sYt96fQgkQ_aem_-rHOiaey5JiKhYeemjSD1g


​​Школа демократії для молоді

Країна: Україна 🇺🇦

☝️Democracy Reporting International/Офіс зі сприяння демократії (DRI) запрошує молодих активістів/ок та лідерів/ок до участі у “Школі демократії для молоді”.

✅ Школа має на меті дати молоді глибші знання щодо інструментів участі у демократичних процесах на регіональному та загальнонаціональному рівнях в реаліях війни, а також налагодити зв’язки та обмінятись досвідом.

📑 Навчальна програма передбачає лекції, інтерактивні дискусії та практичні завдання.

✳️ Разом з провідними експертами та тренерами учасники дізнаються як:

✔️доносити свої ідеї до громади та залучати однодумців;
✔️розбудовувати комунікацію та роботу з медіа;
✔️створювати громадянські коаліції, взаємодіяти з органами державної влади та місцевого самоврядування;
✔️залучати грантову підтримку для ваших суспільно важливих проєктів.

🟩 Організатори Школи покривають проїзд, харчування та проживання учасників Школи.

Крайдата: 8 липня 2024 року

Більше про Школу та умови тут 👇


​​​​🇵🇱 🙋‍♀️ Навчальні візити до Польщі для активних студентів.

🤝 Study Tours to Poland – це безкоштовні навчальні візити до Польщі для студентів із країн Східної Європи. Візити служать знайомству з Польщею та обміну досвідом у галузі демократичних та ринкових перетворень, побудови держави права, розвитку місцевих спільнот та громадянських ініціатив.

🎓 У програмі можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів, які:
✨ є громадянами України або Молдови;
✨ проживають і навчаються у вищих навчальних закладах країн-учасниць програми;
✨ народжені у проміжку між: 1 липня 2002 – 31 грудня 2006 року;
✨ мають дійсний закордонний паспорт;
✨ не є дійсним учасником програми Study Tours to Poland.

Візити проводитимуться у жовтні-листопаді 2024 року.

⏳ Дедлайн — 9 липня 2024 включно.
🌟 Детальніше про умови участі на сайті.

Програмою опікуються Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія».


​​📌▪️ВМГО «Європейська молодь України» запрошує українську молодь на міжнародний тренінг «Georgia, Moldova and Ukraine on their Way to the EU»

🔷Захід присвячений процесам євроінтеграції в країнах Східного Партнерства - Україні, Молдові та Грузії.

🔶У світлі останніх подій - відкриття процесу переговорів з Україною та Молдовою, а також паузу в цьому напрямку з Грузією - цей семінар набуває особливого значення для активного громадянського суспільства. Варто також згадати, що ЄС, в основному, розширюється, приймаючи декілька країн одразу, що спонукатиме учасників до активного обговорення євроінтеграційних викликів.

🔹Цей семінар стане платформою для обміну досвідом, навчання та нетворкінгу.

🔸Учасники з трьох країн упродовж чотирьох днів матимуть можливість:

✅ розглянути процес вступу України, Грузії та Молдови до Європейського Союзу
✅визначити виклики та проблеми кожної з країн на шляху до ЄС
✅презентувати свої ідеї щодо того як молодь може сприяти наближенню країни до європейських стандартів
✅поспілкуватися з експертами та налагодити співпрацю з однодумцями

Якщо ти:

- віком 18-35 років

- знаєш англійську

- цікавишся євроінтеграцією

- готова/ий активно долучитися до події 24-27 липня в м. Львів

Подавай свою заявку через форму до 10 липня!




Шановні студенти, 15 травня о 15:00 запрошуємо вас на інтерактивний захід щодо ЄС. Форма участі - квіз та прогулянка галереєю ЄС! Захід є продовженням відзначення Дня Європи Кафедрою Жана Моне разом із партнером НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» та НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИМ ЦЕНТРОМ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ ДЛЯ ТЕХНІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ»






День Європи 9 травня Кафедра Жана Моне відзначила проведенням конференції «Права людини та демократія»
До події залучилися школи європейського права Харкова, Львова, Києва, Вестмінстера, школа міжнародного права Західноукраїнського національного університету

У цей день згадували про важливість спільних для ЄС та України цінностей, оскільки саме вони дають можливість зрозуміти, що, крокуючи до членства в ЄС, Україна ПОВЕРТАЄТЬСЯ до своєї європейської сім'ї.

Особлива радість була вітати гостей у незламному місті-герої Харкові. Це дійсно символічно, оскільки ми маємо сміливість працювати та навчати за 40 км від кордонів цивілазації!


9 травня програма.pdf
180.4Кб
Друзі, кафедра запрошує вас на відзначення Дня Європи! У цей урочистий день будемо мати дискусію про європейські цінності!


Щиро запрошуємо завтра на лекцію професора Браума-фахівця із верховенства права! Будемо говорили про виклики, які стоять перед Європою




📌▪️The lecture of professor Stefan Braum on the topic «Sovereign Europe - perspectives and challenges for the rule of law».

📚Dear audience, the Jean Monnet Chair «Advanced Studies on EU Values and Law: Ukrainian Context»(https://www.aseu.com.ua) and Yaroslav Mudryi National Law University in collaboration with the International Chair on Sovereign Europe (CILES)(https://myeuropeansovereignty.com are pleased to invite you to the lecture of professor Stefan Braum on the topic «Sovereign Europe - perspectives and challenges for the rule of law».

🔹Professor Braum is the director of the International Chair on Sovereign Europe (CILES) and professor of the Luxembourg University. With his team professor Braum made the observation that the management of the covid-19 pandemic has posed an unprecedented challenge to human rights and the rule of law. They show that the pandemic context has only accentuated the objective crisis factors that have long affected the conditions for the development of European democracies, and that the crises in the area of freedom, security and justice, geopolitics and technological problems only serve to reveal them with particular acuity. the lecture will cover these issues.

🔸The lecture will be held on the 7th of May at 11:00 Kyiv time (10:00 EET) and will be moderated by professor Tetyana Komarova

▫️To join it via Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83996832775?pwd=NlU0SnFZMGxnYU50akRRYkZ1RThuUT09

ID: 839 9683 2775
Code: 0612


​​📌▪️Dear Colleagues, we are please to invite you to a one-hour Zoom lecture on Wednesday, April 24 at 5pm Kyiv time by Prof. Francois Ameli, Vice Dean of the University of Paris Pantheon Sorbonne Faculty of Law

📚Prof. Ameli is both a scholar and a practicing attorney, and will speak on the “Enforcement of International Arbitral Awards against Sovereign States”. He will speak about the theoretical aspects of this topic, and also relate cases from his own professional experience.

⚡️Here is the link to Wednesday’s lecture

Meeting ID: 969 4949 0526
Passcode: 014378

🖋This lecture is presented as part of an ongoing partnership between Columbia Law School and the Yaroslav Mudryi National Law University.



Показано 20 последних публикаций.