СЛІДУЙ…


Гео и язык канала: не указан, не указан
Категория: не указана


…осмислення шляху учнівства, принципи, думки та спостереження

Связанные каналы

Гео и язык канала
не указан, не указан
Категория
не указана
Статистика
Фильтр публикаций


«Використовуй те, що в твоїй руці»

«Господь мовив до нього: «Що це у тебе в руці?» Мойсей відповів: «Посох».
Вихід 4:2 UMT


Цікавий факт що Аарон використав СВІЙ посох, а не Моісея, щоб зробити чудо в Єгипті (Вих.7:10)

Виглядає так, що він зрозумів основну ідею 💡, - «використовуй те, що в твоїй руці…»

Потім звісно історія з «Посохом» пішла шкереберть і вкінці кінців як то, часто буває замість того, щоб використовувати те, що в мої руці - люди «обожествили» інструмент, і навіть вклонялись йому, геть забувши основну ідею, щоб використовувати те, що Бог дав їм…

Людська природа незмінна, ми схильні звеличувати методи, замість того, щоб усвідомлювати принципи яким Бог хоче навчити нас.

Що сьогодні в твоїх руках?
Як ти використовуєш це для того, щоб виконати Велике доручення Христа?


“Бог любить мене так само як Ісуса»

Чи ви справді вірите в те, що Бог любить вас так, як Він любить Ісуса?

«Я буду в них, а Ти — в Мені, щоб і вони могли стати єдиним цілим, щоб світ дізнався, що ти послав Мене, і полюбив їх так, як полюбив Мене.»
Від Іоана 17 : 23 UMT

Якщо ви дійсно вірите в це, то як це впливає на Вас? Як це відображається в вашому житті?


«Все добре що ми маємо - від Бога»

Ні це не супер черепаха…
Звісно хтось її поставив туди, вона сама туди б не залізла… більше того, вона і злізти звідти самостійно не може, хіба що впасти….

Отже ВСЕ добре що ми маємо, або зробили чи досягли - то ВСЕ від Бога! Все інше - це наше.
Це важливо визнавати і повторювати собі, що…

«Кожен добрий і довершений дар приходить згори, від Отця…»
Якова 1 : 17 (а) UMT


…бо без Нього ми мертві.


Видео недоступно для предпросмотра
Смотреть в Telegram
«В Божому Царстві дрібниці важливі»

У гонитві за великим ми здатні знецінювати маленькі кроки.. але ось декілька істин як це працює в Божому Царстві:
1. В Царстві Божому велике починається завжди з маленького.
2. Час має значення, тому варто розпочинати якнайшвидше.
3. Потрібна велика віра щоб робити маленькі кроки.

Отже… Ви швидше за все відірвались від реальності Його Царства, коли мислите в категорії: «От би зробити щось насправді важливе, масштабне, героїчне!!!»

«Ісус розповів їм іще одну притчу: «Царство Боже подібне до гірчичного зернятка, яке чоловік посадив на своєму полі. Воно є найменшою зерниною, але коли воно пускає паросток і виростає, то стає найбільшою рослиною серед усієї городини, неначе дерево — з такими розлогими гілками, що навіть птахи можуть гніздитися в її вітті».»
Від Матвія 13:31-32 UMT


«Забрати у того, у кого немає, щоб дати тому, у кого є»

Цей принцип може здатись на перший погляд нелогічним, і навіть трохи несправедливим… але саме так вчинив цар який роздавав таланти слугам.

«Візьміть же від нього таланта, і віддайте тому, що десять талантів він має. Бо кожному, хто має, дасться йому та й додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має.»
Вiд Матвiя 25 : 28 - 29


Зберігаючи свою репутацію, свої фінанси, свій час.. ризикуємо втратити!
Використовуючи все це для Царства Царя - примножуємо!

Все що лежить не використане - буде забране.


«Про що Думати?»

Відома істина:
«Думка створює почуття і емоції, а вони створюють поведінкові реакції…»
Отже якщо у Вас тривога і поганий настрій значить ви подумали про щось погане… ви можете спробувати це перевірити - це працює на 100%…

У вірші що написаний нище говориться: “думайте лише про те, що правдиве." Коли ми зосереджуємо свої думки на тому, що може статися, або на найгіршому з того, що може відбутися, - ми розмірковуємо про неправду.
Наприклад: коли я хвилююся, що біль у моїй голові - це ракова пухлина, я зосереджуюся на неправді. Чи може це бути рак або ще щось серйозніше? Можливо. Але поки це не так - це неправда. А скільки такої брехні може попадати в нашу голову протягом дня…. якщо ми тільки дозволимо неправді селитись в наших думках, це приведе нас в стан в якому ми б не хотіли опинитись.

Тому Ап.Павло - наказує зосередитися лише на тому, що відомо як істинне, а не на тому, що може бути або не бути, бо більшість з того, про що ми думаємо насправді ніколи не трапиться…. А отже є - неправдою.

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі. Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!»
До филип'ян 4:6-8


«САМОЗРЕЧЕННЯ»

Я і вони.
Кожен зосереджений на собі та своїх потребах.
Він не пов'язує свою приналежність до групи, а просто діє для себе.

Вони і я.
Член команди вже більше думає про інших і задає питання: хто вони, як я можу їм служити, що ми можемо зробити разом. Як ми досягаємо спільного бачення? Що я повинен зробити для них, щоб ми всі були успішними?

Ми.
На цьому етапі вже немає нічого особистого, а все спільне: спільні ресурси, спільні цілі, спільне бачення, розподілені ролі та відповідальність у команді. Люди не думають про себе, а думають про інших і керують успіхом.

Тіло.
На цьому етапі ролі розподіляються не просто за талантами, а за духовними дарами. Команда починає функціонувати як тіло Христа. Відмінність від попереднього етапу полягає в тому, що командою керує Святий Дух, і люди в команді зреклися себе, свого «я», своїх бажань, щоб розширити Царство. Можна назвати таку команду «командою Царства Божого»

Самозречення – це шлях Христа. Адже Він сказав:
«Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме щоденно свого хреста, та й за Мною йде.». (Луки 9:23)

Іван Хреститель також сказав про Христа:
«Його значення весь час зростатиме, а моя роль ставатиме все скромнішою».
(Івана 3:30)


1. В якій команді я служу?
2. Що мені особисто потрібно змінити в собі, щоб наблизити команду до рівня «ТІЛО»?


“Тримати периметр»

Війна духовна, реальніша ніж війна фізична. Для того, щоб не програти свою війну, кожному з нас потрібно тримати периметр із Дії 2:42.

«І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах.»
Дiї 2:42


Перебувати:
в Слові
в Молитві
в спільноті братерській
в ламанні хліба

Корабель не тоне коли вода навколо, він тоне коли вона потрапляє в середину.


«Людина миру»

«Син Миру» в Єв. від Луки в 10 розділі - це не спосіб благовістя, а принцип пошуку підготовлених Богом людей. Тому що тут мова йде про духовні жнива, а не про сіяння Благої звістки. Фраза «Син Миру» зустрічається у контексті слів Христа: «Жниво велике, а робітників мало» - це вказує на те, що Господь відкриває окремих людей, яким вже посіяно було раніше і вони вже готові стати учнями Христа.
Такі Біблійні персонажі як: Корнілій, Самарянка, Лідія, Левій (Матвій), учні Христа, Прискила і Акила та інші, є яскравими прикладами, того, що вони були підготовлені Господом і особливим чином стали учнями Христа. 

Проте, в процесі пошуку «людини миру» ми займаємось і сіянням.

«Я посіяв зерно, Аполлос полив його, але Бог є Той, Хто виростив. Тож не має значення ні той, хто сіяв, ні той, хто поливав, а лише Бог, Який зростив. І той, хто сіяв зерно, і той, хто поливав його, мають одну мету, і кожен буде нагороджений за свою працю. Бо всі ми на службі у Бога, трудимося в Його ім’я, а ви — і нива Божа, й оселя Його.»
Перше Послання до Коринтян 3:6-9 UMT


«Кожну людину слід розглядати як частину певної спільноти, а не саму по собі»

«Коли Ісус ішов звідти, то побачив чоловіка на ім’я Матвій, який сидів у будці, збираючи податки. Ісус сказав йому: «Слідуй за Мною!» Тож Матвій встав і вирушив за Ним. І сталося так, що коли Ісус їв у домі Матвія, багато збирачів податків та грішників прийшло, і посідали вони за стіл разом з Ісусом і Його учнями. Побачивши те, фарисеї почали питати Ісусових учнів: «Чому ваш Учитель їсть за одним столом зі збирачами податків та грішниками?»»
Від Матвія 9:9-11 UMT


«Співчуття - це те, що відрізняє ближніх від далеких»

«Потім прийшов туди подорожній самаритянин. Коли він побачив нещасного, то сповнився співчуттям до нього.»
Від Луки 10:33 UMT


«СЛУХАТИ БОГА У ВСЬОМУ! навіть у дрібницях!»

…будь-який великий послух починається з дрібниць.

Який твій маленький послух сьогодні?

«Як я ненавиджу тих безхребетних, що не слухняні повністю Тобі, але ж як я кохаюся в Твоєму вченні.»
Псалми 119:113 UMT


«Якщо мислити логічно, то по воді не підеш»

Таку фразу видав мені сьогодні мій син)) щож є у цьому зерно… одразу пригадав улюблені вірші моєї дружини…

«Довіряй Господу всім серцем, не покладайся лише на власну кмітливість. На всіх життєвих шляхах іди за Ним, і тоді Він допоможе тобі знайти вірну дорогу.»
Книга Приказок 3:5-6 UMT


Логіка і досвід не завжди перемагають, а часом навіть заважають нам рухатись по вірі. З іншого боку і без них ніяк, отож залишається лише слідуючи за Ісусом підкорити свій розум разом із волею Слову Божому і Святому Духу. …а сумніви краще залишити в човні 😉

«І сказав Ісус: «Іди!» Петро вийшов із човна, і пішов по воді, підійшовши до Ісуса. Раптом відчувши сильний вітер, Петро злякався, почав тонути і закричав: «Господи, спаси мене!» Ісус одразу ж простягнув до нього руку, схопив його, мовивши: «Маловіре, чого ти засумнівався?»»
Від Матвія 14:29-31 UMT


«Особистість» vs «Знеособлення»

Досліджуючи книгу Вихід «שמות» дослівний переклад - «Імена», прийшов до висновку що як би нам не хотілось мислити категоріями, брендами, деномінаціями та союзами… Бог - працює з іменами (особистостями)… і про це багато свідчень. Не сховатись в «правильній церкві», не допоможе приналежність до «конфесії із самим збалансованим вченням», до команди яка займається тим чи іншим, та позиція або досвід в релігійній громаді…

Тільки особистий досвід стосунків з Богом розкриває мою ідентичність, а практика мого життя значення мого імені в Божій історії.

… на прикладі видатного Фараона - безперечно відомого для свого часу, який збудував міста Рамзес і Питом, якого імені ми навіть не знаємо, тому що в контексті Божої історії - це ім’я не має ніякого значення… (Вихід 1:8)
хочу зробити висновок в контексті учнівства - ми завжди працюємо з особистостями, і іменами тих, кого ми наставляємо, а також тих, хто наставляє нас.

Імена мають значення - подивіться скільки в Біблії імен!

«І Я молюся за них. Я не молюся за всіх людей, а лише за тих, кого Ти дав Мені, бо вони — Твої.»
Від Іоана 17:9 UMT


ДНК в учнівстві формується через:

«ПОВТОРЕННЯ (слова)
ПОВЕДІНКУ (дії)
ПОСТІЙНІСТЬ (поведінка)»

Іншими словами, ті дії і слова які я постійно роблю і говорю ось це і формує моє ДНК.

По цій причині я зможу передати тільки те, що сам постійно практикую:
- постійно в молитві
- постійно читаю Слово
- радикально слухаюсь
- підзвітний
- передаю іншим

«Навіть якщо ви не вірите в Мене, то повірте хоча б у діла Мої. Так ви дізнаєтесь і зрозумієте, що Отець Мій — у Мені, а Я — в Отці Своєму».»
Від Іоана 10:38


«Ми не можемо давати місце Ісусу і бути залежним від ще якихось речей.»

Люди нового заповіту віддавали все. Ось чому вони мали силу!

«І живу вже не я, а Христос живе в мені. А що тепер живу в тілі, то живу вірою в Божого Сина, Який полюбив мене й віддав Себе за мене.»
Галатів 2:20 УТТ


Золоте правило духовного розуміння:
«Ми розуміємо не розумом, а послухом»

«Виконуйте Слово Боже, а не лише слухайте Його, бо інакше ви обдурюєте самі себе. Хто тільки слухає Слово Боже, та не виконує його, той подібний до людини, яка дивиться на своє відображення в дзеркалі. Вона пильно дивиться на себе, а як відійде, тієї ж миті забуде, як виглядає. Досконалий Закон Божий несе свободу людям. І той, хто уважно вивчає його й живе згідно з ним, хто втілює його в своє життя, а не просто, вислухавши, забуває, той неодмінно отримає благословення Боже.»
Якова 1:22-25 UMT


«Які твої думки, такий і ти»

В контексті глобальної втоми від війни, і всього того, що сьогодні відбувається з нами Українцями нам неабияк як важливо тримати не ураженим наш розум.

Ось декілька гідних порад із книги Крейга Грошеля «Здобуваючи перемогу у своєму розумі»

…Оскільки я, як і ви, щодня відчуваю, що на мене навалюється більше, ніж я можу витримати, я покладаюся на Бога, щоб оновлювати свій розум. Його істина є планом моєї битви. Я продовжую копати нові траншеї істини, замінюючи свої старі колії, щоб вони давали мені думки, що ведуть до життя і миру.

Ви можете використовувати 4 інструменти, які Бог дав нам, щоб виправити наші думки і виграти війну в наших умах:
(1) принцип заміщення,
(2) принцип перепрограмування,
(3) принцип переосмислення і
(4) принцип радості.

…кому цікаві «розпаковані» практичні поради ➡️ читайте далі в коментарях… 👇🏼


«Живемо під керівництвом Святого Духа та у послуху Писанню.»

Життя християнина - це не рух від події до події, це цілісна подорож у взаємодії та під керівництвом Святого Духа.

Œ «Але як прийде Дух Істини, то направить вас до істинної правди, і не від Себе говоритиме Він, а скаже те, що почує. Він сповістить вас про прийдешнє. Він принесе Мені славу, бо візьме те, що належить Мені й відкриє його вам.»
Від Іоана 16:13-14 UMT

Œ Завдяки Святому Духу ми підкорюємо плоть та перетворюємось на образ Христа.

«Люди, які живуть згідно зі своєю бездуховною людською природою, дбають лише про те, чого прагне їхня бездуховна людська природа. Той же, хто живе слідуючи Духу Святому, усі думки свої спрямовує на те, чого Дух бажає.»
До Римлян 8:5 UMT


Œ Наш спосіб життя, поведінка, навички, плани та дії формуються завдяки тому, що ми скеровані Писанням
Œ
«Тож ми продовжуємо проповідувати Христа, переконуючи і навчаючи кожного з усією нашою мудрістю, щоб представити Богові усіх людей досконалими у Христі.»
До Колосян 1:28 UMT


Бог перетворює нас у міру того, як ми живемо в послуху Писанню.


«Підзвітність»

«Послух Богу безперечно важливий, але життєві обставини та проблеми часто вибивають нас із колії. Ми потребуємо, щоб за нами хтось доглядав. На допомогу приходить «підзвітність». Що таке підзвітність? У словнику знаходимо значення: обов'язок звітувати перед будь-ким.» Відчути поряд плече брата/сестри або друга вкрай важливо.

Важливо усвідомити, що підзвітність потрібна мені, отже я маю жити і поводитись відкрито, і мати людей поряд хто може поставити мені незручні питання.
А якщо це потрібно мені, то цей процес я маю організувати сам або попросити когось кому я довіряю запитувати мене.

Немає гіршого, ніж сильний, талановитий лідер який нікому не підзвітний!

Колись чув таку фразу: «як неможливо одружитись наодинці, так і неможливо бути християнином наодинці».

«Тож усі ви разом є Тілом Христовим, а окремо — частинами Його.»
Перше Послання до Коринтян 12:27 UMT


«Пильнуйте, брати і сестри мої, щоб ніхто з вас не мав зла і зневіри в серці, щоб ніхто не відвернувся від живого Бога.»
До Євреїв 3:12 UMT

Показано 20 последних публикаций.

116

подписчиков
Статистика канала