стронґовський несе хуйню


Kanal geosi va tili: ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa: ko‘rsatilmagan


Що найшов, те і приніс

Связанные каналы  |  Похожие каналы

Kanal geosi va tili
ko‘rsatilmagan, ko‘rsatilmagan
Toifa
ko‘rsatilmagan
Statistika
Postlar filtri


Це настільки прекрасно, що вирішив спочатку сюди кинути.

Для контексту: "карпатська січ" це якісь ТіПочки, а "Принцеса+принцеса" – топова дитяча казка з правильними акцентами.
https://ridna-mova.com/princesa-princesa-dovgo-i-shaslivo.html Прочитайте і переконайтеся.
Ну і коли що, лґбт-персонажів в книжках, що є в українських бібліотеках, набагато більше.

https://www.facebook.com/permalink.php?id=386297048782446&story_fbid=874779439934202


Отак почнеш дивитися оці річні топи і оком чіпляєшся за знайому кожному українцеві назву «Little Russia». Бац, а там не про Україну навіть і не про Малоросію, а про квебецьке селище Гіень, в якому половина прибутку мешканців йшла на його розвиток – у якости соціяльного експерименту.
https://powpowpress.com/shop/little-russia/

По картинках могла бути і Малоросія, угу.


Robert Crumb, 1975, "Arcade comics" n°4
Тобто у Футурамі ще недочавили.


https://www.nytimes.com/2020/12/09/books/review/best-graphic-novels.html

Many of the field’s heavy-hitters can be found in MK Czerwiec’s MENOPAUSE: A COMIC TREATMENT (Penn State University Press, 144 pp., $29.95), an eclectic and often humorous collection that features both fictional pieces on the titular subject (Jennifer Camper’s is a standout) as well as first person accounts (Lynda Barry’s upbeat “Menopositive!,” which pays tribute to the “really cool old ladies” whose intriguing conversations taught her as a child how to listen, and Joyce Farmer’s winning chronicle of postmenopausal masturbation). Czerwiec, a former nurse, also highlights genderqueer and trans perspectives: KC Councilor, a trans man, meditates thoughtfully on the process of losing a body that cycles. (Chute)

Оскільки навіть в Україні про менопавзу почали говорити (я не читав і чув не різні відгуки, ну але молодці, що взагалі взялися - https://www.vikhola.com/product-page/pro-zhinok-za-50), окреме питання чому менопавза, коли вона ж не відновлюється потім, це меностоп; ну а в нас виходила книжка якраз і про менструації (https://vydavnytstvo.com/shop/plid), логічно, що комікс про менопавзу привернув мою увагу.
Намагаюся уявити як жінки відповідного віку це у нас купують і читають і щось не можу. А дарма.


Хорошо видно, що у кого які смаки, той про то і говорить, часто перетину не буває.

Adrian Tomine’s The Loneliness of the Long-Distance Cartoonist (Faber) is another laugh-out-loud book with self-worth issues. Here Tomine looks back at his outwardly successful career as a cartoonist via anecdotes that take in deserted book signings, mortifying radio spots and the perils of taking a cruise with Neil Gaiman, in a feast of self-deprecation.

https://www.theguardian.com/books/2020/nov/28/best-comics-and-graphic-novels-of-2020


Поринув у звичний режим перегляду які в кого підсумки року в чому, дещо зацікавило.

Year of the Rabbit by Tian Veasna (Drawn & Quarterly). Veasna’s harrowing story of his family’s experiences during the Khmer Rouge regime in Cambodia isn’t light reading, but his down-to-earth style keeps the focus on the resilience of ordinary people in extraordinary circumstances. From Maus onwards, comics have excelled at making these kinds of stories accessible to readers and Year of the Rabbit represents a major new contribution to the medium.


https://www.forbes.com/sites/robsalkowitz/2020/12/18/the-best-graphic-novels-of-2020/?sh=3db9beda7276


Я обіцяв, що пости між собою навряд чи якось корелюють, от поскаржилися на відсутність українською ілюстрованої енциклопедії світів Лавкрафта і я пішов шукати з чого ж її склепали. Не знайшов (бо нецікаво шукати), але вивівся на прекрасну добірку "Що якби Едвард Ґорі ілюстрував Лавкрафта?" Ґорі моя давня любов, мрію його видати, а поки тримайте цю няшність від данця Джона Кенна Мортенсена
https://www.instagram.com/johnkennmortensen/
Картинки з 2012 року і раніше, а по інстаґраму видно, що він звідтоді ніхуйово виріс.


СЛОВНИК ПОЕТИЧНОЇ МОВИ ВАСИЛЯ СТУСА
(РІДКОВЖИВАНІ СЛОВА ТА ІНДИВІДУАЛЬНО-АВТОРСЬКІ НОВОТВОРИ)

http://ukrlife.org/main/minerva/slovnykstus.htm

От щойно в https://t.me/vrajennya_chat довелося пояснити людині про те, що якщо вона читає українську книжку і не всі слова розуміє, причина може бути в багатстві мовного запасу автора. Свого часу відкриттям для мене було розмаїття мови віршів Василя Стуса, причому далеко не всі слова, ним вживані, вдавалося зрозуміти без суттєвих пошуків. Аж тут рідкість 17-річної давнини виклали онлайн на блюдечці і можна знову зануритися в цікавинки.

БРÉЗКЛИЙ, -а, -е. Набряклий, опухлий.
Рухається, зазираючи в брезклу воду. (ВЦ:160).
ДОДÓСВІТ, -у, ч., інд.-авт. Світанок.
Там ще додосвіт. Смерком облягло/ ледачі верби, сторожкі тополі… (П-2:13).
ЗÁШПОРИ, -ів, мн., розм. 1. Гострий біль від морозу, холоду. Зашпори зайшли – з’явилося відчутт я гострого болю від морозу, холоду (звичайно в пальцях рук, ніг). 2. перен. Переживання, страх, душевний біль.
Калина/ біліла так і бігла так од плоту,/ що ледь побачиш – зашпори зайдуть. (ЗД:78); Церква святої Ірини/ криком кричить із імли./ Мабуть, тобі вже, мій сину,/ зашпори в душу зайшли. (ЧТ:173).


Мрія же.


https://t.me/npzbvnkngchtn надихнула нарешті завести власний тг за що їй дяка.
Останні 20 років в інтернеті мав розвагу і потребу ділитися всім, що викликало в мені інтерес. Дизайнерські красоти, комікси і деяка музика, літературні срачі і випадкові картинки - за можливости з лінками й атрибуцією. Переважно англомовне, хоча намагаюся читати якомога більшою кількістю мов. Може це комусь буде цікавим.

9 ta oxirgi post ko‘rsatilgan.

9

obunachilar
Kanal statistikasi