Новини КНУ


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


Канал новин КНУ
👩🏻‍💻Inst: https://instagram.com/knu_kr_official_page?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Зворотній зв‘язок: https://t.me/knu_univer_zz

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


На «Рукавичку»

Банка накопичення для безпритульних тварин від СтудРадиКНУ, усі гроші підуть на благодійність, корм для тварин! Також за змогою долучайтесь до команди студради, аби разом піти і відвідати тваринок❤️‍🔥

🎯Ціль: 1 500.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2AnVy2mRvq

💳Номер картки банки
5375 4112 0491 0058


Репост из: UGF
Шановний учаснику Ukraine Global Faculty!

Відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію професора Корнельского університету CHARLES K. WHITEHEAD «Basics of Capital Structure and Corporate Governance», яка відбудеться 24 листопада 2022 року о 16:00.

Щоб прослухати лекцію, тобі необхідно:
1.      Зареєструватись на лекцію у твоєму кабінеті в UGF. Якщо ти ще не створив його – реєструйся на платформі UGF.
2.       У визначену дату та час зайти у свій кабінет UGF і натиснути на сторінці лекції «Link to zoom session».
3.       Ти зможеш слухати лекцію англійською або в українському синхронному перекладі. Під час лекції натискай «Interpretation» та обирай мову.
4.       Ти зможеш поставити запитання лектору в чаті під час лекції (англійською мовою). Після виступу, він обере найцікавіші питання та відповість на них.
5.       Якщо не зможеш відвідати лекцію у форматі “live” у встановлений час, ти зможеш прослухати її в записі, обравши у своєму кабінеті UGF на сторінці цієї лекції «Recorded video».

До зустрічі на онлайн-лекції!


Репост из: UGF


Репост из: Новини ФІТ
Стартував проєкт Ukraine Global Faculty: закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії.

➤ 100% онлайн формат;
➤ доступ до архіву лекцій 24/7;
➤ контент англійською з синхронним перекладом на українську;
➤ широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
➤ спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
➤ можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
➤ сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
➤ безкоштовний доступ для всіх учасників.

Ukraine Global Faculty реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 університетів стали партнерами UGF.

Як студентам/аспірантам/викладачам взяти участь в UGF?
➤ Зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши For Participants: SIGN IN
➤ Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. По мірі формування груп слухачів викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.
➤ Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англ. чи укр.). Задавайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.
➤ Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).
➤ Слідкуйте за нашими новинами на сайті ugf.academy та телеграм каналі t.me/UkraineGlobalFaculty. Ми будемо повідомляти вас про нові лекції та контриб’юторів.
➤ Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції – звертайтесь до UGF: info@ugf.academy.
➤ Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).
➤ Розширюйте свій професійний нетворк та розвивайтесь разом з Ukraine Global Faculty.




18 листопада з нагоди Дня студента 5 здобувачів освіти університету взяли участь у вікторині від ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

Для учасників квізу була створена чудова атмосфера! Працюючи в різних групах, які створилися випадково, кожен із наших студентів проявив на високому рівні лідерські здібності та вміння працювати в команді, двоє із них стали переможцями та отримали подарунки.
Щиро дякуємо нашим партнерам та друзям @arcelormittal_ua, @tviy_arcelormittal за увагу до здобувачів вищої освіти, цікаві молодіжні проєкти та мотивацію до успіху!


21 листопада, у День гідності й свободи, просимо підтримати мужніх людей, які висловлюють непокору окупації. Пов’яжіть на одяг чи розмістіть у себе на дверях, балконі, паркані, в офісі жовту стрічку на знак того, що вболіваєте за українців на тимчасово окупованих територіях та підтримуєте їхнє прагнення свободи. Викладайте у соцмережах фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.


Любі наші здобувачі освіти!
Щиро вітаємо вас зі святом молодості, креативності та ініціативності, адже саме ви є рушієм розвитку суспільства, провідниками нових ідей, реалізаторами найсміливіших проєктів.
Для вас сьогодні не існує меж і кордонів, тому впевнено крокуйте до своєї цілі, досягайте нових вершин і втілюйте свої мрії!
Зичимо миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії у навчанні, творчої наснаги, наполегливості у справах, щастя, добра, кохання в серцях і здійснення всіх найсміливіших прагнень та сподівань!
Успіхів вам!

З повагою - ректорат та об'єднана профспілкова організація КНУ


Репост из: Campus
Що це, як не жиза? 🙄​

До речі, якщо тобі частенько складно сконцентруватися на навчанні чи роботі, спробуй найдієвіший метод — планування.​

Просто розписуй всі свої справи щоранку та фіксуй конкретні години для їх виконання. У твоїй голові з’являться дедлайни для кожної задачі, і впоратися з ними буде набагато простіше. А як же приємно буде ввечері ставити пташечки біля кожної виконаної справи ❤️​

Став сердечко, якщо забираєш цей метод собі 🤞🏻


ДУЖЕ ВАЖЛИВА ПАМ'ЯТКА ПРО ТЕРМІН ЗДАЧІ РОБОТ В УНІВЕРІ

*або, «що означають терміни здачі від викладачів»*

«Сьогодні» - завтра.
«Завтра» – нагадати завтра, що вже сьогодні (див. «сьогодні»).

«Протягом тижня» – наступної середи.
«Протягом тижня, але до вихідних, будь ласка» - у понеділок.
«Через два тижні» - місяць.

«Місяць» - невизначена, дуже велика величина часу.
«Три місяці» – три невизначені, дуже великі величини часу.

«До осені» - коли випаде сніг. Сніг випадає щороку, тому до осені є найбільш сприятливим терміном, пропустити який практично неможливо.
«Через рік» - не використовується, т.к. є «до осені».

—————————————————

* Популярна помилка, що два тижні – це 14 днів. Це не так. Два тижні - це 14 днів + «протягом тижня» (бо другий тиждень ще не скінчився) + завтра («один день погоди не зробить»). В окремих випадках відлік «двох тижнів» починається з наступного понеділка, так виграється ще кілька днів.

Якщо пощастить, то в результаті виходить місяць терміну та запізнення лише на один день («завтра»).


Привіт! Нагадуємо тобі, що сьогодні починається заліковий тиждень!

Не забудь підготувати:
- усі лабораторні роботи,
- РГР,
- ІДЗ,
- конспекти лекцій і практичних занять;

Знаємо, що для першачків - це перші їх заліки, тому хочемо заспокоїти трохи) Не хвилюйтесь, заліки нічим не відрізняють від самостійних робіт чи рефератів з презентаціями у школі, тільки кількістю і видом балів, які будуть вписуватися вам у вашу залікову книжку, до речі, яку ви можете отримати в деканаті у секретарів😉

Бали, які вам будуть ставити:
• А, В, С, Е, D (або деякі викладачі ставлять Р, що означає «зараховано»)
• 100 бальна система:
- від 50 до 59 - E
- від 61 до 70 - D
- від 71 до 79 - С
- від 80 до 89 - В
- від 90 до 100 - А

Всім успіхів!
Ваш КНУ💗


Репост из: Новини ФІТ
Запрошуємо взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових праць Black Sea Science 2023 у номінації "Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка". Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном "Індустрія 4.0".

Конкурс проводиться Одеським національним технологічним університетом (ОНТУ, Україна) під егідою Міністерства освіти і науки України та міжнародної організації Black Sea Universities Network (ВSUN). Незважаючи на військовий стан в Україні, наука не зупиняється, і ухвалено рішення провести такий міжнародний конкурс для підтримки студентських досліджень. Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків та залучення студентів до співпраці у наукових дослідженнях. Участь у конкурсі безкоштовна.

Участь у конкурсі дистанційна, двоетапна. На першому етапі, щоб взяти участь у Black Sea Science 2023, студенти повинні підготувати та надіслати на адресу організаторів роботу англійською мовою (не більше 15 сторінок) до 1 лютого 2023 року. Після незалежного рецензування найкращі роботи учасники представляють журі за допомогою сучасних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM).

Додаткові відомості про конкурс – на офіційному сайті http://isc.ontu.edu.ua/, вимоги до учасників та робіт – http://isc.ontu.edu.ua/requirements/. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи надаються лише англійською мовою (не більше 15 сторінок).

Для участі у конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися та до 01.02.2023 надіслати в електронному вигляді (на аркуші реєстрації або за адресою autoblacksea@gmail.com) конкурсну роботу англійською мовою та відомості про авторів (при цьому у відповідь буде надіслано підтвердження про отримання матеріалів).

У разі виникнення питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом номінації електронною поштою autoblacksea@gmail.com.


Репост из: Новини ФІТ


Репост из: КНУ студенти 🇺🇦
​​Хочеш навчатися, отримувати стипендію і кар’єрно розвиватися? Подавай заявку на Open Agro University від компанії Kernel!

Open Agro University — це унікальний освітній проєкт для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості.

📌 Для кого?
Cтудентів 4-5 курсу профільних спеціальностей «Агроном», «Енергетик», «Інженер-механік агробізнесу», «Інженер КВПіА», «Інженер-механік заводу», «Інженер-технолог напрямку олії» або випускників вишів першого-другого року.

📌 У якому форматі?
Online + offline: лекційні заняття, дистанційні курси, виробнича практика, експедиції на заводи, поля, до лабораторій та ще купа цікавого.

4 мрії студента, які стають реальністю в OAU:
💫 оплачувана практика під наставництвом досвідчених експертів;
💫 сучасний формат навчання: інтерактивні лекції та симуляції, а замість звичних журналів практики — відеоблоги;
💫 доступ до закритої бази знань та професійного ком'юніті;
💫 викладачі —найкрутіші менеджери компанії.

Навчання безкоштовне. Кількість місць обмежена. Не зволікай, заповнюй анкету!


ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЄКТІВ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗРОБОК МОЛОДИХ УЧЕНИХ
https://mon.gov.ua/ua/news/ogolosheno-konkurs-proyektiv-doslidzhen-ta-rozrobok-molodih-uchenih
Міністерство освіти і науки України оголосило щорічний конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.
Для участі у конкурсі до 1 грудня 2022 року ректори закладів вищої освіти та директори наукових установ, які ухвалять рішення про участь у Конкурсі, подають проєкти, які відповідають вимогам Положення про проведення Конкурсу.
Проєкти надають на розгляд до директорату науки та інновацій для подальшого проходження наукової і науково-технічної експертизи.
Участь у Конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівником проєкту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник, який працює (навчається) у закладі вищої освіти, науковій установі та на момент подання проєкту на Конкурс відповідає таким вимогам:
кандидат наук, віком до 35 років включно;
доктор наук, віком до 40 років включно.
До основного складу виконавців проєкту можуть входити особи, які є молодими вченими відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність.
До 21 грудня 2022 року триватиме експертиза проєктів, яку здійснюють секції за фаховими напрямами Експертної ради МОН.
До 29 грудня 2022 року Конкурсна комісія МОН проаналізує роботу Експертної ради та визначить проєкти, рекомендовані до виконання.
Перелік переможців буде затверджено наказом МОН до 30 грудня 2022 року.
Виконання проєктів розпочнеться з 2023 року. Для підтримки робіт молодих учених у проєкті Державного бюджету на 2023 рік запланований граничний обсяг видатків зменшено на 5,1% у порівнянні з 2022 роком.




РУБРИКА: #курси_та_можливості

​​Безкоштовний 3 денний міні-курс [Стати Front-End програмістом в 2022-2023] від CURSOR 🚀

🗓 14 листопада о 19:00
📍 Online
💰 Безкоштовно

3 заняття, на яких кожен:
— Вивчить основи JavaScript;
— Вирішить нетрівіальні задачі + зрозуміє алгоритми рішень;
— Створить міні-проєкт з допомогою ментора.

Проведе курс Max Pashynov / Frontend розробник (6+ років досвіду).

👉 Кількість місць 50. Зареєструватися за посиланням поки є місця!


РУБРИКА: #вакансії_кну

На постійну роботу у експертний відділ газети «Все про бухгалтерський облік» запрошуються:

-- студенти випускних курсів,
-- практичні знавці бухгалтерської справи,
--- фахівці державних облікових органів.

Критерій – обожнювати письмово цікаво і точно, логічно розповідати, розбиратися у найдрібніших деталях бухгалтерського обліку і юриспруденції господарського права (і міжнародного).

Вас навчать тонкощам бухгалтерського всесвіту, знанням літературної і експертної подачі матеріалу. За потреби – можемо надати житло з усім необхідним на час навчання. Працювати і навчатися можна і дистанційно, за умови – невідволікання від процессу.

На час навчання – забезпечуєтеся стипендією, технікою (за потреби) З першого дня, хто в темі – можна буде й працювати на реальні експертні консультації. Після завершення етапу навчання (2-4 місяці, в когось трішки більше) – Ви отримуєте зарплатню та гарні гонорари. Ваше ім'я знатимуть в підприємницький Україні.

Для того, щоб пройти конкурс на право навчатися у експертному відділу, слід написати на одну сторінку А-4 12-м кеглем – твір на тему: «Ваш опис подорожі по місту бухгалтерськими очима» і надіслати на ємейл: remkaandrey1973@gmail.com. І відомості про себе (ім'я, місце народження, освіта, якщо є стаж роботи – то який, місцезнаходження, рік, місяць день, час (якщо знаєте) народження, і чому Вас зацікавила вакансія експерта газети «Все про бухгалтерський облік»?


ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»

10 листопада 2022 року відбудеться онлайн-конференція «Цифрові інструменти Google для освіти» у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України

Охочі зможуть взяти участь в онлайн-трансляціях різних сесій заходу, відеоконференціях «Google Meet», а також поспілкуватися наживо.

🕟 З 14:00 до 16:15 відбудуться онлайн-доповіді та дискусії за участю експертів Google for Education.

Головні теми конференції:

✅ переваги обʼєднаної системи «Workspace» для української освіти;
✅ досвід застосування «Google Workspace for Education»;
✅ навчальні сесії щодо можливостей цифрових інструментів Google для різних освітніх ситуацій.

Під час доповідей учасники можуть долучитися до обговорення, поставивши запитання експертам у чатах, а також взявши участь в опитуваннях онлайн.

Докладніше про програму заходу та деталі читайте тут 💜


👩🏼‍🏫Слово єднає українців, формуючи спільноту людей, готових відстоювати ідентичність і самобутність. Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав.

🕵🏻‍♀️Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку в мовленні. І сьогодні українською мовою розмовляють понад 45 мільйонів людей. Наше слово передається з уст в уста, протистоїть ворожій пропаганді та століттями захищає національні цінності. Завдяки збереженню мови Україна вистояла на тернистому шляху до становлення сильної самостійної держави.

👨🏻‍💼У новітній історії України Слово сприяє об’єднанню людей, готових відстоювати незалежність держави, обороняти її від рашистської навали та розбудовувати її задля добробуту майбутніх поколінь.

Показано 20 последних публикаций.

213

подписчиков
Статистика канала