Птахи України


Гео и язык канала: Весь мир, Русский
Категория: Картинки и фото


Перший український 🇺🇦 канал про птахів 🕊
Відео та фото птахів дикої природи, відзняті, в т.ч., особисто мною. Новини та цікавинки зі світу пернатих. Корисні поради та гумор.
По всім питанням пишіть мені ✍️ @Stentsel

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
Весь мир, Русский
Статистика
Фильтр публикаций


Придумайте підпис 😉

#пташиний_гумор

🕊Птахи України


#пташиний_гумор

🕊Птахи України


Сово-гаманці *

Хотіли б собі такий? 🦉

#птахи_мистецтво

*картинки з інтернету

🕊Птахи України


ЛЕБЕДІ У НПП "ТУЗЛІВСЬКІ ЛИМАНИ" БІЛЯ ЛЕБЕДІВКІ

Село Лебедівка мае давню історію і значущість для відпочинку людей. Коли воно формувалось, узбережжя Чорного моря було далеко від самого поселення, але зараз воно потерпає від абразії з боку моря. Поруч з селом є також лиман Бурнас на якому історично добували сіль. Коли працюють природні протоки між морем і лиманом рівні води оптимальні і тут багате різноманіття життя. Серед різних видів тварин мешкають в різні сезони і лебеді. Вони використовують лиман Бурнас для відпочинку. Але між лебедями є відмінність. Наш місцевий вид - лебедь шипун (3 фото) харчується на лимані, там він і відпочиває, а ось тундряні лебеді -кликун (2 фото) та малий (4 фото), які прилетають до нас на зимівлю з Тундри, харчуються на полях рапсу та озимини, а ночують на лимані. Іноді тут нараховувалось на всієї акваторії до 300 лебедів. Під час міграції лебеді також мігрують над Лебедівкою. Імовірно лебеді і стали основою назви чудового поселення Лебедівка.

Разом до Перемоги!


Іван Русєв

#пернаті_новини

🕊Птахи України


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
Повзик вирішив, що він дятел 😎

#лісова_годівничка

—————

🥑Підгодівля птахів
🐦‍⬛Оповідки про птахів
🧭 Навігація по каналу
✍️ Правила

🕊Птахи України


Ну а це вже мозаїка* 🎨

#птахи_мистецтво

*картинки з інтернету

🕊Птахи України


#пташиний_гумор

🕊Птахи України


🦎 Ящірка живородна (Zootoca vivipara) – вид, що живе найпівнічніше серед усіх ящірок світу та зустрічається навіть у субарктичних регіонах 🗻

🗺🇺🇦 В Україні поширена на Поліссі, у Карпатах, зокрема на Закарпатті, а також спорадично в Лісостепу і окремих районах на півночі Степу. Полюбляє лісові та вологі місцини, болота, торфовища, галявини, чагарники. Зустрічається високо в горах на висоті 2500–3000 метрів. Часто ховається біля пнів, під корою, у норах гризунів.

🍽 На відміну від багатьох інших ящірок, живородна – виключно м'ясоїдна та харчується комахами, павуками, молюсками, червами.

Має таку назву, бо новонароджені ящірки з'являються на світ у прозорих яйцевих оболонках, від яких вони протягом 15–30 хвилин звільняються одразу готовими до самостійного життя.

⏳ Живе приблизно 5–6 років.

Довжина тіла разом з хвостом становить 12–18 сантиметрів. Особливого кольору не має та може бути коричневою, червоною, сірою, зеленою або повністю чорною (меланіст). Останні найчастіше зустрічаються на півночі, адже таке забарвлення дає змогу краще прогріватися на сонці.

🦎 Характерною ознакою є смугастий малюнок на верхній частині тіла: уздовж хребта тягнеться темна, часто переривчаста, лінія, паралельно до якої з обох боків розташовані спершу тонка світла смуга, а за нею широка темна, обмежена знизу світлою, часом розбитою на плямки, лінією. Уздовж спини зазвичай помітні більш-менш витягнуті темні та світлі цятки. Черево, внутрішні поверхні стегон, а також основа хвоста в самців цегляно-червоні або помаранчеві з численними темними цятками, у самиць – білуваті, жовтуваті, кремові або зеленуваті, здебільшого без цяток.

Хоча ящірки живородної немає на сторінках Червоної книги в Україні, вона занесена до Додатку ІІІ Бернської конвенції та інших природоохоронних документів. Вона єдина у своєму роді лісових, або живородних ящірок та справді унікальна за багатьма характеристиками!

❗️ Поширюйте цю інформацію, привертайте увагу до важливості плазунів, розвінчуйте міфи і допомагайте врятувати життя наших лускатих друзів!

ℹ️ Інформаційна служба IERS

#плазуни

🕊Птахи України


#пташиний_гумор

🕊Птахи України

417 0 14 2 63
Показано 9 последних публикаций.